Natalia Przybysz: Marzę, by podkładać głosy do bajek | OnetRANO


Gościem Bartka Węglarczyka była Natalia Przybysz. SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

hustina... Won ty tandetna matko
GoodTim... Prowadzący trochę nie kuma o czym Pani Natalia mówi, a tam wiele fajnego się dzieje ;) Szkoda, bo rozmowa się trochę zbanalizowała.
sebaskl... Redaktor niezczaił "my nie opowiadamy bajek" przeuroczo ??
Pio Kor... #stopnienawiści
MatVeg3... Natalia jest super pozytywną osobą i świetnie jej się słucha! Oby jak najczęsciej tu gościła :)
shinay ... Natalia ;)
LA CURA... Ludzie opanujecie się z tymi komentarzami. Właśnie przez taką nagonkę i hejt dzieje się w tym kraju co się dzieje. Naprawdę nie starczy Wam jeszcze ? Nie macie dość ? Zrobiła co zrobiła jej sprawa i jej ciało.
Serhii ... Fajnu strumyczek , uspokaja i wycisza i lepiej na duszy sie robi jak jej slucham
sylwia.... Nie mogę patrzeć na te komentarze, bo aż mi się niedobrze robi. To, co pani Natalia zrobiła ze swoim ciałem, ,,dzieckiem'', życiem to jest JEJ SPRAWA i JEJ WYBÓR. I bardzo dobrze, że powiedziała o tym w mediach, niech jej popularność przyda się do szerzenia świadomości tego, że kobiety mają prawo do decydowania o swoim losie. I nie rozumiem jak można podważać to, czy jest dobrą matką. Na podstawie czego? Jeśli na podstawie kilku wywiadów zamieszczonych w Internecie? To ja np. wnioskuję że jest fajną mamą, lubiącą naturę i zdrowy styl życia, niekarmiącą rodziny zabitymi zwierzętami. Pozdrawiam Cię Natalia!
Wojtek ... Podłoż głos do swojej skrobanki. Morderczyni
misiema... To już jest szczyt. Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
anality... Fajny sweter.
Grzegor... Ta Pani dostała nagrodę i zrobiła z siebie bohaterkę, bo usunęła dziecko po czym poszła na zajęcia tańca. Mam głęboko w d... celebrytów. Nie mogę jednak przejść obojętnie obok tego, że ogólnopolska gazeta nagradza jej postawę i uważa za coś normalnego. Proponuję jeszcze Złoty Order Umęczonej Matki Polki przyznać.
G?os Ro... Ciekawe z jakiego klucza dobierają gości, że teraz ten czy tamten gość? Ciepła osoba, dla dzieci. Piękne! Szkoda, że nie dla wszystkich...
Ping Po... Nienarodzonych?
Liberty... No nie wiem czy kobieta która wyskrobała swoje dziecko bo miała za małe mieszkanie jest odpowiednią osobą do podkładania głosu w bajkach.
Barbara... do bajek? ???
PROMUJC... Ja bym tam wolał nie do bajek.
Jacek D... To ona zamordowała/wyskrobała swoje dziecko, czy to jej siostra?
Maciej ... Jeśli pani chce podkładać głos do bajek to proszę wysłać CV do towarzysza Kurskiego. Mają tam wakat w "Wiadomościach".
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0jxd3_1AwVM


Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.