Rossali ciekawostki

Rossali ciekawostki

Historia kanału Rossali zaczyna się w dniu 2011-08-18 20:35:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 159 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 71746818 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 505000 użytkowników.

Netherlands Reboot! Civ 6 Rise and Fall Gameplay Part 13


Playing Civ 6 Rise and Fall as Wilhelmina of the Netherlands. Gameplay is modded. Subscribe to my channel for daily videos: Like what you see and want to support me? You can do it on Patreon: My Social Media: Discord Server: Twitter: Business Inquires Only: New to the channel? Hi! My name is Marbozir and Ive been running a gaming channel since 2011. I enjoy many different genres, but I always had a soft spot for strategy games, so youll find a lot of them on my channel. The videos I make include short series, where I check out new games that interest me, long lets play / walkthrough style series focused on games I especially enjoy, sometimes a high difficulty level playthrough, and from time to time random one offs, occasional multiplayer gameplay, old games and more. I like sarcasm and dry humor, so youll probably find some of that in my videos too! #OneMoreTurn

Ostatnio komentowane:


komentarz dla twórcy filmu + lajk ku chwale i na pohybel algorytmom youtuba,niech Ci wirtualny stwórca w subach wynagrodzi Zobacz »
Ośka rób takie jointy, bo to jest naprawdę przekozackie. Onar - minus za to, że za krótko zajebiście nawinąłeś. Zobacz »
„Chcę AirPodsy” SUPER film Blowek!!!!! XD Rób więcej odcinków z testowaniem lifehacków z tiktoka? Zobacz »
Mi przykro Nexe ponieważ ta książka którą Nexe wyrzucił to była zwykła książka zenczantowana a nie mending poza tym to lokaj się pomylił i przez przypadek wrzucił mending
:"(
Zobacz »
Czyli na kogo w końcu zagłosujesz ? Konfederacja? Ps jak będziesz robił serie z nowego dlc do eu zrób w starym formacie będzie sporo nowych mechanik fajnie było by się poduczyć Zobacz »
za honor 5 xiaomi 4 moge dac 150 ale za mediatech nigdy -- jak na ""markę"" mediatech to produkt bardzo drogi Zobacz »
Moim zdaniem dobry pomysł do nawiązania jakiejś relacji między panem a widzami. I super ze można coś wygrać. Oczywiście wszystkim życzę powodzenia! Zobacz »
Roman, jak ja Cie kurwa szanuje, jak bedziesz ledwo mowil ze starości, to twoj glos i nawijka bedzie wziąz nie do podjebania... Zw ide odsłuchać dobre dziewczyny Zobacz »
ale gówno jak ty mozesz piosenki innym ludziom oceniać na "chujowe" jak sam jesteś jakimś wykrętem Zobacz »
staroc z nowym procesorem za horendalna kasę , moj chinski telefon noname za 400 zloty tak wyglada i poza procesorem ma to samo w srodku Zobacz »
Fajnie tylko że nikt ich nie nominował a rzucają nominacjami i teraz psujcie tą zabawę bo nie jest ona dla was. Zobacz »
Jeszcze trochę tego zapuszczania zarostu, a Saker będzie wyglądał jak Żebrowski w roli Skrzetuskiego ;) Zobacz »
Ja od 4 lat tak gram jebane Orange ale co z tego jak na 4 sekundę wywali neta jak później mam 1500 pinga Xd Zobacz »
2:10 Bartra nie był blisko
Pozdro dla kumatych
Zobacz »
Ja Jestem w Ojcu,a Ojciec we Mnie.Czy nie wierzysz.? (por.J.14,10)Jesli mowisz,ze Jestes w Ojcu ,to Jestes Ojcem.Odkrywam Twoje Ojcostwo przez Twoje Serce. Zobacz »
Super seria! ?Niech Was nie zniechęca mała ilość komentarzy, w sumie poszczególne odcinki są rodzajem świadectwa powołaniowego ???️?️?️ Zobacz »
czy? Droga Światła w Piątki z abp Rysiem jest o godz 19;00 transmitowana na Żywo czy to jest retransmisja z godz 15;00 Zobacz »
Szczęść Boże często słucham myślę i słowo mnie rozwija daje siłę.do codziennego poznawania milosci wokół siebie i Zobacz »
A neat song, albeit I don't think that the upbeat sounds really fit that well with the somber tone of the original song and lyrics. Still, a great job Gyuuki.

Btw, we miss you in the comments.
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SNk-a6bdp8A