Styczniowe Izery mróz, spanie w śniegu i dobra zabawa!


Zebraliśmy drużynę i wyruszyliśmy w drogę. Był survival, dobra zabawa, spanie w śniegu i siarczysty mróz! Mam nadzieję, że spodoba się Wam film z naszego wypadu w Góry Izerskie. Zapraszam! Kanał EDC czyli Ekwipunek Dźwigany Codziennie! Znajdziesz u nas recenzje sprzętu, porady, lecz nie tylko bushcraft, sztuka przetrwania, outdoor, turystyka czy włóczęgostwo to nas kręci! Jeśli do nas Trafiłeś/aś, to znaczy że Masz podobnego bzika ;) Witaj, Rozgość się, i Czuj się jak u siebie w domu. Mamy nadzieję, że Znajdziesz to wiele interesujących informacji ;) Możesz do mnie napisać: marek[małpa]edc.com.pl Znajdziesz nas też tutaj: fb: nasz skórzany fanpejdż: Instagram: Sklep z wyrobami z naszej skórzanej pracowni: Nasze playlisty:

Najlepsze komentarze:

Ekwipun... Robimy ankietę - jaki jest Wasz ulubiony sposób spania podczas zimowych wypadów? Hamak, gleba pod plandeką czy namiot? A może coś innego?
Moja Sp... Bardzo duźe zagęszczenie brody na centymetr kwadratowy taśmy filmowej. Hehe.
TheDare... Hej! Akurat jestem takim narciarzem i Izery odwiedzam co tydzień. Napiszę teraz jak to wygląda z drugiej strony! Nikt nikomu nie powinien zakazywać przebywania w tak pięknych okolicznościach przyrody i co do tego jest zgoda. Na jakuszyckich trasach ratraki robią tory dla narciarzy i są miejsca np. Samolot, gdzie zjazdy są bardzo szybkie i jest dużo zakrętów.Taki narciarz, jak zobaczy nagle grupkę pieszych nigdy nie wyhamuje i o wypadek nie trudno. Dlatego też są apele aby w takich miejscach nie chodzić! Natomiast poza trasami sytuacja jest niestety taka, że jak narciarze zrobią sobie sami taki ślad na ścieżce, to ZAWSZE jak ktoś idzie pieszo i to zazwyczaj bez rakiet, to idzie po tym śladzie! Taki ślad narciarski zupełnie nic nie daje pieszemu, bo widać doły po krokach na 30-40 cm, ale dalej taki piechur pociska po śladzie niszcząc go! Na trasach jakuszyckich też to się niestety zdarza i stąd pewnie wynikają te nieporozumienia. Szanujmy się nawzajem, a będzie wszystko OK!Pozdrawiam
Pawel L... A jak sprawowały się buty po impregnacji
Gg Gg... Co to kuźwa za moda na te żydowskie brody
Pix... Ciekawostka - w województwie pomorskim jest wioska nazywająca się właśnie Orle
w?óczy... Góry zimą piękne są zapraszam do mnie

https://youtu.be/opX7grqjZ7k
Krzyszt... Przepraszam gdzie było pokazane rozkładanie sprzetu do spania? Gdzie te spanie? No i prosze was gdzie te 20°C,hehehe ktoś tu chyba z góralami popił i mu takie tytuły do główki wlatują.
Następnym razem piszcie ze pogadanki albo cos a nie piszecie ze spanie,ktos wchodzi i "eee gdzie te spanie? W ch*** mnie zrobili".
Azok 66... Marek Tasz Ty masz szczękościsk ! Haha! ?
Naprawdę zimno tam było.....
pozdrawiam! ✌️?
Le?ny R... Szacun Panowie i Panie.
Michael... super film, chciałbym tylko, żebyście dawali też nagrani jak szykujecie obóz i generalnie tłumaczyli co i jak, żeby taki mieszczuch gamoń jak ja mógł posłuchać czegoś pożytecznego.Nóż widelec coś zostanie w tej głowie na przyszłość.
Krzysie... Tak sobie postanowiłem poprzypominać jak to było na początku i ogładam wasze pierwsze filmiki ,i taka myśl mnie naszła co tam u Michała słychać z którym zaczynałeś ,czy masz z nim jeszcze jakiś kontakt ,co porabia ?
Tomasz ... Walczyłeś z Yetim na siusiaki w zaspie, przy blasku księżyca?
spiros6... Co to za muzyka?
Wojciec... Gdzie ten survival?
Ursus K... Panowie szlachta znacie może ten piecyk z boilerem... gdzie można kupić... https://youtu.be/42kG4usK_Z0
Calandi... I gdzie to spanie ? Pitolenie jakieś o słonku i narciarzach.
Kuba Fr... Co to za muzyka co leci od 3:50? Jaki ma tytuł?
telesfo... Co to za moda z tymi brodami,przysiegam :D Wygladacie jak wycieczka dziadków mrozów:D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2ceSQs6Xdcs


Ekwipunek Dźwigany Codziennie ciekawostki

Ekwipunek Dźwigany Codziennie ciekawostki

Historia kanału Ekwipunek Dźwigany Codziennie zaczyna się w dniu 2014-08-03 14:56:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 325 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9893480 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 52800 użytkowników.
anie22.png' data-src='//cenonet.pl/foto/180/7350436c889b56374c4464f30cd98a48.jpg' border=0 alt='Okablowanie Kabel sieciowy 4world Kabel Instalacyjny Utp | 4x2 | Kat. 5e | Drut | 100m | Szary' />
60.06
Sprawdź »