GamerSpace ciekawostki

GamerSpace ciekawostki

Historia kanału GamerSpace zaczyna się w dniu 2012-02-22 11:52:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5280 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51539103 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 143481 użytkowników.

ZOSTAŁ WKSRZESZONY PoranneGranie: Graveyard Keeper 23 | PC |...


Kupuj gry na G2A z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ ▶ Zostaw Likea na FB ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB ▶ Twitter: ▶ Streamy: ▶ Instagram: ▶ Napisz do mnie: ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie. ✉FANPOCZTA✉ Dane Adresowe! Wojciech Gutbier Poste Restante 95 110 UP Zgierz 2 Pamiętaj tylko o napisaniu maila że coś do mnie wysłałeś/aś! #porannegranie #gamerspace #GraveyardKeeperZOSTAŁ WKSRZESZONY PoranneGranie: Graveyard Keeper GAMEPLAY

Najlepsze komentarze:

puszkap... Miło z rana sobie obejrzeć Graveyarda ? Cynamon, tak bardzo mistrz bycia w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie xDDD Mówisz, że masz zwłoki rave in the grave ? Fajnie wygląda to wskrzeszanie, tylko te zombie jakoś tak mało zombiakowate ? Nie ma to jak sobie oglądać rano palenie zwłok, to przecież takie relaksujące i "jak fajnie się jara" ? Ogarnięcie tego wszystkiego w grze wymaga sporo wprawy, bo tu naprawdę jest co robić, jest co rozwijać, więc nie przejmuj się, nie każdy ma idealnie wyćwiczone co ma robić, co ma mówić, nie jesteś robotem ? Lovki, kisski i bessoski ?
Max Cro... Hejka. Aby pozyskiwać składniki do alchemii koniecznie jeszcze ogarnij mieszarkę ręczną i młyn alchemiczny. Breja która wyszła z twojego mieszania to coś na zasadzie błędu ale po zebraniu 4 szt. tego samego rodzaju da się z nich odzyskać składnik alchemiczny. Przyprawy dla kupca zrobisz w stole alchemicznym łącząc ze sobą sól i roztwór zdrowia (tworzy się go w mieszarce ręcznej z marchwi lub czkawkowej trawy lub kapusty - dlatego najlepiej jest w pierwszej kolejności wykonać te dwa urządzenia o których wspomniałem na początku ). P. S. Mam nadzieję ze zdążyłem przed nagraniem sobotniego odcinka.
Madziaa... Jeżeli chodzi o alchemię, to pierwsze co musisz zrobić, to przebadać składniki, które chcesz użyć, dopiero wtedy będziesz wiedział, czy dany składnik rozkłada się na pył, roztwór czy coś tam jeszcze xd Wtedy mieszając te składniki otrzymujesz no, różne rzeczy, ja akurat zawsze receptury sprawdzam na wiki, bo nie zawsze ogarnę, co potrzebuję. Np. kwas możesz sam zrobić, potrzebujesz cebulę, toksyczny proszek i roztwór chaosu. Żeby szybko ogarnąć cmentarz wystarczy tylko dodać do starych grobów dodać kamienne ozdoby, nie ma sensu już robić drewnianych. Myślę, że na ten moment powinieneś jak najszybciej ulepszyć kościół, bo wtedy będziesz dostawać więcej kasy i wiary.
Julia o... Heeeejo
???
Micha? ... Zużyte narzędzia możesz u kowala sprzedać dzięki czemu trochę zarobisz i miejsce w skrzyni będziesz miał
Ania Ma... Bardzo fajny odcineczek ?
Sylwia... Może po prostu spisz sobie na kartce punkt po punkcie co chcesz robić w danym odcinku, zamiast tracić czas i gadać bez sensu.
Symeonn... Yay! Kolejny odcinek <3 Już zabieram się za oglądanie ?
DJ Zajo... NOWE:

1. Porób kilka skrzynek na ogrodzie, maksimum chyba możesz 5 albo 6 skrzynek, zrób jedną na nasiona, jedną na odpady rolne, jedną na plony a jedną na nawozy, torfy, pędraki, ćmy itp.

2. Zombie które stworzysz możesz położyć na stole sekcyjnym i wyciągać / dawać im organy. Możesz również zakopać zombie na cmentarzu, a później go odkopać (wymaga Pozwolenia na Ekshumacje). Jeżeli zakopałeś Zombie, odkopiesz również Zombie.

3. Poradnik do Alchemii masz w 2 punkcie podpowiedzi. Mieszarka ręczna tworzy roztwór, Młyn Alchemiczny - proszek, a destylarka - ekstrakt. Żeby coś przerobić na ekstrakt / roztwór / proszek musisz to przebadać w stole do badań ! ! !

4. Zrób jeszcze jeden stojak na drewno, zawsze to więcej drewna.

5. Tą breje co stworzyłeś w Warsztacie Alchemicznym dodali w jednym z ostatnich updateów, wcześniej była nieprzydatna, teraz możesz odzyskać jakiś element z tego (patrz poradnik do alchemi).

6. Nie jestem pewien ale chyba u Biskupa w dzień modlitewny możesz kupić jakieś modlitwy ( nie jest potwierdzone bo osobiście robiłem sam).

7. Jeżeli coś jest na danym terenie w skrzynce np na cmentarzu, to nie musisz wyciągać aby zamontować. Np nagrobki jak dasz do skrzynki nie musisz ich trzymać w ekwipunku aby je zamontować na grobach.

STARE:

1. Kwas dla Astrologa możesz zrobić albo kupić u wiedźmy.2. Aby stworzyć Sok Zombie będziesz potrzebował Proszku Życia i Krwi ( Poradnik do Alchemi tutaj https://graveyardkeeper.gamepedia.com/Alchemy ) polecam Ci ogarnąć powoli alchemię bo się przyda.3. Za czarny rynek jeżeli chodzi o części naprawcze dla Astrologa posłuży Ci Żmij.4. Lochów jest 15 poziomów, na 4 zaczynają się potwory z których dropią Krwawe Gwoździe, na 6 albo 5 jest Kubeł Z Krwią który możesz wytworzyć i też zadziała, i na 15 jest drzewo ze Złotym Jabłkiem, które możesz kupić u wiedźmy za 10 Golda.5. Zrób sobie obrabiarkę kamienia ( 4x opół + 4x gwoździe), skład żelaza ( 4x opół) i skład kamienia ( 8x opół + 8x gwoździe) w Kopalni, przyda się dla Zombie.6. Wycinanie z ciał, części miękkie (z techniki) tj. Krew i Tłuszcz zabierają jedną czerwoną i dają jedną białą czaszkę. Mózg, jelita, serce zabierają randomową ilość (później będziesz mógł odblokować technikę, która Ci pokaże co ile zabiera i daje), Czaszki zbieraj bo przydadzą się dla Żmija. Mały tip ode mnie, ogarnij kilka ciał że wszystko z nich wyciągniesz, potem po prostu spal je w krematorium.7. Przerabiać możesz każde ciała na zombie, tylko że te z większą ilością białych czaszek mają lepszą wydajność. Dam linka do poradnika jak zrobić 12/13 czaszkowe ciała. https://graveyardkeeper.gamepedia.com/12-Skull_Corpse_Preparation8. Jak odblokujesz technikę ,,Zombie - Pisanie losowych tekstów" będziesz mógł zatrudnić zombie aby pisał Ci książki z punkcikami, tylko że daje on randomowe te książki, bo może dać Ci niebieskie albo czerwone albo zielone. Stoisko do niego robisz w piwnicy kościoła.9. Polecam Ci ogarnąć technikę ,,Cena Wiary" i spróbować wykonać ,,Modlitwę Kombinowaną" da Ci to duży zastrzyk kasy i wiary. Ale do tego lepiej upgradeuj kościół aby mieć jak najwięcej procent na wykonanie tej modlitwy.10. U NPC możesz robić handel wymienny jeżeli nie mają hajsiwa, lub jeśli Ty nie masz hajsu, np za nasiona możesz zapłacić marchewkami albo kapustą. Oczywiście w sklepie jest po 6 miejsc na handel więc troche jest ograniczona ta wymiana.11. Jak zamierzasz za niedługo ogarniać Zombie-Farme przestaw ten kompostownik, na najbardziej po lewej stronie przy płocie, tam możesz ustawić kilka ich bo w tym miejscu tylko zajmuje Ci możliwośc wykonania Zombie - Farmy.
12. Jeżeli ciało ma jedną czaszkę ZIELONĄ, oznacza to że ciało jest już zgniłe, nie wiem czy dostaniesz za to pkt jakości cmentarza jak zakopiesz i chyba z tego rodzaju ciał Zombie nie zrobisz.13. Im więcej jest białych czaszek tym lepiej zombie pracuje, ale jak ma jedną to raczej dużej dysproporcji nie ma.14. Potrawa o nazwie Burger (potrzebny będzie później do questa u Inkwizytora) zmniejsza ryzyko błędu chirurgicznego.15. Ogarnij w Kopalni obrabiarke kamienia (patrz pkt 5 w podpowiedziach), wykopujesz bloki żelaza i dajesz na Skład Żelaza, i przerabiasz na obrabiarce kamienia z bloku na surowiec do przepalenia.16. W krematorium możesz ustawić jeden pień, tam trzymaj przedmioty ze spalania zwłok.17. Możesz w kostnicy oraz piwnicy kościoła porobić Półki na zwoje co zwiększy Ci możliwość magazynowania rzeczy w tych pomieszczeniach.18. Miejsce do medytacji służy do przewijania czasu do przodu jak masz pełną energie.


19. Ogarnij wkońcu alchemię bo później bez mikstur leczących będzie Ci bardzo trudno.20. Aby zrobić lepsze ławki potrzebujesz jedwabiu, który kupisz u kupca. Nie będzie Ci potrzeba więcej niż na 6 albo 8 ławek.21. Pogadaj ze Żmijem, nabij z nim przyjaźni, porób dla niego questy, odblokuj możliwość sprzedaży mięsa, dodatkowy zastrzyk gotówki. A Krezoldowi możesz sprzedawać węgiel, również będzie dobrym zastrzykiem gotówki.22. Aby szybko wyjść z Lochów wystarczy że dasz się zabić, Ty się pojawisz w domu, i jak zejdziesz ponownie do Lochów droga, którą przebyłeś będzie taka sama czyli bez potworów. Inaczej jeżeli oczyściłeś jakieś piętro w jakimś procencie piętro to ten procent nie powróci.23. Rozwalaj wszystkie uszkodzone meble, szare dzbany, i coś tam jeszcze mogłeś z miecza chyba rozwalać, z tego dostajesz deski, opół, gwoździe, złom, proste części.24. Żeby zejść na poziom niżej, musisz wybić wszystkie potwory.25. Ogarnij dekoracje w Pokoju Ofiarnym (tam gdzie Żmij siedzi) max poziom jakości pokoju ofiarnego to chyba 20.26. Biskupowi w Dzień Modlitwy możesz sprzedawać chleby, gliniane miski i coś tam jeszcze.

27. Fabularnie odblokujesz miejsce do hodowli winogron, technikę będziesz musiał sam odblokować, odblokuj ją, da Ci później dostęp do ,,Prasy do Winogron".28. U żony Horadryka (karczmarza) kupisz przepisy, problem w tym jest taki że cały czas jej się pojawiają te same przepisy więc jak kupisz powiedzmy coś z rybami, to musisz albo pamiętać albo sprawdzić czy masz to odblokowane w technikach - ostatnia kategoria ,,kucharstwo".29. Jak zrobisz jeszcze lepszy kilof to będziesz mógł wykopać około 1000 sztuk węgla na jednym kilofie (sprawdzałem, udało mi się od naostrzenia do zniszczenia kilofa wykopać około 1100 sztuk węgla).30. Jeżeli chodzi o sadzonki, polecam Ci kupić jabłoń, 2 powody, z jednej jabłoni masz 15 jabłek, możesz mieć chyba 12 jabłoni, co da Ci około 180 jabłek na 3 dni. Jeszcze jak odblokujesz możliwość robienia Cydru, to z 10 jabłek masz 1 sok z jabłek (wymaga prasy do winogron - odblokujesz ją techniką ,,Winiarstwo" ale żeby odblokować ,,Winiarstwo" musisz odblokować ,,Uprawa Winogron" ), z 2 soków możesz zrobić 10 butelek cydru (wymaga techniki ,,Trawienie" ale żeby to odblokować trzeba znać ,,Warzelnictwo") co Ci bardzo polecam zrobić. Przestestuje jedną rzecz i edytuje tego posta i ten podpunkt.


Z jednego krzaka porzeczki masz 3-4 porzeczki, aby zrobić 1 sok potrzebujesz 25 sztuk, czyli potrzebujesz 50 sztuk porzeczki na 10 butelek alkoholu z porzeczki. Jabłek potrzebujesz 20 sztuk aby zrobić 10 butelek cydru. Bazowo 1 butelka alkoholu z porzeczki daje 20 energii, po zdobyciu jednego perka 30. Cydr bazowo daje 13 energii ale po zdobyciu perka 20 energii. Czyli sumując jeżeli zrobisz całe pole w porzeczki będzie za mało porzeczek na 10 butelek alkoholu (biorąc pod uwagę że masz perka co daje +1 do wszystkich zbieranych rzeczy) bo potrzeba 13 krzaków na 10 butelek, bez perka potrzebujesz 17. Jabłek masz zawsze z jednego drzewa 15 chyba że już nie pamiętam ale 15 raczej zawsze jest, z 2 drzew masz 3 soki, czyli minimum te 10 butelek cydru masz. Tyle wywodu na temat opłacalności jabłek.
Jan Ka?... Pisze się wskrzeszony.
Joanna ... Wydaje mi sie że wiedźma mowila ci jak zrobić lekarstwo na klatwe ( tego pana od czkawkowej trawy). Połącz roztwór leczniczy z solą. Jak możesz to zapisuj sobie ważne infornacje w zeszycie, żeby za każdym razem nie musieć szukać w komentarzach.
Weronik... Ja dzisiaj nie idę do szkoły bo dzisiaj jest bal karnawałowy ??????????????????????
Minecra... Jejjjjjjjjj ?
Marcinl... Jem galaretke i oglondam
Beata B... Cześć Wojtek jestem pierwsza w komentarzu super fajnie ekstra mega świetny odcinek z grrueyrrd kreeper bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ciebie i cynamona ????❤️❤️❤️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw