Zagrajmy w Red Dead Redemption 2 PL odc. 83 Odkupienie win


Oto osiemdziesiąty trzeci odcinek mojej serii Zagrajmy w Red Dead Redemption 2 (lub jak kto woli: Lets Play Red Dead Redemption II PL). Tym razem między innymi wykonujemy zadania "Lichwiarstwo i inne grzechy Część VI", "Lichwiarstwo i inne grzechy Część VII" oraz "Nie szukaj rozgrzeszenia". Produkcja została stworzona przez wewnętrzne studia należące do Rockstar Games, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Red Dead Redemption 2 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem, osadzonych w realiach Dzikiego Zachodu. Akcja toczy się w 1899 roku, a głównym bohaterem jest Arthur Morgan, będący członkiem gangu Dutcha van der Linde. W serii "Zagrajmy w Red Dead Redemption 2" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo cykl Red Dead oferuje również bardzo ciekawe aktywności dodatkowe. Premiera gry Red Dead Redemption 2 na świecie miała miejsce 26 października 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze:

Najlepsze komentarze:

Daniel ... Dalej nadrabiam zaległości i jak zobaczyłem paseczek honoru na maksymalnym poziomie to chyba przez następne piętnaście minut non-stop cieszyłem ryja c: ♥ Zaklaskałbym, no ale do ekranu tak dziwnie...
Hasayak... Wiem, że nic smutnego nie działo się w tym odcinku, ale cały czas płakałam. Sama nie wiem czemu... Arthur teraz jest tak dobry dla wszystkich, odkupuje swoje winy, wie że niedługo umrze, dlatego oddaje im pieniądze, bo wie że mu i tak się nie przydadzą... ?
Adam Ka... Misja ciekawa to jak Artur postąpił było nimal nie możliwe ale widać że się zmienił i woli pomagać niż grozić lub zabijać . Ale jak ta choroba go niszczy widać bardzo aż serce się kraja ☹
Undead_... To chyba najlepszy odcinek dotychczas, ehh smutne to wszystko :/
Futrzas... Teraz, im dłużej patrzę na Arthura, tym więcej smutku odczuwam z myślą, że jego życie może dobiec końca... Naprawdę... Nie sądziłem, że ten wspaniały tytuł kiedykolwiek doprowadzi mnie do łez.
Futrzas... Nie dam sobie ręki uciąć, ale jestem niemal pewien, że Gavin nie istnieje i to tylko wytwór wyobraźni, czy urojenie tego jegomościa
bloodOp... To jest zupełnie druga strona medalu tej gry. Z poczatku poznajemy taki filmowy swiat dzikiego zachodu, żeby pięć rozdziałów później być świadkami poważnych przemian i zadumą nad poczynionymi wyborami. Łał, czasami aż robi się zbyt poważnie w RDR2.
Jakub I... Ta gra jest po prostu niesamowita!! :D To maaało powiedziane tyle ciekawych wątków, dzieje się co chwile coś co sprawa, że nie podejrzewałbym o to. Sagre czekam na więcej!
Bia?y W... Fajny odcinek
Marcelo... Dobrze zrobiłeś odpuszczając te długi.
Mateusz... Coraz bardziej się to rozkręca i bardziej się podoba może dobijemy do 100 odc
Rados?a... no niezle bylo ciekawie dzieki sarge ;)
Pepito... W miarę postępu fabuły ta gra staje sie coraz smutniejsza
Wiola16... Tak bardzo jest mi szkoda Arthura. Zawsze starał się pomóc napotkanym ludziom, ale teraz, każda poboczna misja chwyta za serce. Dzięki Sarge.
FrikoSo... Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki
Planeta... Jaki to jest majstersztyk, szwajcarski zegarek wśród gier.Arcydzieło i bez wątpienia gra roku.Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.
Po Pros... Szczerze powiedziawszy zachowanie Arthura mnie poruszyło.Wie że jest chory i próbuje ostatecznie zrobić coś dobrego i uczciwego. Szacunek dla Arthura
Poprost... Wow.. W tej chwili Arthur zdaje się już innym człowiekiem. Wreszcie zrozumiał, że jednak potrafi być dobrym człowiekiem i nie musi zabijać. Szkoda, że tak późno. Może to i dobrze. Niech pokaże kim jest naprawdę, chociażby gdy życie powoli mu się kończy. Odcinek bardzo fajny i pozdrawiam. :)
Arfisom... Arthur jest moim bohaterem teraz naprawde
VMAJSTE... Ciekawe zwroty akcji!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LnN9p9VUQmQ


Hejłobuzy ciekawostki

Hejłobuzy ciekawostki

Historia kanału Hejłobuzy zaczyna się w dniu 2014-05-18 02:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 514 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 88500434 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 514000 użytkowników.