KONKURS CHAOS PIXELBOX | STYCZEŃ 2019


Dzisiaj rozpakowujemy kolejnego PixelBoxa, Co zadziejmy w środku? Zapraszam do oglądania! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA INNYCH FILMÓW INTERESUJE CIĘ E SPORT? KUP FOTEL RAZEM Z NAMI! KOD RABATOWY 10%: MMOPLAYA KOD RABATOWY: XMMORPGX Nasz Discord: Nasz Portal: Nasze Forum:

Najlepsze komentarze:

liannar... Niestety nie będzie żadnej bomby ponieważ pierwsza horda wejdzie do planety o nazwie ziemia, po czym zmiecie całe życie i sami umrą z powodu magi fel która jest tak znana gulaszowi. I niestety nie uda im się zbudować nowego dark portalu i będzie koniec end
A i wybieram figurkę z Warcraft kek
Obo Bob... Najlepsza wydaje mi się figurka :D
Myślę, że warto wziąć pod uwagę rodzaj stosowanej broni atomowej oraz to, co agresor chciałby uzyskać przez jej użycie. Prawdopodobne, że zniszczyłby ważne punkty, takie jak lotniska, elektrownie, czy ujęcia wody, co sprawiłoby, że nie byłaby potrzebna duża ilość ładunków, by zniewolić i zastraszyć ludzi na dużym obszarze, nawet niedotkniętym bezpośrednim działaniem bomb poprzez odebranie im takich oczywistych dla nas dzisiaj udogodnień jak woda, energia elektryczna, łączność telefoniczna i Internet. Dzięki temu na ulicach wzrosłaby przestępczość, zwłaszcza w nocy, gdy w pozbawionych prądu miastach panowałaby zupełna ciemność, a coraz bardziej zdesperowane bandy kradłyby kurczące się zasoby. Trzeba jednak wziąć pod uwagę też wariant, gdy ładunki atomowe spadałyby co kawałek, w przypadku gdy atakujący chciałby całkowicie anihilować miejscowości i ludzi żyjących na danym obszarze, wtedy faktycznie sceneria mogłaby przypominać tą z serii gier Fallout. Zastanawia mnie tylko kwestia mutacji, czy po kilkudziesięciu czy nawet kilkuset latach mogłyby one doprowadzić do powstania stworzeń faktycznie groźnych, czy wręcz potworów, czy raczej przypominałyby mutacje, które faktycznie się zdarzają, sprawiające najczęściej, że dany człowiek, czy zwierzę raczej cierpi niż jest niebezpieczne. Może przedstawione wizje nie brzmią zbytnio jak science-fiction, ale są, jak dla mnie, równie przerażające.
Dzięki za przeczytanie i pozdrawiam. :D
Castiel... chce figurke warcraft a odnosnie do apokalipsy są tylko da wyjścia smierć ludzkości lub zniszczenie wszystkiego i pozostanie z niczym
i jeszcze raz bym prosił o figurke
Narfii ... Chcę wygrać koszulkę
A oto moja historia: w roku 3480 udeżyła w ziemię bomba atomowa którą kosmici tworzyli od kiedy powstała ziemia mieli plan żeby ją zniszczyć doszczętnie a to co zostało przejąć i jak powiedzieli tak zrobili ziemia została zniszczona doszczętnie pod względem luckości i budynków nie było żadnej żywej duszy ani dżdżownicy ani muchy kosmici zaczeli się już osiedlać na ziemi gdy nagle zmarli po 5 godzinach od wybuchnięcia bomby wstali byli to ludzie którzy mieli pół normalnej twarzy a pół szkieleta zdażali nawet się ludzie wogóle bez skóry tylko same kości zmarli to tak naprawdę zombie i szkielety które zainfekowały to co zostało z ziemi i tym samym zabili kosmitów. Zombie po ziemi chodziło setki lat gdy nagle z kosmosu pojawiła się rakieta, która wylądowała na ziemię okazało się że to kosmonałci, którzy w czasie wybuchu aż do teraz byli w kosmosie jednak szanse na przewrócenie ziemi takiej jak były przed wybuchem były 50 na 50 więc kosmonałci wzięli 100.000.000 litrów spirytusu którym po pięciu latach odkazili całą ziemię cud był taki że zombie nie atakowało kosmonałtów gdy kosmonałci odkazili ziemię załóważyli że jest jakieś wejście do podziemi zasunięte głazem kosmonałci wszedli do środka okazało się że tam jest rodzina która się cały czas rozmnaża i z pokolenia na pokolenie cały czas czuwają kiedy będzie koniec apokalipsy. Kosmonałci wzięli rodzinę na zewnątrz i zaczeli zabijać zombie i je uleczać i takim sposobem przywracali spowrotem do życia zombie które już były ludźmi po kolejnych 10 latach przywrócili ziemię do takiego stanu w jakim była przed wybuchem atmosfera sama się odbudowała ludzie robili uprawy siali drzewa i budowali domy niebo z czarnego zamieniało się w niebieskie. Kosmonałci już ledwo co żyli ponieważ mieli już sztucznie przytrzymywane 2 miliony lat aż w końcu kosmonałci umarli lecz nowi kosmonałci wyruszyli obadać układ słoneczny w poszukiwaniu ufo. Po 2 latach wrócili i ufo nie znaleźli technologia na ziemi cały czas szła do przodu aż w końcu doprowadzono ziemię do stanu w jakim była lata przed wybuchem a ludzie cały czas wspominają te wydarzenia i kosmonałtów którzy ich uratowali. THE END
to moja historia pisałem 1h
TheRazl... Nutka: Sub Urban - Cradles ?
Bartek... Nie bedzie żadnej bomby. Chce figurke z WARCRAFT
Twoja K... Myślę że apokalipsę po wybuchu bomby atomowej dobrze w miarę dobrze przedstawia serial The 100. Na ziemi nastał by totalny chaos większość ludzi by wyginęła, a ci najwytrwalsi walczyli by między sobą o wszelkie dobra od jedzenia po nieskażoną wódę. Na planecie były by nieliczne miejsca z ziemią uprawną, na których można by było osadzić swoje rodziny w celu przetrwania rasy ludzkiej. Najchętniej chciałbym wygrać koszulkę :)
Rifanus... Koszulka sztosik
A swiat po wybychy by nie istnia to jest moja wizja :)
Stefan ... Otóż z mojej perspektywy to prawie cała populacja, by zginęła . Najważniejsze głowy państw znaleźliby schronienie w bunkrach, a większość co by przeżyła, byłaby ghoulami tak jak w serii Fallout. Wszędzie zniszczone pustkowia, woda i roślinność byłyby napromieniowane, a ludzie nie wiedzieliby co robić. A co ja bym robił? Leżałbym sobie w ziemi jako szkielet, bo po co żyć na takiej rozjebanej planecie? XD
Chciałbym dostać figurkę "wodza hordy" Blackhanda, ponieważ od kilku lat interesuje się lore Warcrafta i to jest jedna z moich ulubionych postaci.
FOR THE HORDE!!!!!
BlackKn... Ja chciałbym wygrać koszulkę .

W mojej wizji post apokaliptycznej ziemi jest wizja Naszej planety w stylu tej ukazanej w Madmax oraz serii KSIĄŻEK Metro 2033. Czyli tak. Powierzchnia Ziemi jest opustoszała i w dzień ciężko się poruszać po niej przez panujące tam skrajnie wysokie temperatury , a nocą natomiast odwrotnie czyli jest potwornie zimno. Lecz istnieją istoty zarówno agresywne jak i takie płochliwe, lecz nie są one normalnymi króliczkami czy wilkami. Są zmutowane i każdy jest inny. To znaczy jeden królik może mieć 3 łapki i 2 głowy a drugi 6 łapek i 1 głowę. A każdy wschód i zachód słońca zaczyna się potężnym podmuchem wiatru który każe wszystkim istotom się schować do swoich schronień inaczej ZGINĄ przez jego podmuch temperatury. Nie ma podziału na kraje tylko istnieją już tylko KLANY które jak w Madmax mają swoje tereny, relacje między sobą oraz swoje zasoby. Lecz nie każdy z klanów żyje na powierzchni, niektóre schroniły się pod ziemią i przez to że nie wychodzą zbytnio na powierzchnię ziemi to ich ciała są blade oraz drobne i delikatne. Lecz dzięki odizolowaniu są oni o wiele bardziej cywilizowani od tych żyjących na powierzchni ziemi, oni jako jedyni mają jeszcze książki oraz płyty z muzyką które przetrwały wybuchy bomb atomowych.
TheRira... Co do końca świata najbardziej widzę to jak zostało przedstawione w serii Dmitrijego Głuchowskiego, czyli metro. Czychające niebiezpieczeństwo na powierzchni, ocalali pochowani w podziemiach, piwnicach, metrach.
Co do nagrody najbardziej urzeka mnie figurka :3
Snejk !... Z chęcią przygarnę kubeczek.

2080 rok, konflikt o kończące się surowce eskalował i zamienił się w globalną wojnę jądrową. Świat runął w gruzach a nieliczni szczęściarze błądzą po pustkowiach w poszukiwaniu nieskażonej wody pitnej ostatnimi żywymi miejscami na Ziemi są te, których nie warto było nawet bombardować... Podlasie, ostatni bastion cywilizacji, nowy Rzym, to tutaj udają się wszyscy którzy tylko wiedzą gdzie szukać przetrwania.
Nowa odmieniona cywilizacja Podlaska szybko się rozwija i rozszerza swoje terytorium próbując odbudować pobliskie tereny. Nikt nie wie co przyniesie przyszłość, ale każdy kto wie gdzie jej szukać jest właśnie tu na Podlasiu.
XIMENG... A ja poproszę Figurkę

a co do apokalipsy to na pewno u nas zaczęło by się Metrem , ale bez metra :D mało kto chciałby wychodzić z bezpiecznych schronień i jeszcze większy podział ludzkości, ale po 50,100,200 latach widzę nowego FarCry (tego zapowiadanego). Pozdrowienia, Peace
H2K xDa... Świat po wybuchu bomby atomowej był by jak w filmie "Book of Eli" polskie tłumaczenie "Księga ocalenia" . Chciał bym czapkę lub koszulkę ?
Jezus... Trochę mnie zawiódł ten Pixelbox. Aż trudno mi uwierzyć, że przy haśle Chaos zabrakło gadżetów z uniwersum Warhammera
?wireq... Ja bym chciał czapke nuka cola.

W 2469 roku bomba atomowa uderzyła w ziemie na początku były tylko wielkie zniszczenia, lecz po chwili zaczęły się wyjawiać różne istoty niektóre były mieszanką niedźwiedzia I wilka, a niektóre mitycznych zwierząt takich jak smok, ork, czy minotaur. Garstka ludzi którzy przetrwali ukryli się pod ziemią. Od czasu do czasu wychodzili na powierzchnie po różne materiały. W 2500 roku ludzie mieli już sprzęt, zapas pożywienia I ludność się zwiększyła o kilkanaście tysięcy. Lecz jeszcze nie byli przygotowani do walki z bestiami, lecz niektóre potwory umieli pokonać. W 2777 roku ludzie zwyciężyli ze stworami, lecz długi czas zajmował na ogarnięcie wielu strat. 3000 rok był rokiem w którym wszystko było jak dawniej (oprócz tego, że technologia się bardzo rozwineła).
(Sory za orto)
Nosbuk ... Hmmm ciekawe bardzo pytanie. Generalnie to pewnie jakby bomba atomowa uderzyła w ziemię to za bardzo nie mielibyśmy co robić z tym wszystkim, nie przygotowani, nie wyszkoleni.. No po prostu totalna apokalipsa a dla szczęśliwców którym udałoby się przeżyć to by była albo niezła zabawa albo coś zupełnie innego bo jak by nie patrzeć post apo to coś co ludzie lubią ; do czego dążą. Tak generalnie to pozostały by tylko najinteligentniejsze jednostki więc świat mógłby się pozbyć tych takich mało rozumnych ludzi. W każdym razie fajnie by było dostać taki kubek ?
Niewysp... Ja chciałbym czapkę z fallout.
Gdyby bomba atomowa wybuchła na świecie był by fallout :D tylko jak z 1,2 i 3 części :p
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HXtbT05URKo


MMOPLAYA ciekawostki

MMOPLAYA ciekawostki

Historia kanału MMOPLAYA zaczyna się w dniu 2010-01-09 23:40:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2719 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20840207 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54300 użytkowników.