Sasaki ciekawostki

Sasaki ciekawostki

Historia kanału Sasaki zaczyna się w dniu 2014-02-25 19:42:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 40 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5736233 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23000 użytkowników.

Bryan Singer, señalado: cinco actores menores de edad le acusan...


El nombre de Bryan Singer llevaba apuntado en la lista Weinstein desde hace meses. El tamaño de la investigación y lo delicado del asunto, han retrasado más de lo esperado la bomba que todo el mundo sabía que iba a explotar en torno al cineasta. Hasta que ha explotado.   El que fuera director de Bohemian Rhapsody, hasta que le despidieron, ha sido señalado en un artículo de The Atlantic Monthly como abusador continuado de jóvenes actores durante más de 20 años. Es más, el artículo asegura q ... Noticias TV: últimas noticias de series, programas y mucho más +Help me 1OOOO Subscribe, please. I really appreciate it! Please Click Subscribe or Click here: for Daily News Update #BryanSinger, #señalado, #cinco, #actores, #menores, #edad, #acusan, #abusos

Ostatnio komentowane:


Zadania:
Chłopak dla Lili
Dziewczyna dla Płomyka
Budowle:
Park wodny
Biblioteka
Domy np gniazda smoków w każdym terytorium
Kościół
Zobacz »
Całkiem spoko ten żółw ;) Gdyby był size XXL tego żółwika to moim zdaniem moglibyśmy zagrać 1 edycje z tym żółwikiem. Zobacz »
Ale fajny troll niwiedźałem rze tak się da ocena filmu epicka i jeszcze pokazałem kolegom i kuzynom ten filmik : biorę udział w konkursie: nick adamnow9 Zobacz »
Vito jest abgrejd w adopt me! Piracki dom i taki krutki abgrejd do 18 maja ten krutki abgrejd to scoob doo! Prosz może widzowie chcą żebyś nagrał. Zobacz »
Moja dobra rada zeby bylo lustro to szczotka na szlifierke kontowa i przeleciec delikatnie zniwelujesz zadry po piaskowaniu ja tak robie maska blotniki itp jest lusterko Zobacz »
Słuchając tego czasami żal że pozwoliliśmy sobie odebrać naszą kulturę, i nadal pozwalamy z roku na rok nasze tradycje, jezyk, kultura, zanikaja na rzecz tradycji zachodnich jak np. Haloween Zobacz »
poproszę o linka do oryginalnego materiału lub chociaż i datę wywiadu, szukałam a nie mogłam znaleźć Zobacz »
@juniorski ja robię tez animacje!!! Zobaczysz je? I ocenisz? Sam je robię od 5 miesięcy XD #teodor Zobacz »
Oczywiście dlatego go w Warszawie nie będzie. To miasto juz dość wycierpiało. Ten kraj także. Dość. Zobacz »
Kto z gangu dzwoneczka???
Jeszcze nie obejrzałam ale tytuł wydaje się ciekawy materiał zapewne również?
Zobacz »
Powiem Tobie Marcin, że nie pojmuję tych streaków, które same za gracza robią fragi. Mi Harrier nastukał chyba 5 fragów. Zobacz »
Staszek już o minąłeś 5 lub 4 postacie do zdobycia pierwsza to kapitan druga pokojówka z masz w zapisie na normalnym i pietra który też masz w zapisie na normalnym poziomie trudności Zobacz »
Chłopaki, od karasia będą jeszcze 4x4 4cyl. 6cyl też kiedyś będą ;) Ale wszystko w swoim czasie xD A Rekord jest z 2000 roku, już po wykupieniu FMŻ przez NH Zobacz »
Cześć Kaftann, ogólnie to nie mam pojęcia co napisać, a tym bardziej aby cię nie obrazić, więc uznajmy że ten komentarz jest na temat :| Zobacz »
Jak dla mnie lepiej byłoby gdyby te portale do Netheru były dla wszystkich dostępne ale i tak zapowiada sie zajebiście Tpsy grają <3 Zobacz »
#xiaomilepsze a nie kurła jakieś łan plasy Zobacz »
Kurde jak to minęło. Pamiętam jak grales w GTA 4 z ziraelem. Ten elegancki duet ach to były czasy. Teraz już prawie milion. Życzę Ci żebyś jak najszybciej zdobył ten cel. ? Zobacz »
ej hogaty mam pomysł ponieważ wracasz do starych gierek to możesz nagrać scrap mechanic ponieważ za 3 dni jest aktualizajcja i będzie tryb survival Zobacz »
no to może draft kanadyjski zrobisz czyli wybierasz zawodnika który w tym sezonie zdobył najwięcej punktów w klasyfikacji kanadyjskiej a więc gole + asysty Zobacz »
Seto czy mógłbys mniej czytać bo to zabiera pół odcinka A samej gry jest mnie i niema sensu nieraz niektórych kwestii czytać Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Lf7kA_MWKZQ