bloomy ciekawostki

bloomy ciekawostki

Historia kanału bloomy zaczyna się w dniu 2016-01-04 12:47:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 77 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 32582417 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 274087 użytkowników.

Co się stało z Łajką?


● dasz radę, kliknąć w łapkę w górę? :D ■ DOŁĄCZ DO GRUPY NA FB! ► ■ TYTUŁ FILMU: Co się stało z Łajką? ■ Kontakt (mail biznesowy)► SOCIALMEDIA: FACEBOOK » GRUPA FB » GRUPA STEAM » PROFIL STEAM » ... Kliknij aby dostawać powiadomienia o najnowszych filmach! ► Muzyka: ► Zrodła: Lajka pies ktory polecial w kosmos + wikipedia, internet ► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)stało Łajką?

Najlepsze komentarze:

Natka P... Łajka była ślicznym pieskiem :(
Szcz??c... Barbarzyńcy
pgrodzi... Tragiczna intonacja i akcent.
jinks... Żal psiaka,powinni wysłać kaczynskich
Robert ... Nie jest źle, ale musisz mówić duużo wolniej, bo trudno cię zrozumieć. Wiedza też do uzupełnienia, ale ogólnie OK.
Bafik... Łajka biedny pies ?
S&M M&S... Ruskie szajbusy.
Jack St... Dlaczego ludzie mowia ze jakies zwierzę zdechło, wiecej szacunku dla zycia.Tylko czlowiek umiera, odchodzi???.... a cala reszta zywych istot zdycha?Czlowiek tez jest zwierzeciem wiec tez powinnismy mowic ze zdechł.Amen
ASTON-M... Dla tych co piszą że ludzie to potwory:
Kupujecie kosmetyki, leki, używacie różnych urządzeń a wszystko to zostało przetestowane od małej myszki po goryle.
Człowiek jest największym drapieżnikiem na ziemi i to nie kły, czy postura czyni człowieka zabójcą ale rozwinięty mózg.
Bozena ... Fatalny lektor !!! Czyta bardzo niechlujnie , połowy nie zrozumiałam !! Bełkot !!
kalis21... Trujące danie czyli jedzenie z trutka... no nie pierdol
M. Jagi... Po pierwsze naukowcy nie takie świństwa robią dla kasy. Po drugie Rosjanie musieli robić test na psach bo nie zgarnęli dokumentacji zbieranej przez Niemców. I tu dochodzimy do kolejnego idiotyzmu. "Uczeni z USA" nie dopuścili by do śmierci Łajki. Gdyby autor filmiku cokolwiek poczytał na temat amerykańskiego programu kosmicznego prawdopodobnie nie głosiłby takich śmiesznych też. Amerkanów w kosmos wynieśli tacy ludzie jak twórca rakiety Saturn V - Werner von Braun, major SS. Czy ojciec medycyny kosmicznej niejaki Hubertus Strughold, spec od testów na więźniach z obozów koncentracyjnych. Specyficznych testów związanych ze stanem nieważkości, promieniowaniem, niskim ciśnieniem, dużymi przeciążaniem itd. Wzruszacie się, że Łajka zdechła a zapominacie że w podobnych testach umierali ludzie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCZIKSnhfza_zbpRKONCnyQA