SargeThePlayer ciekawostki

SargeThePlayer ciekawostki

Historia kanału SargeThePlayer zaczyna się w dniu 2012-04-26 22:03:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6301 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 353277893 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 610521 użytkowników.

Zagrajmy w Assassins Creed Odyssey PL odc. 112 Gromosiewca


Oto sto dwunasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassins Creed Odyssey (lub jak kto woli: Lets Play Assassins Creed Odyssey PL). Tym razem między innymi wykonujemy zadania "Nagroda za spartański statek", "Gromosiewca", "Sparing z Roksaną", "Trening łuczniczy" oraz "Zawody biegowe". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Quebec, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassins Creed Odyssey to następna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnej Grecji, a akcja dzieje się w V wieku przed naszą erą. Sami wybieramy głównego bohatera spośród dwójki wnuków króla Leonidasa może to być Aleksios lub Kasandra. W serii "Zagrajmy w Assassins Creed Odyssey" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zdecydowaną większość lub wszystkie zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassins Creed bardzo ciekawe są także dodatkowe questy. Premiera gry Assassins Creed Odyssey na świecie miała miejsce 5 października 2018 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Assassins Creed Odyssey Gromosiewca

Najlepsze komentarze:

Tomek T...Ja wczoraj zacząłem grac AC odyssey ogladam wszystkie twoje odcinki z tej gry i powiem ze lepsze od Origins
Kamil N...Czekałem na taką walkę... Zajebioza
Tsomil1...112 Odcinek Sarge, na tej liczbie zakończyłeś serię AC Origins a Odyssey jeszcze długo będzie trwało jak widać :)
Noxassi...Monsterek w łape i oglądamy :D
bocian ...????????????
Marek P...Sarge pokażesz również walkę z tym drugim stworem z wysp wulkanicznych z wyspy Nisiros którego niedawno dodali?
j.j....świetna ta gierka
Kumiko ...Chrupki , cola i ogladamy
Anlight...Nie oglądam twoich filmików z tej gry niestety. Ale to tylko dlatego gdyż niechce sobie spojlerowac, ale obejrzę wszystkie gdy tylko skończę ta grę i chętnie obejrzę jak tobie poszło. Zawsze masz ode mnie łapkę w górę. Pozdrawiam ??
Bia?y W...Fajny odcinek
Albert ...Super odcinek
Mikson...Szanuje, że masz czas na nagrywanie kilku tytułów naraz
Kobra 2...Super odcinek
Adscea...Super odcinek, bardzo ciekawe misje. Super, że pokazałeś walkę z legendarnym statkiem!
Pawe? B...Trochę od czapy jest fakt, że postać nie komentuje walki z cyklopem i w ogóle fakt że jest ona dostępna w tej formie przed ruszeniem Atlantydy. Oczywiscie Ty już czytałeś o potworach w Atlantydzie ale z Gromem można walczyć od początku gry:P. Zamotałem, ale chodzi mi o fakt, że Kas jakby nigdy nic zabija cyklopa bez fabularnej wstawki:P
Anyway Steropes to słabiak, Agres jest o wiele cwańszy i potrafił mnie zabijać na hita. Trochę na łatwiznę idą z tymi cyklopami, jakby mało było bestii mitycznych do wyboru.
Piotr ?...A w Assasynie wprowadzili nowego cyklopa na tej wyspie z wulkanem gdzie byłeś i mówiłeś że coś się tam może pojawi. To tam gdzie podłoga przypominała lokację ISU. Jest on rekomendowany od 50 lvl i za pokonanie Go jest legendarny młot.
Krzyszt...Witojcie ?
Jasper ...Łapka w góre się należy
vAtrix...świetnie ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA