Hektor1 ciekawostki

Hektor1 ciekawostki

Historia kanału Hektor1 zaczyna się w dniu 2014-10-26 15:59:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3614333 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 51800 użytkowników.

Kabaret Ani Mru Mru Budowa Stadionu Narodowego


Wbijemy 200 Łapek ? Dzięki za Oglądanie ! Jeśli Ci się podoba kanał to Kliknij właśnie tu Codziennie NOWE filmy ! Więc Subskrybuj ! Jeśli Ci się podobało zostaw lajka ! Jeśli napiszesz miły komentarz przypnę Ci serduszko ! ◘ Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane na mocy prawa cytatu [art 29 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych]

Ostatnio komentowane:


Dla wszystkich widzów hadesiaka którzy lubili robloxa na kanale:hadesiak ma drugi kanał Hasiek w którym narazie nagrywa tylko ROBLOXA Zobacz »
72h to naprawde krótki czas na dobrą nutkę,tym bardziej dla osoby która nie jest z tym jakoś mocno związana.
Nie ważny jest talent w tym przypadku, warto się zbłaźnić dla szczytnych celów, piątka! :)
Zobacz »
W sumie byłem nastawiony na Bosaka, ale Marek Jakubiak pozytywnie mnie zaskoczył! Dlatego zaczynam się zastanawiać, czy on nie byłby lepszym wyborem... Zobacz »
Niezależność od Rosji dla narodów tej części Europy jest ważna pamiętają o tym Polacy i Ukraińcy oraz społeczeństwa tych krajów. Ja też pamiętam w dzisiejszym dniu. Zobacz »
Widac ze pana Gowina nie poparli koledzy z jego ugrupowania i sie musial wycofac . A i opozycja nie palila sie do wspolpracy z nim . Czym mial by zostac ? Premierem? Tego opozycja by mu nie dala . Nie ma mowy ! Zobacz »
dr Mengele proponował niegdyś innowacyjną metodę masowego obowiązkowego stosowania szczepionek bez wcześniejszych wieloletnich testów - wydaje się, że wreszcie zyska posłuch wśród lekarzy. Zobacz »
Gowinowi ufać już nie można.
Brylowac to na wybiegu dla modelek.
Zobaczył jakie ma poparcie i poszedł po rozum do głowy.
Zobacz »
KONKURS O ANALIZĘ!
Subskrybuj kanał, zostaw lajka pod filmem i napisz dowolny komentarz pod filmem jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu!
Pozdro mordeczki, dobrego piątku!
Zobacz »
I skip everyone’s introductions and go straight to the music so I don’t know why all the comments are being so sad ?

1:54 start
Zobacz »
Mąż pojechał na ryby, cała chata dla mnie na weekend!!! Nie mogłam się doczekać Twojego filmiku Karo, w końcu można się zrelaksować jak należy ❤?? pozdrawiam ? Zobacz »
Taka moja czerwona flaga jest kiedy juz na początku relacji typo jest tak w chuj o wszystko i wszystkich zazdrosny albo zakazuje ci ubierać się w koszulkę z dekoltem bo dla niego jest to nie okej Zobacz »
Siema, kozak się to ogląda, ale jedynym minusem jest tytuł. Nie dawaj takiej czcionki, ponieważ nie da się znaleźć twojego filmu po wpisaniu kluczowych rzeczy. Zobacz »
Szczeeeeesc Booooooze galaktyczny gospodarzu .Teraz wiadomo skąd te głupie komentarze pod filmikami jaki lider tacy mądrzy to żołnierzyki dopiero głąby . Zobacz »
Znowu "seksualizacja dzieci".
Odwracanie uwagi od tej farsy wyborczej którą PIS zorganizował.
Zobacz »
nie mozna pisac o oszczerczej antypolskiej kinomatografi tak hojnie sponsorowanej przez pis ??? - ile mi juz dzisiaj komentarzy wycieliscie ??? Zobacz »
PODBIJE ? a co robi konkurencja , da się podbić ? #GłosZAmeryki , ale niech wchodzi jak najszerzej Zobacz »
a kim jest gowin z kaczyńskim w Polsce ? oni sobie teraz tak między sobą bedą ustalać losy kraju ? ? Zobacz »
Fajnie, że Telewizja wPolsce zainteresowała się wiedza na temat rzeczywistości, ale ta wiedza dla dobrego przekazu wymaga precyzji i spokojnej rozmowy. Mniej dynamiki więcej czasu na merytorykę. Zobacz »
prawdziwa PRAWICA wszystko przetrwa - prawdziwa KULTURA tym bardziej - popisowa , zdradziecka , antypolska , oszczercza i zboczona - juz dawno by polegla gdyby nie dotacje z NASZYCH podatkow Zobacz »
Stal Brzeg ,śląsk Wrocław , start Namysłów- fani sportu homo sapiens , a homo nie wiadomo nie dla nas.Lgbt nie dla nas.Pozdrawiam panów publicystów.My jesteśmy normalni. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WySAEYTdzUQ