Dlaczego RANDKOWANIE stało się TAKIE TRUDNE? bobekltz400


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j2q8hATplq0Najlepsze komentarze:

Anna Sz... Kochani! Piszcie jak wg Was zmieniło się randkowanie:) Jakie są różnice w przeciągu powiedzmy ostatniej dekady albo dwóch? Co zmieniło się na lepsze, a co na gorsze? Jeśli będzie dużo fajnych porównań i przykładów, nagram o tym film:**
Hubert ... Dobrze prawi Białogłowa... :)
?ukasz ... Te wulgaryzmy naprawdę są potrzebne?
Imnot U... Trudne randki sa w nektorych miejscach po prostu. Np w niektorych miastach laski maja zbyt wysokie wymagania a w innych sa jakby bardziej normalne? Choc prawda taka, ze w danych czesciach swiata jakas uroda jest bardziej rzadka, wyjatkowa, przez co ma wziecie.
Magda... Fragment z książkami tak mnie rozsmieszyl, ze się oplułam ? brawo!???
Emilia... Przykład z netflixem i kablówką idealny. Dokładnie tak jest. :D
Proth7... Nie chodzi już nawet o te wymagania. Przez tą papkę w mediach ludzie myślą, że wszystko ma być idealne, że jeśli coś nie do końca pasuje Tobie w drugiej osobie to znaczy że nie jest dla Ciebie... Itp. Instagram pokazujący życie "snobów" ... Dziewczyny wierzą że wyznacznikiem jest liczbą lajków .. muszą czuć się doceniane przez wirtualnych ludzi gdzie nie widzą często tego że to i tak nie jest to ... . Za kulisami wszystko wygląda zupełnie inaczej. Ogólnie nawet jak coś stworzysz... Będziesz się starać to z czasem przychodzą jakieś problemy czy kryzysy. No ale ludzie są wygodni i jak buty się popsują to nie dadzą ich do szewca tylko kupią nowe. Kiedyś ludziom zależało na butach. Mieli swoje ulubione i o nie walczyli :D. Tak samo ze związkami... Po co się starać skoro można znaleźć "lepszego". A później kolejny partner czy partnerka okazuje się jeszcze gorsza... I tak jest. Nie docenia się starań, czasu spędzonego razem, wspomnień. Tak jakby nie ma tej dojrzalosci w tym wszystkim. Dodatkowo przytłacza trochę rzeczywistość gdzie często poprzez stres czy pracę ciężko jest "być sobą" ... Jakkolwiek to brzmi. Takie trudy życia codziennego też się odbijają na ludziach ale ludzie też tego nie rozumieją.. jak coś nie gra to znaczy że to nie to.. po co wspierać druga połówkę ... Nie ma rozmowy, nie ma rozwiazan, nie ma szczerości ...
Micha?... czy tam ktoś powiedział "nie czytaj tej suki"? xd
Rara Av... Ja do mojego obecnego partnera napisałam pierwsza na pewnym portalu. Nie szukałam miłości tylko fajnej osoby do rozmowy (widziałam te same zainteresowania), a to, że był to mężczyzna (od zawsze miałam więcej kolegów, wolę z nimi rozmawiać. Nie moja liga gadanie z kobietami o kosmetykach, zakupach. Lubię motoryzacje). Dzisiaj jesteśmy razem z czego bardzo się cieszę. Ja byłam po toksycznym związku więc trochę mi zajęło by wejść w nowy i w dodatku nie planowany (przecież miał to być tylko kolega). Ani nie uważam aby to uwłaczało mojej kobiecości ani jego męskości, że to ja się pierwsza odezwałam. W dzisiejszych czasach jest więcej księżniczek czekających na księcia i nic nie robiących niż ustawa przewiduje.
MsKasie... zajebiste :D
Aleksio... 50% jest w stanie przebrnąć przez film - no Aniu pogratulować watchtime :) dobry wynik
AvqQatt... Bez urazy Pani Anno, ale pies wygrał moją sympatię ;) Realnym problemem jest otwarcie się na nowe znajomości, nadmiar wyborów lub ich apsolutny brak - odczuciowo. Uwagę odwracają codzienne problemy i sprawunki.
Pawel L... Książki akurat kończę, ale wiecie co... mam tak z grami haha :D
Jan Hon... Najobrzydliwsza rzecz u kobiet to przeklinanie.
Tomil44... I koniec końców kurwa nie kończysz żadnej xd Umarłem <3
Grzegor... Lubię sprawdzać takie rzeczy/informacje jak ta w 5:30 i na szybko, przy pesymistycznym szacowaniu wyszło mi że:
Według: https://diuna.biz/dlugosc-wyrazow-statystyka-ilosci-znakow-w-wyrazie/ (pierwszy wynik z wyszukiwarki) w języku polskim słowa mają średni nieco ponad 7 liter (7.21). Zaokrąglijmy to w górę (na niekorzyść szacowania): 8.
Litery z naszego alfabetu koduje się zazwyczaj w standardzie UTF-8(unicode) w którym każdy znak ma rozmiar od 1 do 4 bajtów, dla naszego alfabetu wszystkie mają rozmiar maksymalnie 2 bajtów.
Stąd słowo ma średnio 16 bajtów, czyli 128 bitów.
Przy założeniu maksymalnego rozmiaru 32 GB (32 gigabity), zmieścimy tam 3.2*10^10/1.28*10^2 = 2.5*10^8 słów, czyli 250 milionów. Dokładnie 2500 razy więcej niż wspomiane w filmie.
Wiem że nie to jest tematem materiału, ale lubię być precyzyjny.
¯_(ツ)_/¯
Pprzemo... Ale te porownania masz zajebiste w tym filmie :D
Moriusz... Ania nie klnij...bo Cię bozia opierdo.i :)
Zuzanna... Słucham tego filmu depilując nogi. To się wpisuje w teorię o nadmiarze bodźców w dzisiejszym świecie? ??
Marek a... Najbardziej to widać po dziewczynach. Jako że zwykle jest ich mniej i przyjęła się zasada "Facet zagaduje pierwszy" to kobiety robią sobie casting.
bobekltz400 ciekawostki

bobekltz400 ciekawostki

Historia kanału bobekltz400 zaczyna się w dniu 2010-02-12 13:40:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 184 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67385304 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 200000 użytkowników.