Czy Biało Czerwoni polubią te kolory... Kellys Hacker 70, nowy...


I tak zielone zderzyło się z czerwonym ;) Testy zupełnie nowego roweru do XC już rozpocząłem. Jakie są moje pierwsze wrażenia? Testowana maszyna: Dobry film? Koniecznie obejrzyj ✔ Jak jeździć po schodach ✔ Jak kozacko wsiadać na rower Moje maszyny w sezonie 2019 aluminiowy hardtail aluminiowy ścieżkowiec bandzior AERO odsłaniam po przekroczeniu FTP 300W budżetowa szosówka E Bike do objeżdżania tras Najlepszy sprzęt od początku kanału wyścigowy hardtail XC wyścigowy full XC MOCNE okładziny hamulcowe sprytna lampka tylna super komplet lampek organiczne jedzenie najgorętsze forum o rowerach mega grupa na Facebooku Biało Czerwoni polubią kolory... Kellys Hacker hardtail karbonu.

Najlepsze komentarze:

Jakub B... Jeżeli na mecie będzie alkohol to pierwszy będzie Góral xD
Jajko N... Mam gate 50 2018, rower śmiga aż miło (wymienione koła i opony).
Już tylko wymienić hamulce na magury mt6 i bedzie rower marzeń ?
730i 73... Rama po czesci spapugowana z American Eagle. Sa firmy, ktore same nic nie wymysla i to jest potwierdzenie tego. Grupa m8000 jak najbardziej gidna polecenia.
Jatrix... Czerwony ? czy napewno...
wojtex ... Siema zrub test roweru Romet rambler 26 1 2018
erykolo... Kiedy whip
Nikolas... Mam pytanie jak rower kupić do 2 tys złotych ma to buc górski
Jacek l... A jaka wielkość ramy?
R K... Jaka waga jest całego roweru w rozmiarze s-m? Jak na markę i na to ze to ht to cena jest wysoka, tym bardziej na takich kołach..
Lil Mon... Spodziewałem się czegoś więcej...
OnlyOne... Cena moim skromnym zdaniem zdecydowanie przesadzona. W tej kwocie 3 lata temu można było dorwać uczciwego fulla na podobnym osprzęcie. Ogólnie rzecz biorąc z roku na rok rowery z podobnym osprzętem są coraz droższe.
Bartek ... Kiedy dh xd
Braborg... 2:07 Baju baju. I umyłeś opony?
Lumpera... Geometrię ta rama ma super, ale rower całościowo z drogi. 7-8k pln to max.
Adam... Jakie rękawiczki polecasz na temp. poniżej - 5℃ w rozsądnych pieniądzach ?
}{oolig... JEBAC cie psie
Avocado... ja tam czekam na dh od kellysa czyli noid
Rowerzy... Szaj warto też powspółpracować z canyon'em w przyszłym roku.
maciek ... W jakim mieście mieszkasz?
Lord Mu... Jak dla mnie Kellys Hacker 90 z 2016r na 1x10 Di2 to była rewelacja. Fox na kashimie pracował ideolo. Hamulce xtr z radiatorami działały świetnie. Napęd xtr na elektryku - magia. Chociaż 2x10 było by optymalniejsze nawet bez elektryki, która mocno cenę zawyżyła. Wygoda jazdy - ta geometria ramy i całego osprzętu skrojona jakby idealnie pod moje ciało. Jeszcze jakby cena była tak samo idealnie dopasowana do mojego portfela... ? No i koła cranka. Jedni je kochają inni nie nawidzą ich mocno. Ja? Ja się nie znam, ja to tylko na serwisie się znam :P a, że nie było na nie reklamacji, to chyba nie są takie złe :D

Ten Hacker... Słowacy zawsze mieli swoje dziwne halo w głowie. Lubią dobre rowery czymś skaleczyć jak np. tego tutaj kołami. Z Kellysem jest jak z tym kołami Cranka. Albo się markę kocha albo się marki nie nawidzi. Amatorzy lubią sieczkarnie do 2500tyś, zawodowcy śmieją się z tych "profesjonalnych" rowerów. Jednak patrząc się na słupki sprzedażowe to ten śmiech się z nimi nie pokrywa.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCj_XEf7oed3iSWHbUCWsgGw


SzajBajk ciekawostki

SzajBajk ciekawostki

Historia kanału SzajBajk zaczyna się w dniu 2015-07-25 11:32:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1132 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51714082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 156304 użytkowników.