Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

HISTORIA ANTYKULTURY, CZYLI OPOWIEŚĆ O GRABIEŻY KRZYSZTOF...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!HISTORIA ANTYKULTURY, CZYLI OPOWIEŚĆ GRABIEŻY KRZYSZTOF KAROŃ HISTORYK SZTUKI

Najlepsze komentarze:

zarkadi... 10 minut dla KK to nawet nie rozgrzewka tylko czas na wytarcie nosa. :)
Kamil O... #dziennikarzyny
- Witamy Państwa, naszym gościem jest Krzysztof Karoń, historyk sztuki, specjalista o wiedzy społecznej, znany jako krytyk marksizmu, bardzo mocny, ale merytoryczny. I witamy Pana w związku z nową książką, tutaj, mamy - Historia Antykultury. To jest, z tego, co zdążyłem się zorientować, opowieść o kulturze ludzkiej, o samym początku
- Nie.
#Jebłem
Bartek ... Wydaje się zbyt krótkie.
Kinga... Joanna Teglund, Krzysztof Karoń: Multikulti, imigracja, walka cywilizacji
Film zablokowany na YT z powodu "szerzenia nienawiści": https://youtu.be/U21yY4lIXwU?t=1m17s
Kinga... K. Karoń o "kryzysie męskości" i tym co zrobić by wprowadzić korzystne zmiany dla Polski

https://youtu.be/0S75De405u0?t=2m4s
iwona h... dołączam się do promowania Wiedzy Społecznej K. Karonia . To książka dla wszystkich niezależnie od wieku którzy chcą się dowiedzieć dlaczego sprzeczność informacji nam się nie zgadza w otaczającym świecie, dlaczego pomimo naszych wysiłków logicznie oczekiwany cel się nie pojawia , co jest tego przyczyną i dlaczego tego nie widzimy? Budźmy się!
?y?kadz... K.Karoń rules
Angelus... Trzeba bardzo cenić Marksa, aby przypisywać mu tak prominentną rolę.
Na marginesie zwrócę: 1. Wciąż nie rozumiem, co ma być dobre, a co złe. Kultura jest zła, bo jej celem jest grabież. Antykultura jest zła, bo lekceważy pracę i żyje z pasożytnictwa. To gdzie jest coś pozytywnego?
2. Czy na pewno ideologia jest tak istotna? Czy świadomie uznawane poglądy rzeczywiście determinują postępowanie? Psychologowie są sceptyczni. Działamy pod wpływem irracjonalnych procesów, do których tylko dopisujemy świadome uzasadnienia.
Alex Br... Więcej Krzysztofa Karonia prosimy!
Ja... hmmm... i kto to mówi o "swobodnym bredzeniu", przecież ta jego książka jest cała w tym duchu napisana. Naprawdę nie zdziwę się jak wyda drugą książkę, a w niej wyjaśni, że za wszystko są odpowiedzialni jaszczuroludzie :)
Kinga... Omówienie książki Krzysztofa Karonia Historia antykultury

można przeczytać tu:
https://www.historiasztuki.com.pl/BOOK-HISTORIA-ANTYKULTURY-OMOWIENIE.html
Tadeusz... mowa nienawiści jest wtedy gdy lewicy jest nieprzyjemnie, co podlega karaniu sądowemu
polak k... No w końcu...
The rig... Boski Karoń!
Pawe? B... Książkę przeczytałem - jest FANTASTYCZNA!!! Jak się komuś nie chce czytać, to polecam kanał Pana Krzysztofa Historia Kultury i jego filmiki o historii marksizmu, a zwłaszcza pojęcia podstawowe ; Pana Krzysztofa można słuchać GODZINAMI!!!
Nelson ... #TVRepublika GDZIE JEST dr TARGALSKI ??? bo nie ma mnie kto wyzywać od ruskich gawnojadów i smutno mi
VeganVo... Rynsztok kultury średniowiecznego zerwiskóra

Jakieś parę dni temu umarł człowiek (Grzegorz Brożek – bo nie jest on bezimienny); umarł w nie dogrzanym lokalu na poddaszu, w kraju w którym ludzie muszą wychodzić na mróz aby załatwić swoje podstawowe potrzeby fizjologiczne. Z poprzedniego mieszkania konserwatywni liberałowie go przepędzi, bo nie miał on już dla nich więcej pieniędzy. A tu jakiś historyk sztuki, katolicki neofita, bredzi mi coś o jakieś „antykulturze”. Zaraz przypomniał się mnie ten wątek z Nędzników, jak królowie francuscy podpierali dodatkowymi stemplami stropy w swoich zamkach, bo pod naporem królewskiego skarbca groziły one zawaleniem.

Proszę Was telewidzowie: słuchając tego świętoszkowatego nauczyciela anty-nędzników, pomyślcie czasem o tych bezdomnych którzy dziś, w naszym klimacie umierają z zimna i braku – zagwarantowanego im konstytucyjnie – darmowego dostępu do służby zdrowia dla wszystkich obywateli: https://waldorfus.wordpress.com/2018/10/08/rakiem-machiavellego/
Bo nie każdy – przede wszystkim w naszej kulturze i naszym klimacie – jest tak „zaradny” i obłudny jak wyżej przemawiający do was Krzysztof Karoń, który razem z G. Braunem, zapewne kulturę średniowieczną i tradycję – tą która na świcie tylko w ciepłych latynoskich krajach jak się okazuje zdolna była przetrwać – ceni sobie bardziej od życia ś.p. Grzegorza Brożka, który niedawno za Krzysztofa Karonia i G. Brauna, umarł.

Ja nie wierzę w takiego okrutnego boga, przez którego przemawia obwieszony złotem, tłusty biskup. A, Wy? – https://waldorfus.wordpress.com/2018/09/20/rytualy-oczywiscie-nie-poganskie-i-smiech-na-sali/

Gdyby w Kanadzie, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii – krajach o tak chłodnym klimacie – do dziś rządził państwem kochający ponad wszystko „historię sztuki” – średniowieczną kulturę i tradycję – Kościół katolicki, mieszkały by tam już tylko same rodziny pingwinów i fok. Jak się okazuje, w tamtej kulturze, tam tak nie jest: nie potrzeba bić tam dzieci aby wyrosły one na zaradnych i kochających innych ludzi, bez udawania uśmiechniętych obywateli: https://waldorfus.wordpress.com/2018/09/13/chrzescijanskich-wartosci-szkola/
– mimo powszechnego zasiłku socjalnego – bez nienawiści do niezaradnych „leniów”– kraje te zamiast biednieć, stale się bogacą, są nawet na tyle bogate, że nie tylko stać je na socjalne dla własnego narodu, ale i dla innych narodów, które tak tłumnie – dziś już w sposób nieco bardziej kontrolowany – tam gdzie taki mróz, ściągają aby się tam bez przemocy, ucywilizować. Nauczyć się żyć – pracować bez mobbingu i szykan, tyle godzin na dobę, ile pracuje cywilizowany człowiek.

Ku pamięci Grzegorza Brożka: umarłeś w upodleniu twojej chłodnej nieludzkiej, odhumanizowanej kultury, Grzesiu; żyj teraz w pokoju u swojego Pana – w nakazanej przez Pana, kulturze postępu. Gdy się na nowo obudzisz, razem zawalczymy o pokój dla innych. Spływam stąd. Do zobaczenia, Grzesiu!
1969OLE... Teraz Pan Krzysztof Karoń musi zaorać to nieurodzajne pole. Tytaniczna praca przed Panem życzę powodzenia.
Jabba H... Co za brednie. ?
Somber... Czy TV Republika w końcu zmądrzała ideologicznie i zaprasza mądrych ludzi, czy to tylko koniunkturalizm?! Zobaczymy!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw