No to jestem! ciekawostki

No to jestem! ciekawostki

Historia kanału No to jestem! zaczyna się w dniu 2016-01-01 21:36:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 651 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4281561 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10511 użytkowników.

DZIEWIĘĆ I PÓŁ MINUTY, TIULOWA SPÓDNICA I KAPCIE Z USZAMI


DO MNIE: ✔ mail: ✔ FACEBOOK: ✔ INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: ROMAN MULLER EASY LIFE (FREE MUSIC FOR VLOGS) DJ QUADS JUST BRAKE FREE (FREE MUSIC FOR VLOGS) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie. #TIULOWA #FAKTURA #PEPCODZIEWIĘĆ PÓŁ MINUTY, TIULOWA SPÓDNICA KAPCIE USZAMI

Najlepsze komentarze:

mniejsz... Aaaa i znów nasze poprzednie osiedle w kadrze, no serce pęka! Jedziemy do Ciebie!!! :D <3
Yoanna ... Fajne kapciuchy . Mogę oglądać cię godzinami.
Gosia B... <3:**
Pati Mi... mega mi sie podoba ten sweterek i to polaczenie ubraniowe <3
Ilona D... Część ? z racji tego,że jesteś osobą rozpoznawalną, Twoj kanał ma duży zasięg i dzięki temu możesz dotrzeć do dużej liczby ludzi, możesz pomóc, wspomagajac akcje w ochronie praw zwierząt, czy też innych,które są istotne w życiu (oczywiście moda też jest ważna), czy mogłabyś się zapoznać z tym: https://noizz.pl/zwierzeta/masowa-zaglada-psow-galgo-w-hiszpanii/fkdv3pk i poruszyć temat,który może faktycznie nie jest tematem Twojego kanału, ale który może przynieść pomoc niewinnym ofiarom bezmyślnych ludzi. Bardzo proszę.
agnesni... Fajne te kapcie i spódniczka ?. Spódniczka ma super kolorek ?. Mam podobną spódniczke tylko szarą z Pepco, fajne są takie tiulowe ? . Piórnik od koleżanki dostałaś mega, przywołuje wiosnę ?, podobno niecałe 8 tyg tylko do wiosny ??. Już nie mogę się jej doczekać, bo nie lubię marznac ;). Pozdrawiam ?
my raze... Spódnica sztos : ) Pozdrowionka ;-)
Ewa Gra... Wg typowej Grazyny Czyli mnie moze kwiatki I paski troche sie gryza ale moze ja sie nie powinnam wypowiadac bo moj styl pozostawia wiele do zyczenia ??
emilka... spódniczka ma przepiękny kolor, taki morski i do tego tak się błyszczy ? miód na oczy sroki hahahha Miłego dnia, tego mroźnego dnia... ja to już ubieram się jak bałwan, tylko oczy widać ?
Tola To... pewnie przegrodę w nosie masz krzywą ale jak ci nie przeszkadza to niech sobie będzie, nie wszystko musi być idealne
Agniesz... Fajne te kapciucszki! Po lubelsku ciapy :) A jeszcze chciałam napisać, że fajnie jest dostawać takie drobiazgi od znajomych :)
Planeta... Chyba kolejna spódnica,którą będzie trudno prać ale czego nie zrobi kobieta,żeby pięknie wyglądać....
Barbara... na południu Polski było -15 stopni,co masz skrzywioną przegrodę i on stwierdził to bez prześwietlenia zatok? oj ma rentgen w oczach czy energoterapeuta? trzymałabym się od niego z daleka
anna kr... Swietny chyba? duet tworzycie z Monika :-)
Gabi P... Anita masz śliczne paznokcie i te kolorki jasne bardzo ładnie wyglądają i dłoń jest taka delikatna ? pozdrawiam cieplutko?
Gabriel... No nie jest źle, dostać odpowiedź na wiadomość po trzech latach ?????lepiej późno niż wcale ???pozdrawiam
Johanna... Tęsknie za Szczecinem. Bardzo dobrze mi się tam mieszkało. Trasę z centrum na Las Arkoński znam na pamięć ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q