Musisz to wiedzieć 395 Co łączy Toruń i Włocławek? Gościnnie dr Sławomir Mentzen CW24tv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=D3EV0eBOYZ0Najlepsze komentarze:

LesQ Am... szkoda że pan Mentzen tak rzadko występuję :(
pozdrawiam łapa w górę
maro... Dla tego tak na nas plują bo Ruch Narodowy to zwrot w kierunku pro polskiej polityki i gospodarki oraz zagrożenie dla wpływów i zysków zagranicznych korporacji.
Marcin ... 11:30 i to jest rozmowa zmiana zdania po usłyszeniu odpowiednich argumentów. Widać że dziennikarz słucha i wyciąga wnioski a nie narzuca linię zadaną z góry. Kiedy tacy dziennikarze w ogólnopolskich mediach?
Olivia ... Pierniki ??? W Toruniu robią pierniki, a we Włocławku je jedzą.
Jacek W... Panie Maćku proszę cześciej zapraszać pana Sławomira !!!! Super facet.
Alexand... Rok 2019 i 480p, no, no...
Maria M... Typowy neoliberal. On nie chce niczego zmieniac, zadnych zmian systemowych. Jawnosc zarobkow czy wydatkow
jeszcze niczego nigdy nie zmienily. Tak jak "nagrody nam sie nalezaly".
Bozena ... Pozdrawiam ???
GERALT ... Na dramie teatralnej, odegranej w Gdańsku w Bazylice Mariackiej, jasno jak słońce w zenicie, było przedstawione jaki UKŁAD I KTO (nie)rządzi Polską !!!
W pierwszej ławie siedział volksdojcz Tusk razem z TW Bolkiem, TW Alkiem a za nimi TW Litwin. To są marionetki WSI, które powinne być postawione przed sądem wojskowym. Powinno się ich traktować jak wrogą dla Polski agenturę. Reszta 4 rzędoów też pełna polskojęzycznych niepolaków !!!
Taki właśnie UKŁAD jest powielany we wszystkich dużych miastach wojewódzkich i powiatowych. Nie ważne jak zwie się banda politycznie. Ważny jest UKŁAD !!! Jest to UKŁAD ZAMKNIĘTY i bardzo "dba" by ludzie w nim byli posłuszni i "lojalni".
Naród ukołysany propagandą medialną jest w hipnozie i letargu. Dlatego na stołkach siedzą miernoty polityczne, dbjące w zamian za profity, o wytyczne UKŁADU.
Jak naród nie otworzy "szeroko zamkniętych oczu" i umysłów to... zginie !!! W lutym chcą wkręcić Polaków w wojnę przeciw Persji/Iranowi w interesie iSSraela !!!
Ilu Polaków ma tego świadomość !!!???
Eeeech.... Potrzeba armii WIEDZMINÓW by to wszystko zmienić !!!
PaniNik... Mądrego zawsze miło posłuchać! A dwóch mądrych to już prawdziwa uczta dla uszu.
Krzyszt... Pozdrawiam wszystkich ,ciekawy temat oczywiscie lapa do gory
Mc Jack... Witam. Panie Maćku podoba mi się rozmowa na temat jawności....i zgadzam się z Panem Sławomirem Mentzenem. Wydawane publiczne pieniądze powinny być w 100% jawne...począwszy od ustaleń po kończącą ustalenia umowę. Każdy powinien wiedzieć za co zapłacono i ile to kosztowało. Ponadto za fałszywe układy Ci co oszukiwali powinni ponieść karę przepadku mienia własnego oraz rodziny do 2 pokolenia. Pozdrawiam
misterk... Znakomita inicjatywa, warto zapraszać fachowców i się od nich uczyć.
majka m... Witam Panie Maćku, bardzo proszę o zajęcie się sprawą adopcji zagranicznych polskich dzieci. To bardzo ważne. Dla wszystkich to sprawa jest jak zgniłe jajo i nikt nie chce mieć z nią nic wspólnego. Nawet zdeklarowani katolicy. Jakie to smutne.
aNia mO... czipowanie już sie zaczeło https://www.youtube.com/watch?v=-hmP0slUFVU
Iwona H... Dzięki bojkotowi nałożonemu prze PO na media tzw. PIS zapraszani są do studia np Minęła 8 panowie tacy jak p. Mentzen . Chwała PO, PO wytrwaj w bojkocie!
Kris Kr... Nie ludzi trzeba wymieniać tylko system zmienić. A system łatwo zmienić bo wystarczy tylko konstytucję Kwaśniewskiego wyrzucić do śmieci. Mamy dobra i skuteczna konstytucję z 1935r. Ludzie nie róbcie większego bałaganu od tego który już jest!!!
Stary K... Nasz przyszły Minister Finansòw.
Bugs Ba... Jak nie kapujecie to wiedzcie ze syjonisci specjalnie załatwiają gospodarke jak i przemysł na wschodzie poniewaz oni maja w planach utworzyc nowe jerusalem z zachodniej ukrainy i wschodniej Polski tam gdzie najlepsze ziemie i nazwac to Polinem ,a my bedziemy mogli wrócic jako goje do pracy,ale ziemie będą juz ich ,po to była im ustawa 447 ,zabiorą w ziemi.pozdrawiam
CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18852 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 62253664 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 95400 użytkowników.