KLASA VS LORE World of Warcraft: Battle for Azeroth Nexos Live


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jCe1VDlaAlkNajlepsze komentarze:

Iczani... zgaduje Nexos że nie będziesz tego czytał ale jeśli tak to bedzie miła niespodzianka
co do Klas postaci Forsakenów to jest to inna sprawa niż u każdej innej rasy
mianowicie nasza postać narodziła się, dorosła i wybrała daną ścieżkę czyli naszą klasę, po czym my przejmujemy nad nią kontrole.
u Forsakenów rzecz ma się inaczej gdyż oni wybrali swoją ścieżkę za życia jako mieszkańcy Lordaeronu a nie zaraz po wskrzeszeniu, Klasa Wojownika to mogli być przykładowo Piechurzy, Kapłani to ludzcy Kapłani, Łotry to Bandyci, i wymieniam te klasy na podstawie jednostek z Warcrafta 3.
a czemu Forsakenów jako Paladynów nie ma? Odpowiedź jest prostsza niż mogła by się wydawać, w Warcraft 3 Paladyni nie byli zwykłymi jednostakami, a Elitą, Bohaterami. A plaga miała w zwyczaju przejmować kontrole nad wszystkimi potężniejszymi wrogami tworząc z nich swoje elity. więc są 3 warianty gdzie są wszyscy Paladyni z Lordaeron i wszystkie 3 są trafne i się nie wykluczają wzajemnie,
1 grupa uciekła, i albo wrócili do Tyr's Hand albo dołączyli do Szkarłatnej Krucjaty albo odpłyneli do Kalimdoru wraz z Jainą Proudmore (w kampani Warcrafta 3 gdy gramy Nocnymi Elfami mamy scene gdy Niedobitki z Lordaeronu i Horda Thralla razem ramie w ramie idzie w głąb Ashenvale i i w tych odziałach był Paladyn jako jeden z dowódców)
2 grupa to ci których ciała zostały przechwycone przez uciekinierów i pochowane wraz z Honorami (tak jak Uther przykładowo)
3 grupa albo została zdeprawowana albo zabito ich i przetworzona na Rycerzy Śmierci (więc szukajmy ich w Icecrown Citadel oraz w Acherus)
Pjoter ... Gdzie mogę dostać te pety ?!
Woziu... No Anduin miał tam z Wrathionem coś...
Lord Ma... Niby furbolg taki bardziej into lore, ale Nexosa się bardziej szanuje bo potrafi wymówić Bwonsamdi poprawnie.
michufu... Ilidan w związku z Sargerasem, chyba kurła radzieckim
Bwonsam... Aha... czyli loa gnoma to chomik xD
Marcin ... Mówiłeś że jak zdobyć lepszy gear? Średnio mam czas grać ale chciałbym sobie trosze zwiększyć siłę postaci. Lepiej robić q czy chodzic na dungeony? Bo na raidy staruszka nie wezmą.
Adrian ... Jak rozpocząć questy z vol jinem?
kamate ... nexos best hunter eu
Kubson4... ale masz bujną fantazję
kubaldo... nexos ty jakims gejem jestes czy kiego grzyba o tym gadasz xD
Jakub S... Nie śmieszkuj z tego że zrobią z Illiboia geja bo serio coś takiego odwalą. Jak z soldiera zrobili into dickeys to czemu nie z niego. I tak jest już horny xD (boże ale suche)
Macio73... A mi dropna za 1 razem xd
Kepmal... Kael, Illidan, Arthas, Garosh i Guldan wracają żeby pizgać sie z mackami bo suby spadają XD
turkuru... Odnośnie paladynów, maghar jest zapewne lorowo shadow priestem/void priestem, mają złe wspomnia ze światłością więc jej nie używają. Gnomy natomiast lorowo używają mechanizmów do leczenia, a nie światłości
sonsiad... Nagrasz oxygent not includet
Nexos Live ciekawostki

Nexos Live ciekawostki

Historia kanału Nexos Live zaczyna się w dniu 2014-01-17 14:14:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2711 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 15786114 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 50000 użytkowników.