Korwin, Braun, Winnicki: Nie dajmy wciągnąć Polski w wojnę z...


Na konferencji prasowej w Sejmie RP przedstawiciele koalicji Partii Wolność, Ruchu Narodowego oraz Grzegorza Brauna na wybory do Parlamentu Europejskiego przedstawili stanowisko ws. organizowanej przez rząd konferencji na temat Bliskiego Wschodu, polskiej polityki zagranicznej i stosunków z Iranem. W połowie lutego odbędzie się w Polsce konferencja poświęcona tematyce Bliskiego Wschodu. Jednym z ważniejszych punktów ma być panel poświęcony Iranowi, na co władze w Teheranie zareagowały bardzo stanowczo. Grzegorz Braun przytoczył zapisy kodeksu karnego (rozdział 16, „Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne”) – Czytamy tu wyraźnie, że nie tylko ten, który prowadzi wojnę napastniczą, a także bierze udział w jej przygotowaniu (…), kto zachęca i toleruje działania dążące do rozpętania wojny, staje się kryminalistą, staje się przestępcą, a każdy polityk, który brałby udział w takich operacjach, staje się zdrajcą stanu. – po czym dodał – Pospieszymy do prokuratury, jeśli ta praktyka wpychania Polski w wojnę napastniczą będzie kontynuowana. Janusz Korwin Mikke (Partia Wolność) powiedział – Jesteśmy okłamywani, że Polska ma jakieś zobowiązania wynikające z Paktu Północnoatlantyckiego. Należy przypomnieć, że art. 5 mówi o tym, że bronić należy państwa, które zostanie zaatakowane na obszarze Atlantyku od Zwrotnika Raka, włączając w to basem Morza Śródziemnego. Z tego wynika, że Polska nie jest zobowiązana do bronienia Stanów Zjednoczonych, bo Stany Zjednoczone sobie świetnie poradzą. Robert Winnicki (Ruch Narodowy) – Uważamy, że Polska ma swoje interesy na bliskim wschodzie. Są to interesy gospodarcze, powinniśmy występować w interesie pokoju, w interesie mniejszości chrześcijańskich, żeby to zrobić potrzebujemy poważnego namysłu nad tym, jaka powinna być polska polityka zagraniczna w tym obszarze. Dlatego już zapowiadamy, 13 lutego (w ten sam dzień, w której zostanie zorganizowana konferencja międzynarodowa) odbędzie się konferencja z panelami eksperckimi na temat Polska – Bliski Wschód. – na koniec podkreślił, że Polska ma dobrą opinie wśród krajów Bliskiego Wschodu, więc nie powinniśmy jej niszczyć.

Najlepsze komentarze:

teresa ... precz z rzadem ,ktory zdradzil Polske , wywalmy ten rzad przy najblizszych wyborach , glosujmy na ludzi ktorzy sa prawdziwymi polakami ,ktorzy bronia naszej Polski ,precz z PIS-em , niech pakuje walichy i precz z polskiej ziemi do Izraela wiazac sznurowki eskimosa i lizac ich po du,,,,,,precz ze rzadem zlodzieji co chce okrasc juz i tak biedny narod polski zeby splacac eskimosow ,precz z ta banda oszustow i zlodzieji, precz z namawianiem do wojny niech sami wraz ze swoimi rodzinami ida na wojne za swoich kolesi , nikt za nimi nie bedzie plakal tak oczysci sie powietrze w Polsce ,,,PRECZ Z ZDRAJCAMI NARODU
Czarkow... Trzeba ich skazać i zamknąć w cholerę, póki jeszcze czas!!!
kriswol... UWAGA. W maju Duda podpisze ustawę która umożliwi usraelowi wydobycie polskich zasobów !
Fokosmo... bla bla bla
Marek S... Powtarzam niech rambo jedzie pokonał ruskich w Afganistanie
Wojtki ... Brawo Panowie ,jeśli przyłączy się do was pan Jakubiak i jakimś cudem się dogadacie , macie mój , bo to będzie oznaczało że jesteście ludźmi o różnych poglądach , ale potrafiacymi dyskutować i wyciągać wnioski ! Pozdrawiam i łapy precz od Iranu !
lord pi... My wszyscy myślący pro Polsko i narodowo , powinniśmy się zjednoczyć w zwalczaniu tej zgubnej dla narodu narracji jaka prezentują te bandyckie rządy i ich propagandziści z TV ,radia i prasy Dobry przykład widzimy właśnie w osobach panów ,czas na szeroki narodowy front sprzeciwu ponad podziałami ,bo inaczej nic nie osiągniemy Zjednoczmy się bo gra idzie o istnienie narodu i państwa Polskiego !!!
transce... OSTATNIO WIELE MÓWI SIĘ O POLSKIM ZŁOCIE ULOKOWANYM W BANKACH BRYTYJSKICH

103 tony złota, wartości 16 miliardów złotych.Postanowiłem sprawdzić jak się ma wartość tego złota, w stosunku do sumy roszczeń żydowskich 1 biliona złotych ( 300 miliardów dol. ).Biorę kalkulator do ręki i już po krótkiej chwili otrzymuję wynik, który mówi, że roszczenia żydowskie przewyższają 62 - krotnie wartość składowanego w Anglii złota.

Jest geszeft do zrobienia?.. Jest.Słówko komentarza od Polaka z dziada pradziada, którego rodzina walczyła o niepodległość Polski.GRUPY ROSZCZENIOWE NALEŻY KATEGORYCZNIE UZNAĆ ZA ORGANIZACJE PRZESTĘPCZĄ I OBWIEŚCIĆ TO WYRAŹNIE ŚWIATU.Jeśli w sprawie nielegalnych roszczeń pójdziemy na ustępstwa, uczynimy precedens, po którym wszystkie inne wartości tego świata typu Prawda, Miłość Prawość, Patriotyzm, Odpowiedzialność, Uczciwość, stracą zupełnie sens.ISTOTOM POZBAWIONYM ŚWIATŁA ( ASUROM ) TRZEBA UKAZAĆ ŚWIATŁO PRAWDY, A NIE IŚĆ Z NIMI NA UGODĘ !Jeśli rzeczywiście zależy nam, aby żyć w normalnym świecie, dobrze radzę.Namaste

*******
PS
W internecie można znaleźć obrazek, na którym Jezus siłuje się na rękę z diabłem..Jezus nigdy nie podałby swojej ręki diabłu, co spowodowałoby przyćmienie wewnętrznego Światła.

Aktem takim złamałby również zasadę braku bezpośredniego kontaktu z siłami cienia stosowaną przez Boskie Istoty w całym szerokim Wszechświecie.*******
Jarek A... Darek przeciez ty jestes w PIS-ie to moze powiesz gdzie zapadaja decyzje?w knesecie?
Arek Wi... Dobry przekaz dla decydentów w rządzie że czeka ich więzienie za zdradę a powinien czekać zdrajców szafocik.
Cezary ... Ludzie jesli chcemy miec zmiane to glosujcie na nich a nie na po czy pis
Bugs Ba... Z Rosjąsie nie udało to teraz Persów chcą pozabijac,oni wiedzą ze system padnie jesli wojenki nie wywołają,mało kto juz daje sie wrobic na ich fałszywe flagi.
Wieslaw... ????????????????????????✌️?
Sergius... Iran na atomówki więc nwm czy na nas uzyja.
Elzbiet... Macie odwagę. Dajcie ja tez innym narodom. Trzeba otwarcie mowic o Żydach wtracajacych się w sprawy innych krajów. O ich żerowania i pasozytowaniu na innych. O manipulacjach i niszczeniu innych pod przykrywką imnion i nazwisk obywateli krajów które niszczą. O tym że Naród Polski nie chce Żydów w Polsce. Żyd ma siedzieć w Izraelu i pić piwo którego nawarzy. Ia bedziemy brać udziału w nie swoich wojnach.Ani za zydow ani ukrow. Won do siebie.
NSNP 19... Panie Braun mam nadzieje ze nie skonczy pan jak śp Andrzej Lepper :/ dobra robota. Uwielbiam pana
Rafal W... Iran jest taki tolerancyjny i przychylny Polsce te za propagowanie katolicyzmu jest tam kara śmierci. I co na to Braun i Winnicki?
tomasz ... Racja w 100% jebać USA,izrael....wolny iran
A TaleS... Polacy jak zwykle śpią , niecałe 1300 wyświetleń. Pętla na szyi się zaciśnie , będzie zapózno...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GF9Ulo6CEgY


PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4886 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 82249508 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 116000 użytkowników.