Epson EH TW5400 przystępny cenowo projektor | Robert Nawrowski Robert Nawrowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eSm6lmUGp8UNajlepsze komentarze:

Kuba Ja... Witam , mam problem z samsung galaxy s6 a problem tkwi w tym ze kiedy chce ustawic hasło na odcisk palca to mi ciągle pisze ze wystapil chwilowy problem z wykrywaniem odcisku palca. Jezeli nie pomoze to prosze zresetowac telefon
Piotr S... Oglądam bo dzisiaj wygrałem go na x-komie :D
Darek M... Robercie wiem, że nie w temacie, ale mógłbyś sprawdzić czy działa Ci funkcja przypomnieninania zdarzeń dodana przez asystenta google?
DeLeTe... Ciekawe jak by wypadł w starciu z Otopma HD143X, technologia inna ale na papierze Optoma wygląda lepiej a jest tańsza o 800zł
Tomasz ... Witam.

Trochę nie na temat filmu ale proszę jeśli to możliwe o odpowiedź.

Czy mógłbyś napisać parę słów jak skonfigurować żarówki Yeelight tak aby działały polecenia głosowe z Google Home aby móc je włączać i wyłączać za pomocą głosu ?
Daro Da... Podstawowe pytanie tv za te pieniądze czy jednak projektor byś wybrał
Krzyszt... Robert po co Ci ta cegła na ścianie? ;) Mam u siebie podobny układ pomieszczenia i dużą ścianę wykorzystałem jako ekran do projektora Optoma HD140X DLP, okna dachowe zakleiłem czarnym materiałem od zewnątrz, audio podłączyłem do starej miniwieży HiFi a do projektora sygnał podaję z odtwarzacza BR Panasonic BDT-271. Od dłuższego czasu nie korzystam z TV gdyż filmy/seriale z Netflixa oglądam na wielkim ekranie.
Efekt jak w kinie... nie oczekuję jakości 4K i czerni jak w OLED TV... po prostu idąc do kina też tego nie dostajemy. Powiem tylko tyle, że takie oglądanie na wielkim ekranie wciąga!
Krystia... Czy taki projektor obsłuży chromecasta ?? A jeżeli tak to po co nam mirecast ?
Marek R... Fajne klapki:) Ciekawy film, coś innego niż smartfony. Pozdrawiam.
Hahar92... W sumie fajna opcja, ale ten hałas by mnie rozpraszał. Wole nadal zwykły tv z 4k z funkcją smart;) Ale kto wie w przyszłości może....
TechnoL... Projektor fajny, laczki też 7:52 ?

Ale tak na poważnie to muszę powiedzieć że gdyby te sprzęty kosztowały max 1000zl za jakiś konkretniejszy model to chętnie bym takiego przygarnął ?
Kultowa... Dużo masz zapytań projektory? Chyba temat dalej niszowy
Robert Nawrowski ciekawostki

Robert Nawrowski ciekawostki

Historia kanału Robert Nawrowski zaczyna się w dniu 2006-08-14 14:10:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2813 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46572268 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 113000 użytkowników.