Bawełna wykiełkowała na Księżycu Astroszort zmianoholiczka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4tK_QGjcOboNajlepsze komentarze:

Pawe? M... Witam, czy istnieje możliwość stworzenia napisów dla niesłyszących i słabosłyszących aby mogli zrozumieć twoje programy?
Rafa? R... Wszystko co powiedziałeś można było wcześniej przeczytać na onecie i innych portalach... patrz urania etc. nie wspomniałeś nawet o tym że sonda jest tam w 80 % po próbki gleby/skał oraz w celu zrobienia setek zdjęć żeby znaleźć odpowiednie miejsce dla Chang'e 5 który przyleci zabrać próbki skał. Nie wiem po co robisz ten kanał skoro powielasz info i nic od siebie nie dodajesz... robisz zwykłe ctrl + C > ctrl + V, unlike leci, nie pozdrawiam.

Małe P.S
Nie wspomniałeś o sposobie połączenia się sondy po drugiej stronie księżyca ( to dla niedowiarków ) o tym że rok wcześniej chiny wysłały tam satelitę który przekazywał informacje...

Strasznie słaby ten kanał i mało konkretów..
Kata BI... Haha serio ludzie wy w to wierzycie ? A w wróżke zębuszke też wierzycie ???
Baba Ja... Poproszę frytki z marsniaków.
Kresis ... Księżyc nie ma drugiej strony, nie istnieje, widziałeś ją kiedyś? No właśnie, to ziemia jest kulą, księżyc jest płaski
Tomek19... Ja mam takie pytanie, nie wiem czy ktoś już je zadał. Ale załóżmy, że coś dużego ma uderzyć w Ziemię. Coś takiego co może zagrozić naszemu gatunkowi, czy jest możliwym, abyśmy przetrwali przez jakiś czas na księżycu, aby później wrócić na Ziemię? Bo to jest chyba sensowny powód, aby tam się osiedlić, w razie czego, gatunek przetrwa.
SZWAGIE... Nie widoczna strona czyli może być tak, że ona nie istnieje ?
Mienio ... Patroni to głównie mężczyźni, co za świat!
Consequ... "Z jakiegoś powodu wyrosła tylko bawełna" reszta nasion to chińskie podróbki
BoBeR B... Co by sie stało po zderzeniu dwóch czarnych dziur
polskoj... Nic nie wykiełkowało, bo wszystko(oprócz tej bawełny) podpierniczyli złomiarze z Polski.
Artur... witam mam pytanie do pana czy teraz Betelgeza nam nie zagraża bo czytałem że tak pozdrawiam
TwójTr... Teraz trzeba kogoś tam wysłać żeby ją zbierał (if you know what i mean) :D
justyna... Powinni w komorze umieścić więcej roślin odpornych na wahania temperatur i sprawdzić czy wykiełkują
zycie z... Ile wymiarów ma czarna dziura?
Rudnik ... Poland can't into space:C
Rydziel... Następnym etapem będzie wysłanie na księżyc niewolników
:)
Grzegor... Bardzo cie przepraszam, ale jest "Ciemna strona Księżyca"; a właściwie The Dark Side of the Moon, czyli płyta Pink Floyd z 1973 roku ;)
P.Z POL... dziekuje super informacja ;-)
Zbyn1u... Ja mam pytanie trochę z innej beczki, odnośnie teorii Einsteina i upływu czasu. Skoro przy masywnych obiektach czas spowalnia, co zostało zaobserwowane chociażby w relacji Ziemia-satelity w satelitach obsługujących GPS, gdzie trzeba dokonywać korekty bo rozstrzał między zegarami byłby z czasem coraz większy, to jak jest z Marsem, który jest mniej masywny i nie wpływa tak na upływ czasu? Jak jest z zegarami w sondach które tam pracują? Zostały skonstruowane na Ziemi, więc czy na Marsie "tykają" wolniej? Czy jeżeli mamy zegar na Ziemi i identyczny model w łaziku to czy "tykają" identycznie? Chodzi mi też o ludzi którzy w przyszłości by tam żyli. Na pewno będą mieli jakiś czas lokalny i czas ziemski do np. komunikacji. I na odwrót na Ziemi będziemy mieli czas lokalny i marsjański. Czy bez kalibracji wynikających z wyliczeń teorii względności po jakimś czasie zegary tu i tam by się rozjechały totalnie?
zmianoholiczka ciekawostki

zmianoholiczka ciekawostki

Historia kanału zmianoholiczka zaczyna się w dniu 2012-04-01 13:59:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 304 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10772206 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 121000 użytkowników.