Hejłobuzy ciekawostki

Hejłobuzy ciekawostki

Historia kanału Hejłobuzy zaczyna się w dniu 2014-05-18 02:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 514 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88500434 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 514000 użytkowników.

Zagrajmy w Assassins Creed Odyssey PL odc. 112 Gromosiewca


Oto sto dwunasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassins Creed Odyssey (lub jak kto woli: Lets Play Assassins Creed Odyssey PL). Tym razem między innymi wykonujemy zadania "Nagroda za spartański statek", "Gromosiewca", "Sparing z Roksaną", "Trening łuczniczy" oraz "Zawody biegowe". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Quebec, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassins Creed Odyssey to następna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnej Grecji, a akcja dzieje się w V wieku przed naszą erą. Sami wybieramy głównego bohatera spośród dwójki wnuków króla Leonidasa może to być Aleksios lub Kasandra. W serii "Zagrajmy w Assassins Creed Odyssey" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zdecydowaną większość lub wszystkie zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassins Creed bardzo ciekawe są także dodatkowe questy. Premiera gry Assassins Creed Odyssey na świecie miała miejsce 5 października 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:

Najlepsze komentarze:

Tomek T... Ja wczoraj zacząłem grac AC odyssey ogladam wszystkie twoje odcinki z tej gry i powiem ze lepsze od Origins
Kamil N... Czekałem na taką walkę... Zajebioza
Tsomil1... 112 Odcinek Sarge, na tej liczbie zakończyłeś serię AC Origins a Odyssey jeszcze długo będzie trwało jak widać :)
Noxassi... Monsterek w łape i oglądamy :D
bocian ... ????????????
Marek P... Sarge pokażesz również walkę z tym drugim stworem z wysp wulkanicznych z wyspy Nisiros którego niedawno dodali?
j.j.... świetna ta gierka
Kumiko ... Chrupki , cola i ogladamy
Anlight... Nie oglądam twoich filmików z tej gry niestety. Ale to tylko dlatego gdyż niechce sobie spojlerowac, ale obejrzę wszystkie gdy tylko skończę ta grę i chętnie obejrzę jak tobie poszło. Zawsze masz ode mnie łapkę w górę. Pozdrawiam ??
Bia?y W... Fajny odcinek
Albert ... Super odcinek
Mikson... Szanuje, że masz czas na nagrywanie kilku tytułów naraz
Kobra 2... Super odcinek
Adscea... Super odcinek, bardzo ciekawe misje. Super, że pokazałeś walkę z legendarnym statkiem!
Pawe? B... Trochę od czapy jest fakt, że postać nie komentuje walki z cyklopem i w ogóle fakt że jest ona dostępna w tej formie przed ruszeniem Atlantydy. Oczywiscie Ty już czytałeś o potworach w Atlantydzie ale z Gromem można walczyć od początku gry:P. Zamotałem, ale chodzi mi o fakt, że Kas jakby nigdy nic zabija cyklopa bez fabularnej wstawki:P
Anyway Steropes to słabiak, Agres jest o wiele cwańszy i potrafił mnie zabijać na hita. Trochę na łatwiznę idą z tymi cyklopami, jakby mało było bestii mitycznych do wyboru.
Piotr ?... A w Assasynie wprowadzili nowego cyklopa na tej wyspie z wulkanem gdzie byłeś i mówiłeś że coś się tam może pojawi. To tam gdzie podłoga przypominała lokację ISU. Jest on rekomendowany od 50 lvl i za pokonanie Go jest legendarny młot.
Krzyszt... Witojcie ?
Jasper ... Łapka w góre się należy
vAtrix... świetnie ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=gMJMgvc6vqE