DIABLO 3 PL PIERWSZE PRZEKUWANIE NA SEZONIE 16 multiplayergamingpl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BBaFY0uzwLsNajlepsze komentarze:

Krzysko... Nie wiem jak inni,ale mój drop to jedna wielka tragedia a mam ponad 800paragon. Przekuwanie także katastrofa,ale nie poddaje się
MonSki... Cześć, jak szybko wbijać paragon w tym sezonie?
Retor... ja 2 dni temu zaczelem grac po ponad 1.5 roku uberalem sie poki co byle jak i 95 solo dh zrobione easy mam tylko pasek starożytny ja tam nie widze jakiegos super dropu :)
Przemo... Jak zdobyć 3 zakładkę skrytki?
Bohold... ja nadal nie wydropiłem, nie wyrolowałem starożytnego łuku a mam prawie 700 paragona.... do tego od kiedy pozyskałem pierwego primala (syf, bo jakis crap z setu Natalii Hełm) to jeszcze ani jeden mi nie poleciał od 2 dni.
Harley ... Miło być pierwszą ? pytanie mam a mianowicie jak to możliwe że DH może używać broni do walki wręcz skoro jest postacią od broni dystansowej??
Noe... Jeżeli chodzi o NDA VIP demo nie ma więc można nagrywać .
Marcin ... Czemu tego amu co miał 93cd nie zrobiłeś u wieszczki tak aby był socket? Przecież tak jest łatwiej bo matsow nie trzeba.
maciej4... Hmm, trochę jestem zaskoczony. Miałeś amulet z 17% zimna + 7% szybkość + 93% obr. kryt. oraz zręczność którą mogłeś zamienić na socket i ostatecznie wybrałeś amulet z socketem i 688 Zręczność + 100 All Res + 70% Obr. kryt. Dlaczego? Nawet po wykręceniu, będzie gorszy od pierwszego, jeśli chcesz go używać pod DH Shadow Impale.
Krzysie... 1077para wizz gra sie dobrze :D
Mysia... U mnie drop tragedia, nawet dziś pobiegłam 10x gr90 solo i nie wypadlo nic przydatnego. Pierwszy i jedyny primal to była siarka, mam 800 paragon i tylko 2 starożytne itemki na postaci. Jak tak dalej będzie to kończę sezon i wracam na non-ladder.
Adam Be... Mój drop to zaledwie 2 primale: Tasak Rzeźnika i Zagadkowy Pierścień... no cóż pecha mam
multiplayergamingpl ciekawostki

multiplayergamingpl ciekawostki

Historia kanału multiplayergamingpl zaczyna się w dniu 2011-10-16 15:49:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3196 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8339150 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22700 użytkowników.