Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 9227 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 37794436 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 69214 użytkowników.

Andrzej Sadowski: Nie wiem, po co tracimy czas na Davos, to klub...


Gościem Edyty Hołdyńskiej był Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. A. Smitha. Tematem rozmowy był budżet na rok 2019, wejście prof. Roberta Gwiazdowskiego do polityki, forum ekonomiczne w Davos.Andrzej Sadowski: wiem, tracimy Davos, bogatych snobów

Najlepsze komentarze:

Grzegor... Jejku! Kobitka jest taką socjalistką, że aż w d... szczypie!
jedrek5... Halo,halo - zmiany dla przedsiębiorców przecież są!! Że wprost przeciwne do obiecywanych? A kto by sie tym przejmował! Że przybywa biurokracji i papierków na każdym szczeblu działalności gospodarczej i w każdej dziedzinie ( a miało być lepiej w tym temacie),że nadal polski przedsiębiorca,to najgorszy "sort" społeczny - mimo,że na swoich barkach coraz więcej musi "udźwignąć" i utrzymać coraz większą rzeszę/armię urzędników i polityków - takiemu Morawieckiemu to "lotto" - rozdawnictwo i kupowanie w ten sposób głosów - najważniejsze i na "topie" - jak widać po "wstępie"!
Marek K... Sciagania dlugow na staraty skarbu panstwa i pranie brudnych pomiedzy Powinno byc robione przez prywatne firmy tym sie zajmujace a nie przez biurokratow i Urzednikow panstwowych.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg