aleksavlog ciekawostki

aleksavlog ciekawostki

Historia kanału aleksavlog zaczyna się w dniu 2014-06-10 23:44:12.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 132 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3294216 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47925 użytkowników.

Jakie imiona damy naszym dzieciom? | Q&A 1


✖︎ SOCIAL ✖︎ ⇨ TU ŚPIEWAM: ⇨ INSTAGRAM: ✖︎ Kanał Bartka Bioenergoterapia: Dietetyka zdrowotna: Instagram: Dołącz do Rawdzinki: ⇨ INSTAGRAM: ⇨ FANPAGE: ⇨ GRUPA FB: RAWdzinka ——————————————————————————————— ✖︎ FILMY DOKUMENTALNE ✖︎ ⇨ Cowspiracy (dla środowiska) ⇨ Forks over knives / What the health (dla zdrowia) ⇨ Earthlings (dla zwierząt) (dostępne na CDA) ✖︎ PRZECZYTAJ ✖︎ Witarianizm: Żywe jedzenie albo dlaczego krowy są drapieżnikami Paweł Sebastjanowicz Sekrety surowej diety Frédéric Patenaude Mucusless diet healing system Arnold Ehret The detox miracle sourcebook Robert Morse Weganizm: Zdrowie bez recepty czyli skrobia, która leczy Dr J. McDougall Nowoczesne Zasady Odżywiania Collin Campbell Niskowęglowodanowe oszustwo Collin Campbell Jak nie umrzeć przedwcześnie Michael Greger The 80/10/10 Dr Douglas N.Graham Dieta roślinna na co dzień Hever Julieanna ——————————————————————————————— ✖︎ WSPÓŁPRACA/BUSINESS ENQUIRES ✖︎ ⇨ Jakie imiona naszym dzieciom?

Najlepsze komentarze:

kawaiin...Używasz tych samych kosmetyków od lat, żeby się nie zmarnowały ale wiesz, ze one maja termin ważności i na pewno nie są to „lata”? Rok od pierwszego otwarcia to max. Trochę obleśne.
Katarzy...Bartku przestań jej wchodzić w słowo. Za każdym razem jak Ola coś mówi- przerywasz jej. Nie ładnie.
Kamila ...podlinkujecie te filmy ?
Nat...Hahaha tomek, nie no padlam ?
bling b...Kim jest Boguś?
Karolin...Pozwól jej skończyć zdanie. Ogólnie fajny filmik ?
Kamila ...8 latek nie moze chodzic na silownie.
Kamila ...ja zamiast chipsow lubie zeżreć popcorn , zeby sie uziemic ;)
Mangife...Strong clickbait game
Herman ...Zgadzam się co do chipsów :D
Zosia M...tak trening ?
Agata 3...Pytanie z ciekawości, ile masz lat? Nie doszukałam się nigdzie takiej informacji, a śledzę Twój kanał już spory czas ?
Ashanti...Mnie udało się zachęcić do weganizmu moja mame i brata :) ??
Aga Sch...Witaj ??‍♀️ skoro jesteście osobami które dzielą się w Internecie waszym życiem osobistym.... dzisiaj zauważyłam że On Cię hamuje. Po prostu, Ty coś zaczynasz a on ,( pewnie nie świadomy nawet tego, bo wierzę że jest dobrym człowiekiem, ) nie pozwala Ci wzbić się i ulecieć. Jesteście kochani ale wasze drogi są różne . Wszystkiego najlepszego. Sciskam ?
Paulina...Pijecie czasem alkohol? Pytam z CIEKAWOŚCI ☺️
Vegan J...Wy tam w krótkim rękawku przy 18°C , a ja w bluzie, pod kocem, obok grzejnika przy 21°C. ?
Hanna B...Fajny ten Twój Bartek :D Przyjemnie się na Was patrzy i słucha ☺️
Amelka ...OMG OLCIA ZACZĘŁA CHODZIĆ NA SIŁKĘ CO SIĘ DZIEJE
IamTenn...z tym ,,Tomkiem" to było słabe zagranie ze strony Bartka :/ ale film i tak bardzo pozytywny i więcej takich pytań i odpowiedzi! :D
Klaudia...matko, jak mi się dobrze Was razem ogląda ❤️ dużo wartości ale tak super okraszonych luzem i humorem, który totalnie do mnie przemawia
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKT9qQZN2nm4eU23dm6KlTw