Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3075 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46292364 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67600 użytkowników.

Wicepremier Piotr Gliński przerwywa wywiad w RMF FM u Roberta...


Wicepremier Piotr Gliński przerwał wywiad z Robertem Mazurkiem i wyszedł ze studia RMF FM po pytaniu o pieniądze dla Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku "Ja pana pytam o prostą decyzję budżetową obiecaliście 7 milionów, daliście 4" mówił Mazurek.

Najlepsze komentarze:

Waldek ... Mazurek na PREMIERA!!!!! :D
Kamil F... Powiem tak, popieram PiS ale co to ma być ? Czemu minister ma nie chcieć odpowiedziec na pytanie ? Potem pójdzie do TVP i będzie odpowiadał na pytania które sam sobie wczesniej wybrał... Żenada...?
Folksto... Jaki minister taka kultura. Zwłaszcza jego osobista. Żenujący masoński bufon.
Tadeusz... Jak widać ustawki weszły już w krew..
Beny Gd... Co za skurwysynów jeszcze trochę młodzi się zbuntują i uwierzcie że to my rozjebiemy tą wiejską
Piotr D... Mazurek...to jedyny dzienniarz którego bardzo cenię. Dla niego nie ważne jest czy to PiS, PO....
Cenię go za profesjonalizm. Aby więcej takich dziennikarzy. Szacun.
Michael... Polska ....
Adolf A... Kurwie Glinskiemu Chuja wlozyc w MORDE za te zachowanie ignoruje niewygodne pytanie zlodziejska zmiana dojna zmiana
creativ... Panie redaktorze, proszę z pisowcami zaczynać rozmowę od końca, aby od razu wychodzili ze studia.Tak będzie lepiej dla zdrowia psychicznego ich wyznawców.
Kris B... Ścierwo za pieniądze podatników uważa że może się zachowywać jakby był panem i władcą ! A jest tylko kundlem na usługach podatników !!!
Zab Tub... Nakradł to wychodzi ?❤️??❤️??
JACEK F... Pisowska inteligencja i kultura
White P... Goj nie ma prawa zadawać żydowi pytań wcześniej nie ustalonych. Nie tak się przy okrągłym stole umawialiśmy. #PiSPOjednozło
Bolek L... Ministerowi do spraw Żydowskich nie podoba się ,że redaktor zadaje pytania w demokratycznym kraju ? Co to znowu komuna ? czy wolny suwerenny kraj ?!!! Pytanie : Z JAKIEJ RACJI DAŁEŚ ŻYDOM 100 MILIONÓW ZŁOTYCH Z PODATKÓW CIĘŻKO PRACUJĄCYCH POLAKÓW ?!! on się zachował jak ci wszyscy żydzi,którym się mówi ,że sprzedawali swoich braci i siostry podczas 2 wojny światowej do Niemców ! Brakowało by,żeby się jeszcze wydarł 'TY ANTYSEMITO ! A pan redaktor na kolanka i głośno : POLACY PRZEPRASZAJĄ WAS ZA WSZYSTKO ! ILE CHCECIE JESZCZE PIENIĘDZY ???
scyzory... Zapytali Żydka i widać reakcję...Pogonić tych okupantów PoPis raz na zawsze
S?awomi... Arogancja władzy przechodzi wszelkie wyobrażenie...
Rafa? P... Minister braku kultury
Dawid M... Gliński to bałwan zwykły i pajac
Krystyn... Po co taki mierny Minister z nadmiernie rozbudowanym własnym ego, udziela się w wywiadach skoro sam sobie zadaje pytania, na które sam sobie odpowiada! Pan Gliński powinien pracować w Cyrku , co byłoby bardziej adekwatne do jego stanu umysłowego! W Cyrku nikt nie zadaje pytań na które ten wybitny inaczej człowieczek i miernota nie musiałby odpowiadać! Czy w tym Rządzie nie ma mądrych, kulturalnych, inteligentnych ludzi! Panu Glińskiego pomylił się czas w którym żyje, więc mu przypomnę, że czas komuny i komunistycznych kacyków dawno się skończył ! Fantastycznie wyglada pan Gliński na zdjęciu z szarpiącym siè kabelkiem wystającym mu z pośladków, dzięki któremu nie może szybko opuścić studia! Rozkoszne to! Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego z kabelkiem w d...e!
kamil... Mazurek tylko szuka sensacji. Cymański nieźle cie zaoral kiedyś. Brawo Gliński!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gKRzmTXtBmk