Musisz to wiedzieć394Czy my oraz nasze dzieci jesteśmy oswajani...


Musisz wiedzieć394Czy nasze dzieci jesteśmy oswajani zbliżającą wojną??

Najlepsze komentarze:

Witold ... Wojna nieustanna trwa od co najmniej II-giej wojny światowej , gdy władzę sprawują Iluminaci i ich pacholstwo -okupanci świata w tym Rzeczpospolitej .
NIE PRZ... Tadeusz Bór-Komorowski - Zdrajca.
J CH... Rafał Wójcikowski K-15, druga rocznica śmierci.htps://@
Lucy Li... Ten odcinek o spiewajacycj dzieciach nie jest dla mnie dostepny. Mieszkam w Szwecji.
Jan M... Łódź jest żydowska jak przed wojną.
Ryszard... Ten patriotyczny zryw byl wywolany po to by wyniszczyc mloda wyksztalcona elite -----wczesniej byla JALTA i zaplanowana katastrofa premiera Sikorskiego i jeszcze jedno drodzy panowue ---kim byl zdrajcy wykletych --ZDRADA PSZYSZLA OD WEWNATRZ sa dokumenty
zatston... bardzo mądry odcinek!!
Jarosla... Może PiS to Polska i Semici - angielscy zaprzańcy od trzystu lat wywoływali powstania , wojny , itp. (np. Kościuszko , Piłsudski, Bor-Komorowski itp) by zniszczyć kwiat Polskiej inteligencji . Wiedzą jak zdolnych mamy ludzi np. inżynierów, pisarzy , itd. więc wolą ich jest niszczyć i drenować nasz kraj . Żyjemy pod jeszcze większym ustrojem niewolnictwa niż za zaborów, sanacji, komunizmu, ten podlący ludzi ustrój to demokracja. PiS wcześniej PO tylko mówi "by żyło się lepiej" a masz czytać by było ci gorzej. PO sprzedaje, PiS odkupuje - a drenaż pieniędzy coraz większy zmieniają się tylko opakowania i sposoby manipulacji. Edukacja nowych pokoleń Polaków musi trwać, ale wkrótce nas tak podzielą , że zostanie nas garstka i nie wiem czy uda się odzyskać niepodległość .
Pozdrawiam redakcję liczę na więcej programów.
eleonor... Niech w końcu Polacy zaczną wybierać do władz Polaków.
adam we... a kto ma sie bic, rzad spierdoli do brukseli
onufry ... bór komorowski kurwa i zbrodniarz
Olivia ... Aż strach się bać !!!
Dawid M... znam RODZINĘ PILCHÓW Z WISŁY, jestem przyjacielem ich rodziny, wnuczka jeszcze żyje....Pilch to GÓRA DOLINA !!! BOHATER POLSKI !!!
Polski ... W razie wojny to najpierw dopadne obecnie rządzących a pózniej będę walczył z wrogiem !!
Mk406 M... Wojna, to przygotowanie do rytuału mordestwa na polakach dla szatanistów.;-(
sofiema... Podany link do teledysku nie działa, ale znalazłam drugi, chyba to ta sama grupa dzieci śpiewa https://youtu.be/6iwgEeKpf9s
S?avek ... ogladalam ten film p Jabłonowskiego ,,,, i zobaczyłam karła, a nie przywodcę, i teraz jest powtorka, nastepny karzeł Kaczyński,,,,,,,
Maciej ... W 1943 w Teheranie ustaliło sobie trzech kolesi które terytioria biorą sobię pod "opiekę". Tak więc każda późniejsza decyzja była realizjacją planu ustalonego w Teheranie. Co wynika z tej audycji? prosze pomyślęć samodzielnie. Pozdrawiam!
ma?gorz... jak moze byc dobrze w Polsce jak Polacy od 1000 lat sa ogłupiani watykansko zydowska religią
de Lorc... Zdradziecka morda jak te, które są teraz i nie należy mieć żadnych złudzeń. Widziałem ten wywiad wcześniej i byłem wstrząśnięty, z tego wszystkiego myślałem, żeby się zaszczepić bo to na trzezwo jest nie do przyjęcia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ


CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18550 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45492867 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82619 użytkowników.