Gramy Na Maxa ciekawostki

Gramy Na Maxa ciekawostki

Historia kanału Gramy Na Maxa zaczyna się w dniu 2009-01-12 19:00:50.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1350 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4529237 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 12546 użytkowników.

GnM Plus 330 SKASOWANA GRA STAR WARS; KC: DELIVERENCE 2;...


Link do MP3: W 330 odcinku GnM Plus rozmawiamy o wykasowanej grze z uniwersum Gwiezdnych Wojen, przeciekach związanych z kontynuacją Kingdom Come: Deliverence oraz banach w Battlefield V. Gramy na Maxa znajdziecie pod www na facebooku oraz na grupie dyskusyjnej Sprawdźcie również nasze inne odcinki GnM Plus, najlepiej tutaj SKASOWANA WARS; DELIVERENCE BATTLEFIELD

Najlepsze komentarze:

Maniak... Niewiem jak można nie widzieć różnicy 30 a 60+ fps. Widać to gołym okiem. To już na retro kompach jest 50, 60 fps i widać jak ktoś nagrywał w mniejszej ilości klatek. Fpsy, samochodówki w 30 klatkach to lipa.
Warto dodać odnośnie BFV, że granaty dymne / dym generuje się po stronie serwera więc każdy gracz widzi go tak samo, a nie inaczej jak w większości gier. To, w grze gdzie dymne mają znaczenie, jest świetnym posunięciem. Nie wiem czy inna gra tak ma.
jarecki... Witam wysmienity GNM star wars batelfronty mi się podobaly nie wiem jakie studio moglo by się zajac ta seria nic mi do głowy nie przychodzi może fajnie by zostało tak jak jest.
Gramy N... PYTANIE ODCINKA: Do jakiego studia/wydawcy powinny trafić prawa do gier Star Wars?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPeOVvj3F5bp-r1oJrAqraQ