Netherlands Reboot! Civ 6 Rise and Fall Gameplay Part 13


Playing Civ 6 Rise and Fall as Wilhelmina of the Netherlands. Gameplay is modded. Subscribe to my channel for daily videos: Like what you see and want to support me? You can do it on Patreon: My Social Media: Discord Server: Twitter: Business Inquires Only: New to the channel? Hi! My name is Marbozir and Ive been running a gaming channel since 2011. I enjoy many different genres, but I always had a soft spot for strategy games, so youll find a lot of them on my channel. The videos I make include short series, where I check out new games that interest me, long lets play / walkthrough style series focused on games I especially enjoy, sometimes a high difficulty level playthrough, and from time to time random one offs, occasional multiplayer gameplay, old games and more. I like sarcasm and dry humor, so youll probably find some of that in my videos too! #OneMoreTurn

Ostatnio komentowane:


Czemu Pan Korwin Mike sie chwieje ,sikac mu sie chce czy Cisnie na zoladek ,ha to taki zart a Tak naprawde dobrze mowi Zobacz »
Zerknąwszy na komentarze, to nikt nie zwrócił uwagi na krztalt księżyca podczas animacji jak powstał, ponoć nie jest taki okrągły... Zobacz »
15:28 serdecznie pozdrawiam wszystkich zielonych he he he Zobacz »
Właśnie bedę robił sobie oświetlenie i chciałem ze zwykłymi ludźmi ale tymi adresowalnymi mnie przekonales Zobacz »
9:25 a dzieci cię oglądą i potem się pytają np:mamy mamo co to znaczy sek* ... Zobacz »
Zas ten gość w odcinku he he i jak panie po ostatnim odcinku kryptowaluty podrożały i kasa się zgadza żadnego kryzysu nie było i nie będzie powtarzam to poraz 2i ostatni nie pozdrawiam pseldo metora Zobacz »
Francja rozpada się w 2043. Powstają 3 państwa które są regionami Francuskimi. W tym co zostało z Francji wybucha wojna domowa między demokratami czy jaka władza tam jest a komunistami Zobacz »
Uwielbiam tą pieśń zaśpiewane genialnie system rozwalony Radek z Weekend'a pokazał w tej właśnie wersji co można śmiało robić przy tej pieśni (klaskać) i nie bać się tego robić Zobacz »
Uzytkuje ten smartdon od 2 miesięcy i nie nazekam. Spelnia wszystkie wymagania ( zależy co kto lubi) ale z bajerów to posiada ekran edge fajny bajer Zobacz »
Mimo tylu lat fajnie się ogląda ta fife.Życzę szybkiego 1000 subow

Pozdrawiam MarcinYT :D
Zobacz »
Białorusini się obudzili, i nawet jeśli i te protesty nie obalą łukaszenki, to będzie jego ostania, bardzo niespokojna kadencja. Zobacz »
Ta "jaśniejsza" nawierzchnia to za pewnie beton, na betonie jest zdecydowanie głośniej + stuki z dylatacji. Zobacz »
Czy nasz czarny kolega ma jakieś problemy?
Nie ma swojego starego sprzętu?
Trzeba chyba zrobić na niego zbiórkę Xd
Zobacz »
Czy ktos moze mi wytlumaczyc czemu suchar ma byc smieszny ? Boje sie, ze nie jestem na biezaco z czyms.... Zobacz »
Jasna strona to tak naprawdę śmieciowisko dla śmieci od śmieciowych żebrających
No sorry taka prawda
Zobacz »
Byłem na live mówiłem
Żeby nie było że mnie nie było to zobaczcie na czat
Pamiętam jak cie Aldo poddał xd
Zobacz »
O co tak właściwie poszło że sie Grzesiek z Dedem nie lubi? (Kanał Grzecha oglądam od nie dawna więc nie wiem o co poszło) Zobacz »
Czemu jak już widać ducha na zdjęciu to widać twarz jakby pozował do tego zdjęcia? Czemu nie ma fotek tyłu głowy, jak lezy, albo jak kuca itd. Tylko te facjaty... Zobacz »
Wójek byś mógł pokazać miejsca. Takie jak. Psy. Psy 2. Show. Wirus. Sztos1. Pogranicze w ogniu. Nic śmiesznego. Krol. Zakochani. Kariera Nikosia. Dyzmy. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SNk-a6bdp8A


Rossali ciekawostki

Rossali ciekawostki

Historia kanału Rossali zaczyna się w dniu 2011-08-18 20:35:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 159 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 71746818 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 505000 użytkowników.