Komisarz Alex – zwiastun odc. 4, sezonu XII


Komisarz Górski z Alexem zostaje wezwany na miejsce zbrodni w opustoszałej fabryce. Ofiarą jest Emil Dajko, przy którym policja znajduje broń używaną przez polskie siły zbrojne. Górski szybko odkrywa, że mężczyzna to emerytowany żołnierz. Więcej w TVP VOD: DOŁĄCZ DO NAS: POLECAMY: Co nowego? JESTEŚMY TEŻ TUTAJ: Facebook: Twitter: Instagram: INNE NASZE KANAŁY: The Voice of Poland: SerialeTVP DzieciTVP PublicystykaTVP

Ostatnio komentowane:


Cześć Wojtek fajnie odcinek z sims 4 OD ZERA DO MILIONERA to moja ukochana seria na twoim kanale z sims 4 pozdrawiam serdecznie miłego piątku i wieczoru dla ciebie Wojtek i cynamona???❤️??? Zobacz »
Do wuja ....ile tych reklam ....??? A ceny nowych aut ? Dla handlarzy respiratorami tylko chyba .... Zobacz »
I'm firs!,car looks much improved,I really wanted one of these a few years ago but it was just too noisy,bought a Mark VII Golf instead. Zobacz »
#suchar
Trochę z dupy ten odc
Zobacz »
12:28 "tylko dziesięciu posłów było przeciwko" ale których? Z PSLu? Zobacz »
Z czego kojarzę to w starym świecie 2 armie chaosu spawnują się na południu na pustkowiach, chyba sami grassanci i zagrażają zielonoskórym Zobacz »
Zrobiłbym to 20 min byłem w tej rąbanej twierdzy, ale nagle wszystkie wither szkielety świata sobie o mnie przypomniały XP Zobacz »
Wait ja też jadę na urlop na dziesięć dni 10.08.20 Tivolt gdzie Ty jedziesz (podaj województwo)
Spoko seria łapka w górę zostawiona. Pozdrawiam
Zobacz »
A może oc e8400 na 198384ghz???
W ogóle e8400 ma funkcję dodawania rdzeni fizycznych. Pociśnie każdegi Threadrippera
Zobacz »
Wybaczcie, że odcinek dosyć krótki, ale to taki bardziej test z mojej strony. Następne będą już znacznie dłuższe! Zobacz »
SUCHAR:
-Ilu politykow pis trzeba do wymiany zarowki?!!
-Zadnego.Morawiecki mowi ze dziala a reszta klaszcze po ciemku....
???
Zobacz »
Ten moment, kiedy chcesz poczytać komentarze pod filmem, ale nie możesz, bo przyszedłeś tu za wcześnie :( Zobacz »
9:41 atak slownikowy lub phishing? Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu ekstra odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie ariowit ??????? Zobacz »
Cześć ariowit jestem pierwsza komentarzu świetny odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłej nocy dla ciebie ariowit ?????????? Zobacz »
??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Zobacz »
Dajcie dobrego napastnika, ale głównie ofensywnego pomocnika z podaniem jak vadis bo kogoś takiego nam najbardziej brakuje Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ipVNhxSSDPQ