Kaleta obnaża kłamstwo Trzaskowskiego: Nie będzie bezpłatnych...


Platforma Obywatelska ma legendarną wręcz historię braku realizacji obietnic wyborczych. Kolejne rozdziały dopisuje dzisiaj Rafał Trzaskowski. W kampanii wyborczej obiecał, że każde dziecko w Warszawie od 2019 roku będzie miało bezpłatny żłobek. To w budżetach warszawskich rodzin aż ➡1300 złotych⬅ miesięcznie na jedno dziecko ‼ Obietnica nie zostanie spełniona. Wyślijcie ten filmik Waszym znajomym, którzy mają małe dzieci i głosowali na Rafała Trzaskowskiego. Ciekawa jaka będzie ich reakcja.

Najlepsze komentarze:

zielony... Takze cjplota LEWACKA oszustow zlodzieji i zdrajcpw tylko obiecuja aby te zlodziejskie lewackie dupy wsadzic o poanowac koryta aby krasc co sie da a ludzi zapedzic w burdel jaki byl za icch pierdolonych lewackich zlodziejski rzadow nich ta cholota spierdala z polityki tam do berlina zdrajcy kapusie
zielony... Takze POLACY otrzasnicie i zacznicie globusomi myjlec nigdy do zadnych wladz i na PREZYDENTA POLSKI zadnych OSZUSTOW ZLODZIEJI I ZDRAJCOW Polski PO PSL SLD I ubeckie dno i sxmacice macice na ulice rozpad nowoczesna
Stop Te... do rzeczy finansowanie rządowe gdyby wygrał aktor komisji Jaki nie bedzie mialo miejsca skoro wygrał Trzaskowski... czy cos tu jest do tłumaczenia? chyba dla pisiurków od zera wszystko tlumaczyc skad sie biorą podatki oni nie wiedza co to budżet oni ukrywają budżet ze szczególami. Wczoraj nieźle Rostowski podsumowal całą komisje od VAT kolejny spektakl dla tvp gdy skonczono nierozwiklane sceny Cofania decyzji (jaki) oraz amber gold (komisja ukrywania zwiazków granskiego pis i mediów pisowskich z amber gold oraz do promocji wasserman aktorki bo do sugerowania pytan z odpowiedziami) .
Stay Si... Ludzie opamiętajcie się w końcu! PiS mówiąc o sobie, że jest Prawicą KŁAMIE! Prawicowy rząd NIGDY nie wprowadziłby programów typowo SOCJALISTYCZNYCH! Czyli 500+,300+, mieszkanie+ etc. Prawica też nie ingeruje w gospodarkę jak Socjaliści. Prawica nie każe płacić głupiej składki na ZUS i chce obniżyć podatek VAT i likwidować podatki dochodowe,liniowe etc. Likwidować państwowe instytucje oprócz wojska i policji. Bo rząd ma zapewnić nam obronność. PiS i PO to jest TO SAMO! Koniec z systemem w którym się karze ludzi za pracę! Jedyna PRAWDZIWA Prawica to koalicja ProPolska.
Dwayne ... Nie bedzie zlobkow,nie bedzie remontu stadionu Skry,nie bedzie linii trzeciej i czwartej linii metra.Wypierdolic chama po 10 miesiacach prezydentury,zrobic regerendum i wywiezc palanta czaskoskiego na taczkach.
TheAand... Panie Kaleta, nadchodzi zmierzch lozy dobrej zmiany. Nawet wasz narod wybrany, ktoremu sluzycie i sekta B'naiB'rith wam nie pomogą. Kleczycie przed wszystkimi oprocz suwerena. Stchorzyliscie przed oczywistą ustawką z Adamowiczem i poddaliscie nas oszustom udajacym Polakow oraz obcym agenturom. Nie dbacie i ponizacie polska racje stanu. Jestescie wasalem banderowskiej Ukrainy i syjonistycznego izraela. Klamstwa i nieudolnosc waszego zdziecinnialego wodza az razą i stają sie oczywiste dla wszystkich. Swiadomosc narodowa jest ogromną silą przeciwko wam - systemowym partiom okraglo i post - okraglostolowym. Mlodzi czlonkowie lozy dobrej zmiany mają ostatnią szanse na odrzucenie syjonizmu, za chwile bedzie juz za pozno. Nie jestescie lepsi od Partii Oszustow. !!!
https://www.youtube.com/watch?v=nAzAGNdfnQM
Irena W... Pis obiecał 500+ dla dzieci , a zaczęli od 2 dziecka a ceny w sklepach poszybowały tak mocno w górę za pisowskich rządów ze z renty juz nie umiem wyżyć.
Arek Ar... Przestań pier. Żeś taki krystaliczny i co byś nie zrobił........ Gdyby gdyby.gdyby
Pani Kr... Szkoda tylko zwykłych warszawiaków! !! Wybrali ci sami swoi i bogaci !!! A reszta będzie cierpieć i może tylko popatrzeć na tramwaj głupoty i marsze tęczowe na czele z Trzaskowskim i Rabiejem z ukochanym w pierwszym rządzie z ? w zębach !!!????Chcialoby się rzec WIEDZIAŁY GAŁY KOGO WYBIERAŁY! !! Ale to może być krzywdzące dla tych trzeźwo myślących! ??
Hussar ... Ty mi tu oczu nie mdlij jakimś Niemcem! Bo każdy wie kto on jest!
Ty mi ananasku powiedz kiedy Polska będzie suwerenna a obywatele wolni!
Z Bogiem Panie Kaleta.
Nosibro... 1:25 - my, jako PRAWICA, obiecaliśmy 500+ i zrealizowaliśmy to...

Panie Kaleta, stał pan choć kiedyś koło prawicowca? Niekumatym tłumaczę: rząd nie wypracowuje swoich pieniędzy, zabiera je wszystkim w podatkach, odlicza od tego własne koszty (koszty poboru, biurka, komputery, limuzyny, piersiaste sekretarki, własne gaże) i resztę wypłaca wybranym.

To zdanie powinno brzmieć: my, jako SOCJALIŚCI, odebraliśmy ludziom ich ciężko wypracowane pieniądze, pełną paszczą nachapaliśmy się, a tym co zostało (plus pożyczone na poczet nienarodzonych jeszcze wnuków tych ludzi) przekupiliśmy swoich wyborców.

Morawiecki SZCZERZE PRZYZNAJE: Na "500+" wzięliśmy 20 MILIARDÓW kredytu!
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/morawiecki-szczerze-przyznaje-na-500-wzielismy-20-miliardow-kredytu_864172.html
mirosla... Brawo Panie Sebiastianie.Dziekuje
Teresa ... Brawo Panie Sebiastianie.Dziekuje????
Andrzej... Witam serdecznie ziomka Peło to złodzieje kłamcy to niczego dobrego nie wróży
Jola Wi... PIS obiecuje ale i realizuje obietnice wyborcze brawo !!
Jola Wi... Obiecanki cacanki a glupiemu radosc bezszczelny klamca jak i cala ta Platforma Obywatelska wstd i hanba!!
Aleksan... Obiecał-.Tusk tez obiecał zielona wyspę.,a zostawil PO sobie kamieni kupę.Kadencja Narcyza to cd.Gronkiewicz.
KS... MEGA WAŻNE!!!!!
https://youtu.be/8a-xYJn8aDU
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oVQndT71cPY


PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4886 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 82249508 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.