NAJWIĘKSZY SERWER ATLAS W POLSCE! JEST KLIMACIK!


► NAJTAŃSZE GIERECZKI NA RYNKU, GOŚCIU: Z KODEM DOBRO MASZ 3% ZWROTU! ... Serwer Atlas stworzony przez mnie jest dla innych twórców i ich sponsorów/wspierających. Serwer jest oplacony na miesiac, potem zobaczymy. ► SMIELUTKO! ZASUBSKRYBUJ DOBRODZIEJSKI KANAL: ► HOPLA! WBIJAJ NA NASZ FANPAGE I BADZ DOBRODZIEJSKO SOCJALNY: ► SŁODKIE FOCIASKI DOBRODZIEJA: ► TAM DO LICHA! PLEJLISTE DO SERII EKIPOWEJ ZNAJDZIESZ TUTAJ: oja pasje i za to serdecznie Ci dziekuje! Powaznie mowie! REGULAMIN SERWERA: 1. FRAKCJE: Na serwerze mozna wyroznic dwie podstawowe strony Gangi Youtuberskie i Niezrzeszonych, ktorzy zaczna powstawac wraz z naplywem roznych graczy na serwer. Gangi Youtuberskie: Na serwerze sporadycznie graja Youtuberzy tacy jak Dobrodziej, Plaga, Kubson, Archi. Kazdy z nich moze miec swoja kompanie piracka, ktora w mnie lub bardziej aktywny sposob dowodzi. Kazda frakcja ma swoj unikatowy styl. Np. Frakcja handlarzy albo jak frakcja Dobrodzieja – morska policja – pilnujaca porzadku i oferujaca ochrone. Wygnani/Niezrzeszeni: Ludzie nie chcacy nalezec do zadnego zrzeszonego gangu Youtuberow lub wyrzuceni z w/w grup. a) Youtuber w swoim company moze maksymalnie miec 10 graczy. Powyzej jako dowodca frakcji bedzie musial decydowac kogo wyrzucic na banicje – do niezrzeszonych. b) Niezrzeszeni gracze moga miec maksymalnie 4 graczy w swoim comapny ale maja prawo kupic za wynegocjonowana cene w zlocie licencje na prowadzenie frakcji w Morskiej Policji (Stary Pijany Company) c) Raz w tygodniu na streamie u Dobrodzieja (i innych streamerow) oglaszany bedzie event w stylu bitwy morskiej lub zdobycia wybranej rzeczy lub pokonania jakiegos potwora za ktora wygrana frakcja otrzyma sowita nagrode. d) Zabrania sie budowania montrualnych budowli Ark o podobnych. Odgradzania wysp bramami, etc. 2. ATAKOWANIE YOUTUBEROW: Zakazane jest atakowanie bazy/wyspy danego streamera, jesli streamer jest offline. To samo tyczy sie statkow zacumowanych w porcie/bazie. Statek na ktorego pokladzie znajduje sie streamer, moze zostac zaatakowany tylko jesli pierwszy zaatakuje. Wyjatkiem jest nierozwiazany w przeszlosci konflikt pomiedzy zainteresowanymi stronami. Dozwolone jest atakowanie streamera, ktory pierwszy Ciebie zaatakuje. 3. ATAKOWANIE INNYCH GRACZY (zrzeszonych): Gracze moga atakowac siebie nawzajem bez podania przyczyny. Gracze moga atakowac domy innych graczy zrzeszonych tylko, gdy wlasciciel jest dostepny (online) na serwerze. Dozwolone jest atakowanie bazy tego samego gracza raz na 24h, nie dotyczy to statkow po za portami/bazami. (czas rzeczywisty) Właściciel atakowanej bazy może ogłosić poddanie i zapłacić atakującemu wytargowaną kwotę w celu uniknięcia zniszczeń. Atakujący g

Ostatnio komentowane:


nick: winiar YUBARI MELON casedrop.eu
avatar: einstein czarno biały
Zobacz »
środek nocy: porozmawiaj o słonecznej pogodzie XD
szkoda, że w nocy ta opcja nie zmienia się na "porozmawiaj o gwieździstym niebie", tak jak patrzenie w chmury zmienia się w patrzenie w gwiazdy
Zobacz »
Przez cała historie tej gry znielubiłem Eli, zrobiło mi się szkoda Abby i szkoda mi Joela jeszcze bardziej (mimo to że zje*ał) Zobacz »
KIEDY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ SCRAPA PLAGA PLS!

KIEDY BĘDZIESZ NAGRYWAŁ SCRAPA PLAGA PLS!
Zobacz »
Avez to chyba jedyna nadzieja polskiego cs'a. Są pierwsi w tabeli może w końcu się na jakiś dreamhack w końcu dostaną. Z byalim naprawdę to wygląda świetnie Zobacz »
Przecież
NortVPN ma caly czas promocje -70% od 2lat ! Bez waszego „kodu”
Ludzi za idiotów macie? Podpowiem ze kupno VPNa z innego kraju jest
jeszcze taniej.
Zobacz »
2:33 tyle samo hp na małych wieżach Zobacz »
Pani Renatko! Może iść za ciosem? Teraz czas na czosnkową!Zupka czad!
Robię podobną albo francusķą zapiekaną w kokilce.
Pycha! Samo zdrowie!?
Zobacz »
Zmień tytuł na "szukamy smoczego zamku"
11:11 orgazm
Zobacz »
Ok, tylko często gdy już nie używam dysku USB, po nacisnięciu wysuń bezpiecznie, pisze ze dysk w użyciu... Zobacz »
"Tańczymy labada, szefunio siadada
Po robocie wtulić się
w to co najlepsze baba ma... " koozak na tłustych bitach ??
Zobacz »
Wrzosek jest bardzo dobrym zawodnikiem, nawet kiedyś go widziałem w sharku ale to jeszcze nie poziom Mańkowskiego Zobacz »
Chyba Tesle są bez sensu, bo przecież akumulatory, które posiada pewnie po czasie będą trącić na wytrzymałości (cykle ładowania). Chyba, że jest gwarancja na to? ? Zobacz »
Na chat napisz
!paint i klikasz 3 lub 4
!knife to wybierasz kose
!freekill odradzasz tą osobę to co to napisze
!freevip
Zobacz »
Link do mojego kanału na twitch:
https://www.twitch.tv/eryk019tv
Zobacz »
Kurczaczki ja myślałam że to krindż totalny a wy tam się śmiejecie i żartujecie? uwielbiam twoje odcineczki? Zobacz »
ELANA WŁADCY TORUNIA! Pozdro internetowych napinacze nauczcie sie wychodzic nadwor i sie napierdalac?? Zobacz »
Zanim sie Trzaskoski ogarnie to bedzie jesien a tu trzeba decyzji i to nie od sasa do lasa ale racjonalnych bedzie burdel a więc tylko Duda z nim wszystko sie uda. Zobacz »
Bedzie bardzo zle w Polsce , jesli upartosc , zawisc i nienawisc pokona odpowiedzialnosc , rozsadek i logiczne myslenie... Zobacz »
ZA ARLUKOWICZA ZAMYKALI ZAKLADY PRODUKUJACE LEKI I SPRZEDSWAL SZPITALE ON I SOWA Z PO TO SA SZKODNIKI POLSKI I POLAKOW AMEN Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YHLi6oW_MhA


Dobrodziej ciekawostki

Dobrodziej ciekawostki

Historia kanału Dobrodziej zaczyna się w dniu 2015-07-13 14:54:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1347 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14596021 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161000 użytkowników.