Korczarowski i Rola o hejcie Durczoka, totalnej wojnie...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Korczarowski hejcie Durczoka, totalnej wojnie polityczne, sprawie Auschwitz prawicy!

Najlepsze komentarze:

Viking ... Świetna analiza. Bardzo lubię obu Panów.
TheMall... Władza boi się,że obywatele na nią ruszą?? Póki co nikomu nie chce się ruszyć d...nawet na zwykłą manifestację np. przeciwko imigrantom, Marsze Życia, ludzie się na wszystko grzecznie zgadzają, na kolejne podwyżki podatków itd. Nawet na wybory się ludziom nie chce iść. Władza się obywateli nie boi, wprost przeciwnie sami podnoszą emocje społeczeństwa, PIS może nieco mniej niż totalni bo kupują cięgle społeczenstwo za jakiś socjal i to czasem wystarcza. Narodowcy trochę żyją we własnym świecie,ale to promil społeczeństwa. Poz atym niestety ale potrzeba jeszcze 15-20 lat aby młodzi narodowcy dojrzeli do poważnej polityki a nie machania szabelką. Pozdr
AgaMich... No no,chłopaki...brawo ??
Kawał dobrej roboty?
Wszystkie moje myśli ubrane w słowa.
Trzymajcie tak dalej.
Pozdrawiam :-)
Rurek R... no niestety jesteśmy jak dzieci które są zmuszane żeby stanąć po stronie matki albo ojca w czasie ich kłótni. I albo dojdzie do rozwodu i wtedy jak i z jednej tak i z drugiej strony będą nam stawiać lesze warunki (wtedy będziemy ich bardziej kochać) albo po prostu sie pogodzą a my dalej będziemy łykać to co nam wmówią.
Lidia A... Kolejny świetny komentarz.... Udostępniajmy .Skoro w telewizji nikt nie pokaże to nasza rola !
Mirosla... Tu nie jest mowa nienawiści, to nie jest mowa partii politycznych, tylko jest to mowa mniejszości narodowych, Ich dziedzictwo kulturowe, którego nie zaczerpnęli w polskiej rodzinie, ani od polskich nauczycieli, aani w polskim kościele katolickim – Tylko w ich mentalnej ojczyźnie – w Komuchowie.
Ekstra ... Korczarowski to bardzo dobry dziennikarz - polecam jego kanał https://www.youtube.com/channel/UCytN3QlZVPs8i4NZaCpvaDQ
Brz?czy... Dzieki za zaproszenie Piotrka! Swietny material, zawsze merytorycznie!
Elisabe... TO JEST PARTIOKRACJA A NIE DEMOKRACJA!!!
Elisabe... Polacy sa chyba jedynym narodem na swiecie, ze zle wymawiaja slowo NAZI! Slowo "NAZI" jest skrotem slowa niemieckiego" NAZIONALISMUS=NARODOWY"! W" jezyku niemieckim litera z=c, zatem Polacy powinni tak to slowo wymawiac, jak wymawiaja niemcy i wszyscy inni poza Polakami czyli wymawia sie NACj (od nacjonalizmu)"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elisabe... dlaczego  ponizszy link nie ma odpowiednika w j. polskim? Tu jest cala prawda o Auschwitz!
https://de.wikipedia.org/wiki/KZ_Auschwitz-Birkenau
derromi... 34:45 ??????????????????? POLSCY ZYDZI ? A SA POLSCY NIEMCY ?????? wam juz tak odwala ze szkoda pisac
derromi... 35:27 SMARKACZU czy byly inne niemcy w 1939 niz Htlerowskie ?
derromi... 35:39 ROLA SPDACIE NA PSY zapraszajac takiego debila
Henryk ... Chcą nas skłócić, jak zrobią nam majdan będą chcieli wywołać zamieszki - najlepiej wojnę domową!
Tak, potrzebują anarchii - wtedy wojska amerykańskie zrobią tu porządek i wtedy "cały świat" poprze przybycie szydów, na podstawie ich "historycznego" prawa do tych ziem, legalnie wybiorą sobie 447 czyli lasy, jeziora, najlepsze firmy i ziemie i "cały świat" będzie im wdzięczny za zniszczenie polskich patriotów broniących swojej ojcowizny!
Justyna... Tylko podziękować LECHOWI i JAROSŁAWOWI KACZYŃSKIEMU za ten zamęt w POLSCE z ŻYDAMI za te sponsoringi emerytur i wysłanie kasy co roku 240 mil. do Izraela oddawanie ziemi szpitala żydowskiego w Warszawie który został zburzony i plac został sprzedali za 50 milionów $ i tak można wymieniać .
Kleofas... zgadzam się w 100% co do tego że ta nagła zgodność jest ze strachu. ludzie obudźcie się! koniec z dawaniem się wyzyskiwać pachołkom magdalenkowego okrągłego stołu!
Jaros?a... Szkoda że ludzie nie chcą takiej fajnej prawdy oglądać raptem parę tysięcy wyświetlen jak by się kotek w miseczkę zesral to by było z pięć milionów wyświetlen
Arek Wi... Panowie chwała wam i dzięki.
nealani... Posrance zacznijcie od siebie lewackie gowno.Posrance=pisiory.Ludzie glosujcie na Ruch Narodowy i partie Woknosci.A ja nienawidze posrancow,pisiorow, i innych debili lewackich i pseudo polakow.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ


wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2458 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 113943175 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 248013 użytkowników.