Mentzen: Pozbyłem się złudzeń... Wybaczcie mi to i zrozumcie


Sławomir Mentzen wywiad o: „partii schrödingera”, programie 1000+, książce „Sanacja Plus”, wyborach samorządowych, KNF, NBP i koalicji z narodowcami. ► Kanał „nam zależy” pojawił się w serwisie Patronite: na wspierających czekają między innymi przedpremierowe wywiady i możliwość współtworzenia pytań. ► NamZależy: ✔ STRONA GŁÓWNA: ✔ YOUTUBE SUBSKRYBUJ: ✔ FACEBOOK: ✔ TWITTER: ► Poszczególne pytania: 00:05 Sławomir Mentzen wiceprezes partii... No właśnie Panie Sławomirze? Jakiej partii? Wolność? KORWiN? 01:10 Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o programie 1000+. Co Pan o tym sądzi? 03:08 Zadebiutował Pan jako autor książki. O czym przeczytamy w “Sanacji plus”? 05:40 Jakie refleksje po spróbowaniu swoich sił w wyborach samorządowych? 08:31 KNF. Co się dzieje w tej aferze? 10:40 Narodowy Bank Polski sam sobie drukuje pieniądze, a więc Polacy na tym nie tracą. Wysokość tych płac nie jest istotna z punktu widzenia podatnika. Coś w tym jest, czy może bardziej ktoś kpi sobie z opinii publicznej? 12:38 Andruszkiewicz wiceministrem. Prawdziwi patrioci nareszcie w rządzie? 15:41 A skoro na narodowcach mowa sojusz. Déjà vu? UPR + LPR? 18:28 Ale Pan zdaje się nie planuje zdobyć Brukseli? Dlaczego? 19:40 Czy taka kampania europarlamentarna nie jest potrzebna sama w sobie? Żeby po prostu przypomnieć o sobie na kilka miesięcy przed ważnymi wyborami parlamentarnymi? 20:40 500+ podobno aktywizuje kobiety na rynku pracy? Jak oni do tego doszli? ► Wsparcie finansowe: ✔ Patronite: ✔ Przelew, paypal, krypto: Dobrowolna pomoc naszych Widzów jest bardzo istotna dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego kanału. Z góry dziękujemy. ► Bogaty, nowoczesny i pędzący do przodu świat:

Najlepsze komentarze:

namzale... Trwa rynkowa weryfikacja kanału Nam Zależy i... nie idzie ona najlepiej: https://patronite.pl/namzalezy - najbliższe tygodnie zadecydują o przyszłości kanału.

Wspierający nasz kanał otrzymają dostęp do facebookowej grupy dla Patronów na której:
- wywiady publikowane są 24 godzin przed oficjalną premierą
- nazwiska naszych gości ogłaszane są z wyprzedzeniem, dzięki czemu wspólnie możemy układać pytania do rozmów
- można bezpośrednio kontaktować się z redakcją
Z góry dziękujemy wszystkim wspierającym!
Alvern ... Gośc wydaje się całkiem sensowny, szkoda bo jeśli pozostanie członkiem gangu Korwina to pewnikiem się zmarnuje. JKM jest dobry w przyciąganiu ciekawych i świadomych ludzi, tak samo jak w późniejszym marnowaniu ich potencjału poprzez autokompromitacje własnej partii. W mojej opini lepiej gdyby ludzie o wolnościowych poglądach i potencjale przechodzili do Kukiza bo tam jest większa szansa na dostanie się choćby do Sejmu.
Halina ... Kolejny ekspert od wszystkiego
Krystyn... Panie Menzen jest Pan mlodym i do tego bardzo madrych czlowiekiem. Slusznie stwierdzenie, ze obecna sytuacja BARDZO przypomina nasz okres miedzywojenny . Oby tylko nam Historia sie nie powtorzyla!
Mariusz... Typowa kalkulująca kukła.
Raul 90... Mentzen - przydupas Korwina. Myślałem, że Korwin już nie łapie pryszczatej menażerii na swoje głodne kawałki. Jednak się pomyliłem.
Zofia K... Korwin to cwaniak postkomunistyczny. Był dobrze ustawiony w PRL- u i jest dobrze ustawiony w Unii.
Janush ... jak niegdyś w Rzymie, chcesz pozyskać lud, daj mu rozrywkę, zorganizuj walki gladiatorów i rzuć chleb, czytaj daj darmowy internet i rozdawaj pieniądze plus
Monta?o... W miesnym nagrywane? ;)
Marcin ... Szkoda że prezes Korwin ,zepsuje wszystko swoimi niefortunnymi wypowiedziami ,dlatego Pan Gwiazda robi wam koło pióra,bo nie może go zakceptować.
Ender W... Ja też pozbyłem się złudzeń wobec Pana panie Mentzen.
Malowany lisek z rozdetym ego.
Silkl4s... >Bądź chujowym politykiem (JKM)
> przegrywaj wszystko od 25 lat bo jak wyżej
>mów że demokracja jest chujowa>hitler nie wiedział o holokauście
Mateo P... dobry clickbait nie jest zły :)
kadarak... Najlepszy kandydat Wolności !
Karina ... Jestem wielkim wrażeniem Pana Mentzena.
Feliks ... Pan Sławomir Mentzen to rozsądny człowiek, potrafi się przyznać do błędu. Katolickie podejście do życia - szuka prawdy i nie rozpłakuje się, gdy się okaże, że to co do tej pory mówił, nie zupełnie jest słuszne.
RWEx... Już dawno Grzegorz Braun nazywał PiS żoliborską grupą rekonstrukcji historycznej sanacji.
powyzej... A jak tam afera KNF, KGHM itd ?
segunda... Nie znam Doktora Mentzena, ale szczerze przy kamerze, chciałbym być tak ogarniętym gościem jak On.
Niestety w d**okracji trzeba umieć świrować pawiana, konfabulować i rzucać g**nem wokoło, żeby ciemny l*d myślał, że się jest klasowym politykerem...
Szczepa... Przecież to sam klon Krzysztofa Gonciarza tylko w polityce! :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_tZtFT6SBqs


namzalezy.pl ciekawostki

namzalezy.pl ciekawostki

Historia kanału namzalezy.pl zaczyna się w dniu 2012-02-05 17:50:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 323 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12995775 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82500 użytkowników.