PRZYGODA W EGIPCIE Przebudzeni konkurs


OTWÓRZ MNIE Jeżeli film Ci się spodobał, zostaw Jeżeli chcesz zostać na stałe, subskrybuj: Szczegóły konkursu „Znajdź skarabeusza z We need YA”: 1.Przeczytaj regulamin konkursu, który pojawi się na facebook.com/WeneedYAbooks/ 2.Regulamin zawiera wszystkie szczegóły i warunki uczestnictwa w Konkursie. 3.Zgłaszając się do konkursu akceptujesz regulamin i wszystkie jego punkty. 4.Odkryj wszystkie elementy zagadki na kanałach: Cat Vloguje, Maja K., Strefa Czytacza oraz na Instagramie magical_rerading. 5.Zgadnij, kto jest ukrytym Skarabeuszem. 6.Napisz wiersz o Czterech Podróżnych (od 200 250 słów) i wraz z odpowiedzią na zagadkę, wyślij go do We need YA. 7.Konkurs trwa od 20.01 do 03.02.2019. 8.Wygrywa tylko jedna osoba. 9.Czekaj na ogłoszenie wyników i ciesz się przygodą. KONKURS na e book trwa 23 31.01.2019 Żeby wziąć udział subskrybuj oraz odpowiedz na pytanie konkursowe z filmu :) REGULAMIN KONKURSU: Kanał We need YA: We need YA na Facebooku: We need YA na Instagramie: W INTERNECIE JESTEM TU SNAPCHAT: jestemmaja.k INSTAGRAM: FB: e mail: ZOBACZ MOJE INNE FILMY FILMY O KSIĄŻKACH: FILMY Z MAMĄ: ROOM TOUR: BOOKSHELF TOUR: BOOK HAUL: BACK TO SCHOOL HAUL: GRA O BOOKTUBE 2: DISNEY: #majak #przebudzeni #weneedyaPRZYGODA EGIPCIE Przebudzeni konkurs

Najlepsze komentarze:

xAgax... Jest i misio w tle ??
Nelcia ... Jestem fanką Klątwy Tygrysa i nie ukrywam byłam zachwycona, gdy wyszła kolejna książka tej autorki w Polsce, szczególnie kiedy straciło się już nadzieję na jej wydanie.
Co do podobieństw, oprócz, tak jak powiedziałaś, zarysu fabuły jest tam bardzo dużo innych małych elementów, które uważne czytelnikowi poprzedniej serii rzucą się w oczy. Chciałabym wiedzieć co autorka ma do mężczyzn, którzy nakładają dziewczynom jedzenie oraz dlaczego w jej uniwersum sugestie dotyczącą potrzeby snu u drugiej osoby zaznacza się lekkim pchnięciem w stronę sypialni ?
Co do minuty 12 - absolutnie popieram to co powiedziałaś. Za to jeśli ktoś doświadczenia nie miał z wcześniejszą serią autorki, ale chciałby zapoznać się szerzej z jej twórczością - polecam sięgną po Klątwę Tygrysa w języku angielskim. Uważam że polskie tłumaczenie nie do końca oddaje obraz pewnych elementów, co nie oznacza, że w języku ojczystym autorki jest ona wybitnym arcydziełem, bo dużo jej można zarzucić.
Generalnie osobiście polecam Przebudzonych jako luźniejszą młodzieżówkę, od której nie spodziewa się arcydzieła sztuki pisania.
Yebyemn... Jeżeli chodzi o „Klątwę Tygrysa", to kocham całą serię! ? Czwarty tom totalnie złamał mi serce, szkoda że nie czytałaś wszystkich tomów. No, ale rozumiem. :< Widziałam już gdzieś w internetach fragmenty „Przebudzonych" i nie mogę się doczekać aż sięgnę po tę książkę. Te zabawne dialogi, ubóstwiam autorkę. ???
Elizka ... Konkurs Ostatnią książką (e-book) jaką przeczytałam jest Dziesięć tysięcy słońc nad tobą. Moim zdaniem czytanie e-booków jest wygodniejsze niż czytanie książek w wersji papierowej. E-book w torebce zajmuje mniej miejsca, jest lżejszy i możemy po niego sięgnąć w każdej chwili. Tę serię książek postanowiłam przeczytać w wersji elektronicznej, ponieważ bardzo mi się spodobała i nie byłam w stanie się od niej odciągnąć. Z e-bookiem mogłam czytać cały czas, nie czekając na powrót do domu i sięgnięcie po wersję papierową.
Monika ... Muszę sięgnąć koniecznie po tą książkę <3 tyle dobrego już o niej słyszałam :D i mam pytanko do Ciebie : Skąd ta bluzka? Jest śliczna <3
Zosia M... [Konkurs]
Chciałabym spróbować zacząć czytać książki na e-booku, ponieważ nie raz widziałam osoby, które czytają jakąś książkę na e-booku w środkach transportu. Ta forma wydaje mi się praktyczniejsza i lżejsza. Nie musiałabym brać ,,milion" książek na wycieczkę tylko jednego e-booka, w którym są te książki, które chciałam zabrać. Poza tym nieraz czytam na telefonie szybciej mi się czyta w formie elektronicznej książkę, lecz wyświetlacz jest za mały :( . Moja koleżanka ma e-booka i poleciła mi czytanie książek na nim i bardzo chciała bym zacząć czytać książki na e-booku .
Justyna... Chciałabym zacząć czytać e-booki, bo chodze do szkoły i jak zawsze wezmę książkę to nie ma kiedy jej czytać, a jak jej nie mam to mam wtedy okazję do czytania,dlatego chce zacząć je czytać bo telefon mam zawsze przy sobie i wtedy będę miała także książkę w wersji elektronicznej i będę mogła zacząć czytać w każdej chwili.
Margo E... Ale pięknie wyglądasz!
Wiktori... Przeczytaj sobie kroniki rodu kane ricka riordana GENIALNA książka
natalka... Chciałabym zacząć czytać e-booki ponieważ (to jest bardzo smutna historia ?) moja mama zabiera mi książki ! Ech wiem to wielka tragedia ale sytuacja przedstawia się następująco: czytam bardzo dużo a według mojej mamy aż za dużo przez co moje oceny no powiedzmy szczerze nie powalają ale źle nie jest no i moja mama stwierdziła ze jak zabierze mi książki to zacznę się uczyć ?. Bardzo chciała bym zacząć je czytać bo akurat telefonu mi nie zabierze ??
I tak poza tym bardzo zainteresowałaś mnie tą książka i z chęcią bym ją przeczytała ?
Martyna... [konkurs]
Ostatnią książką, jaką czytałam na moim Kindlu, Kindelku kochanym, jest "Czerwień rubinu", Kerstin Gier. Dlaczego ona? Ponieważ mam taki etap, że wracam do wielu rzeczy z sentymentem. "Czerwień rubinu" to była pierwsza książka jaką kupiłam i przeczytałam na czytniku, więc postanowiłam sobie ją ostatnio odświeżyć.
Julia U... konkurs
Ostatnią przeczytaną przeze mnie książką na ebooku było "Imperium Burz" Sarah J. Maas. Jako że uważam ją za najlepszą autorkę pod słońcem, a to jak pisze, jakiego stylu używa i jak pięknie przedstawia świat, to czytałam serię "Szklany Tron" wielokrotnie. No, ale ile można czytać tą samą książkę w jednej formie? Odpowiedź brzmi: dużo, ale każdy z nas lubi zmiany. Jeśli miałabym możliwość kupienia tej serii z nowymi, ślicznymi okładkami, to kupiłabym i ponownie przeczytała. Niestety, wydawnictwo nie wydało innych wersji okładki. Poradziłam sobie inaczej! Książkę w formie ebooka pochłonęłam dużo szybciej, a jako że codzienny dojazd do szkoły zajmuje mi sporo czasu, nie zmarnowałam tego jakże cennego czasu na gapienie się przez okno w autobusie, a na czytanie mojej ukochanej serii. Co uwielbiam w moim czytniku, to fakt, że nawet wracając autobusem późno do domu, mogę czytać, gdyż ma on podświetlanie. ❤❤❤
Ola Ola... Konkurs
Bardzo bym Chciała wygrać e-booka ponieważ interesuje mnie taka forma czytania książek.Jest szybszym sposobem czytania na każdą pore dnia.Jest bardzo przenośny i pakowny do torebki.Mogłabym czytać nowości czytelincze w dniu premiery bardzo bym Chciała przeczytać książkę o której opowiadasz w filmiku jest bardzo ciekawa i wciągająca.Forma elektroniczna jest dobrym czasem na spędzanie czasu z siostrą i przyjaciółmi.Bardzo mi się podoba taka forma czytania pozdrawiam??????
Laura 1... Konkurs
Chciałabym zacząć czytać e-book'i, ponieważ są praktyczne w codziennym życiu, mogłabym czytać w dowolnym miejscu np. w szkole czy podczas podróży. Rówież warto zaznaczyć, iż czytając e-book'i chronimy drzewa przed wycinką. Dlatego jest to dla mnie jeden z głównych powodów, który przekonuje mnie do takiej wersji książki ☺️. Nie wspominając już o możliwości czytania wielu książek w jednym małym lekkim urządzeniu. Reasumując chciałbym zacząć czytać ebooki ze względów ekologicznych i praktycznych.
Julia W... Czytałam "Klątwę Tygrysa" ale było to juz kilka ładnych lat temu i nawet nie pamiętam o czym to było; z chęcią sięgnę po "Przebudzonych" <3
Damian... Chciał bym zacząć czytać e-booki by móc czytać wygodnie w szkole w podróżach w których nie wygodnie jest mieć fizyczną książke przy Sobie.
Weronik... Chciałabym czytać E-booki ponieważ bardzo lubie czytać
???ange... KONKURS
Ostatnim e-bookiem, który przeczytałam była książka Barbary Rosiek pt. "Pamiętnik Narkomanki", czyli książka klasyk, którą za sobą ma bardzo dużo osób. Dlaczego akurat e-book? Dlatego, że nie miałam jako takiej możliwości kupienia/wypożyczenia książki, a uważam, że jest to pozycja, którą każda młoda osoba powinna przeczytać ze względu na przedstawioną tam problematykę, która jest coraz powszechniejsza, co można zauważyć praktycznie wszędzie, gdzie mamy kontakt z osobami młodymi, tudzież nawet widząc to na własnych doświadczeniach. Problem narkotyków, a także konkretnej grupy substancji opisanych w książce, czyli opioidów jest coraz to głośniejszy, gdyż coraz więcej społeczeństwa wpada w towarzystwo "opio-loversów" lub sama nimi zostaje. Wracając do e-booka, możliwości posiadania fizycznie książki nie miałam, obecnie prowadzę indywidualny tok nauczania, siedzę w domu, dla mnie jest to poprostu rozwiązanie wygodne, tymbardziej, gdy czasem muszę gdzieś się udać, to czytanie w formie elektronicznej jest wybawieniem dla wielu osób. Ps. Maju, niestety nie posiadam Facebooka i jako tako nie będę mogła spojrzeć na wyniki ze względu właśnie braku konta na tym portalu, czy mogłabym odezwać się mailowo w razie jakichkolwiek pytań, czy ewentualnej wygranej? Dziękuję Ci z góry za odpowiedź i pozdrawiam. ?
Nikki M... Kiedy jesteś na humanie i przewidujesz o czym będzie mowa, bo uczysz się starożytności na poziomie rozszerzonym xD
Maja K.... Kim jest Skarabeusz? :3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCq-pC2QWnRpN-1VjGiZ5Rjw


Maja K. ciekawostki

Maja K. ciekawostki

Historia kanału Maja K. zaczyna się w dniu 2013-07-01 21:14:46.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 409 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5451130 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 46512 użytkowników.