Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2628 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 54370160 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 104232 użytkowników.

Joanna Senyszyn: Biedroń chce iść osobno, dba tylko o własne...


Gościem Bartka Węgarczyka była prof. Joanna Senyszyn  Sojusz Lewicy Demokratycznej. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta: Joanna Senyszyn: Biedroń iść osobno, tylko własne interesy OnetRANO

Najlepsze komentarze:

Vive la... Cieszę się że pani profesor wraca do zdrowia, mam nadzieję że pełnego.
Z Biedroniem jest moim zdaniem tak. Ogólnie zamysł popieram, idea jest słuszna. Tylko jest jedno ale.
Sytuacja obecnie jest taka, że PIS uświadamia sobie że nie jest PZPR i że nie będzie rządził 40 lat Polską. A więc musi się sprężyć żeby wygrać następne wybory. Polska opozycja zaczęła powoli stwarzać zagrożenie dla PISu, ciśnienie wywierane na rządzie powoli widać. I nagle przychodzi Biedroń i dzieli opozycję jeszcze raz na połowę - jakby była mało podzielona. To łamie szyki.
jakub k... Pani Senyszyn jest zajebista!!!
Lizawie... Uważam że Biedroń powinien iść sam. Nowacka straciła kształt i charakter, zlała się z PO w jakąś niekonkretną plamę, nijaki twór.
natanel... Bardzo uśmiechnięta i życzliwa , dobra Kobieta, widać to. Dobry człowiek.
BonliRd... "W silnej, lewicowej grupie" ~obym nigdy takich czasów nie doczekał.
natanel... Pani Joanna Senyszyn w sejmie ? To byłoby coś :)
ATARI 1... hahahahah !
marek t... Niestety , politycy Sojuszu mieli złoty róg.
Prezes ... A kto dał te przywileje jak nie Kwaśniewski, Senyszyn i inne Milery ? To przez Was tak się kościół panoszy. Polska potrzebuje nowej lewicy liberalnej bez skrajności a nie PZPR+
Elisa C... Jesli jesteśmy państwem wyznaniowym, a jesteśmy, to z jakiej racji Pani Seneszyn chce to zmieniać na siłę. Z laniem nienawisci z ambon to nie nalezy generalizować szanowna Pani.
Jacek K... Ale dokąd oni jadą ?
Not now... Serio ona? Żerowanie na trupie Adamowicza ciąg dalszy - tym razem w wykonaniu zwariowanej Asi...
marcin ... Lewicowy, prawicowy, who the fuck cares.
Ryszard... Posłanka. Piękne słówko. Tylko czemu mam kłopoty z jego umieszczeniem w realnym świecie? Czy to ma być sejm, czy...? Ale to drugie musi pasować do gustu urody damskiej. No kłopot.
Doppelg... Nalegam na SLD, RAZEM itd, aby startowały w koalicji, bo nie wiem czy jak pójdziecie osobno, to nie będę zmuszony zagłosować na Biedronia (tylko gdy będą dobre sondaże), lub w ostateczności na PO ( pewnik że wejdzie) aby nie zmarnować swojego głosu.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje ( także zaufanie wyborców, a te wybory nie są kolejnymi zwykłymi wyborami, ale walką o państwo prawa i wolności).
PROMUJC... Oj, boli was on:).
Ma?gorz... Robert Biedroń naraził się samodzielnością? ;)
Czas zweryfikować to co kreuje się w Polsce jako postawy demokratyczne. Np. głosowanie na najsilniejszych. Tak, tak - mamy taki a nie inny system przeliczania głosów na mandaty. Zapytajmy się więc czy aby na pewno sprzyja on demokracji? Demokracji rozumianej jako konsensus osiągany między grupami o różnym światopoglądach i interesach. Bo obecnie, mam wrażenie, odtwarzamy system panujący w PRL tylko oficjalnie rozmodlony.
A przecież władza najsilniejszych nie potrzebuje demokracji(!).
Natan L... Nie ma już miejsca na lewicę postkomunistyczną, do której SLD należy. Coś się skończyło, SLD nie spełnił pokładanych w nim nadziei związanych z państwem realnie neutralnym światopoglądowo do czego należy np. jasna sytuacja prawna osób LGBTQ+ czy rezolutne rozwiązania w zakresie planowania rodziny. Ostatnią twarzą z którą kojarzę SLD jest Pani Ogórek i świadczy to o możliwościach i aspiracjach tej partii.
Anna Lu... Bardzo lubię Panią prof. Senyszyn, żałuje ze SLD nie ma trochę nowocześniejszego podejścia. Poruszała w wywiadzie wszystkie najważniejsze tematy i podołała
Marian ... Kto nie jest z nami jest przeciwko, a prawda jest taka że Biedroń nie zajmuje się pierdołami jak bojkot tvp tylko idzie do przodu , mojego głosu nie ma ani PiS ani PO tu trzeba kogoś kto nie zachowuje się jak dziecko w piaskownicy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjkNubkfecaFLZbHnnsz6pw