Chati ciekawostki

Chati ciekawostki

Historia kanału Chati zaczyna się w dniu 2015-01-11 19:57:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 49 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 16873140 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 201000 użytkowników.

The Last of Us Remastered PL 5 Bill Gameplay PL


The Last of Us Remastered (PL) się podoba? Pamiętaj o kciuku w górę i ! Kup gry TANIO na (3% zwrotu z kodem KAFTANN) Zostań Patronem: Facebook: Moje social media: Tu gram na żywo z widzami: Chcesz wesprzeć moją twórczość? Zostań Patronem: Wyślij dotację: Seria Zagrajmy w The Last of Us Remastered przechodzona jest w języku polskim, w wersji kinowej (polskie napisy, angielski dubbing). Postanowiłem przejść The Last of Us Remastered, ponieważ oryginał przeszedłem kilka lat temu, ale na PS4 grać jeszcze okazji nie miałem. Poza tym ponowne przejście The Last of Us to świetny pomysł przed premierą The Last of Us Part 2, czy też The Last of Us 2. The Last of Us 2 po polsku również pojawi się na moim kanale, w wersji kinowej rzecz jasna. Moje TOP 10 Gier na PS4: Moje TOP 10 Gier 2018: FAQ, Mój PC: Seria Zagrajmy w The Last of Us Remastered (PL): Utwór w outro: Tę serię znajdziesz wyszukując: The Last of Us PL The Last of Us Remastered PL The Last of Us Gameplay PL The Last of Us Remastered Gameplay PL The Last of Us Po Polsku The Last of Us Remastered Po Polsku Zagrajmy w The Last of Us Zagrajmy w The Last of Us Remastered The Last of Us Part 2 PL The Last of Us 2 PL The Last of Us 2 Gameplay PL The Last of Us Part 2 Gameplay PL

Najlepsze komentarze:

Kaftann... ? Dziś wieczorem wychodzi Life is Strange 2, jutro rano będę go nagrywał, ale będę potrzebował KILKU DNI by przygotować tłumaczenie, więc proszę Was bardzo o cierpliwość! ;-)
MiksonM... Heh drugi raz pominąłeś sejf w tym samym miejscu, z tego co pamiętam przy pierwszym przejściu gry w komentarzach suszyli ci za to głowę, a tym razem przeszedłeś obok sejfu i nawet go nie zauważyłeś 10:22 xD
Marzena... Łapka w górę i jedziemy z następnym odcinkiem❤
Carline... Ahh i jeszcze ta piosenka na końcu.. tak dobrze znana! Kolejny świetny odcinek, a gra chyba najlepsza jaką znam :)
zucha... Piosenka z outro zawsze już będzie mi się kojarzyła z tą serią. A raczej Cat Power zawsze już będzie mi się kojarzyła z tą grą dzięki Tobie :) jeszcze z poprzedniego razu jak ją przechodziłeś.
xhaniaa... No, to teraz robię maratonik i 5 zaległych odcinków przedemną ?
Shakira... Kiedy lis 2
Saper X... wtf ostatnio jak nagrywałeś ten etap jadłem kebsa teraz też jej kebsa xD
Drake F... Joel to wegan! "Hmm, nawpierdalam się korzeni i będę lepszy niż inni!"
Aleksan... Bosze kocham jak mówisz rzeczorki!
Kuba Wr... ale miło sobie przypomnieć tę grę <3
Domikka... Aaaaw, historia o motylku ❤❤
Nikola ... Również w kwestii typowo ogólnej lubię całą przyrodę. Bez niej egzystencja jest taka... neutralna, pozbawiona tchnienia. To jest zaleta bycia wrażliwym na bodźce Kaff, dzięki temu jest się bardziej szczęśliwym. :-)
kasjan ... Szczerze o wiele bardziej bym się wczół gdyby był polski lektor. Byłoby klimatyczniej
Hamster... Drogi Kaftannie co do transcendentalistów, czytałeś może Walden, Threau'a?
Agniesz... Jak ja uwielbiam przeszukiwać rejony i zbierać rzeczorki!!! Ta gra jest niesamowita???
Ferkaff... 23:52
"Cześć, witam Was serdecznie. Ja jestem Kaftann a Wy oglądacie..The Last of Us?! Oh Shit!"
Ten fragment na zawsze w pamięci :D
Pitalow... Następny epizod Life Is Strange już jest
BLACK J... ominąłeś sejf przy aucie
karikav... Life is s już jest
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xOYkmIgKiiM