Dariusz Matecki ciekawostki

Dariusz Matecki ciekawostki

Historia kanału Dariusz Matecki zaczyna się w dniu 2013-09-07 11:16:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 153 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1939850 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 12764 użytkowników.

Budżet Szczecina. Budżet Krzystka. Nie ma na nauczycieli. Nie ma...


❌ Wszyscy radni Szczecin są za dodatkowymi środkami na budowę Stadionu tylko mieszkańcy miasta muszą pamiętać, że Prezydent Szczecina będzie mieć na sumieniu 80 milionów złotych długu więcej! Stadion miał być zbudowany trzy kadencje temu! ❌ Miasto płaci rocznie 47 mln PLN z tytułu obsługi długu, w ciągu najbliższych lat dług ma się (prawie) podwoić. Mówienie o "zdrowym długu" to jakiś absurd! ❌ W budżecie nie ma zapisanych 400 złotych dodatku dla nauczycieli i 500 złotych dodatku rocznie na materiały edukacyjne, zapowiadała to Platforma Obywatelska na czele ze Sławomir Nitras. Dziś są w koalicji z Prezydentem Krzystkiem gdzie podwyżki dla nauczycieli? ❌ Obecny protest nauczycieli to sprawa Szczecina, protesty są właścicie tylko w Szczecinie i w Łodzi, w innych miastach to pojedyncze przypadki. Ministerstwo Edukacji ustala kwotę bazową dla nauczycieli, w gestii samorządu są dodatki. Czy Pan Prezydent Krzystek przyzna je nauczycielom? Bo chyba wszyscy zgadzamy się, że nauczyciele zarabiają fatalnie... ❌ Gdzie w budżecie są inwestycje na osiedlach: #Drzetowo #Grabowo #Skolwin #Stołczyn #Golęcino #Gocław #Żelechowa?Budżet Szczecina. Budżet Krzystka. nauczycieli. Północ.

Najlepsze komentarze:

Damian ... Drogi Panie Dariuszu. Cenie Pana jako radnego. Ale sprawa stadionu zawsze była skomplikowana. 1. Były ważniejsze potrzeby 2. Okres 2000-2008 to były dla Polski znaczące lata zmian w architekturze, w jej postrzeganiu jak i pretoryjkach . Po raku 2008 odczuwaliśmy skutki kryzysu... i wszystkie budżety były bardzo obcięte. Ciesze, sie ,ze nasz stadiom będzie wyglądał tak, a nie jak stadion np. w Bydgoszczy lub w Opolu wybudowany po kosztach.
Kamila ... Brawo kawę na ławę
jaron1 ... Darek pracujesz w burdelu. Ty poruszasz bardzo ważne tematy a śmiecie się śmieją. Burdel. Ten blond pasztet za tobą w okularach śmieje się z tego co mówisz. siwek staruch w ostatnim rzędzie także. jakim prawem oni tam siedzą.??
Juliusz... Jak Ty psychicznie wytrzymasz z tymi ludźmi to jest kompletny burdel
Tadeusz... a czego się spodziewałeś, firmy z sitwy muszą coś z tego mieć i nie robić sobie trudności
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCi_gssbKGa1xF4Qq--PxWsA