Nasze dusze nocą Kent Haruf | recenzja & ekranizacja na Netflix


PRZEDPREMIEROWA recenzja wzruszającej, ostatniej powieści Kenta Harufa "NASZE DUSZE NOCĄ", której ekranizację znajdziecie na Netflix! ❤❤❤ #WBBINGO: Nie zapomnijcie zajrzeć na: Blog: Facebook: Twitter: Instagram: Snapchat: @wielkibuk Muzyka: "Fireflies & Stardust" & "Carefree" Kevin McLeod (incompetech.com) ❗ Wszystkie recenzje i teksty publikowane na stronie WielkiBuk.com, jak również filmiki publikowane na niniejszym kanale YouTube, są moim tworem i zastrzeżoną własnością. Chcesz użyć lub wykorzystać w dowolny sposób zapytaj. Film powstał we współpracy z Wydawnictwem Literackim.

Najlepsze komentarze:

Jolanta... Moja romantyczna dusza miałaby ochotę na tę lekturę.?
Kobieta... Cudownie to brzmi i pewnie cudownie będzie się czytało:):) Dlaczego ja jej jeszcze nie mam u siebie? Hmmm..czas to zmienić:):) Pozdrawiam :*
Sasha P... Muszę ją mieć! Potrzebuję takiej opowiastki? na zimowe❄ wieczory. Już nie wspomnę, że kocham Roberta i Jane...? Ale film obejrzę jak przeczytam książkę. Proszę o więcej takich, cudownych propozycji książkowych?
koobare... Klasycznie amerykańskie historie zawsze w punkt. :)
imafish... W sumie sympatycznie to brzmi. Jak jakaś porządna odtrutka na zaraz po porządnym horrorze, thrillerze czy książce wojennej, żeby tak trochę wrócić do rzeczywistości. :)
Katarzy... Zapowiada się cudownie ❤
Katarzy... Olga tak cudownie opowiadasz, że potrafisz namówić do każdej książki:). Sprzedała byś nawet Arabom piasek na pustyni:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZLcVaIzk98A


Wielki Buk ciekawostki

Wielki Buk ciekawostki

Historia kanału Wielki Buk zaczyna się w dniu 2014-12-15 13:41:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1218 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3497706 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21400 użytkowników.