Największe podłości, na jakie pozwalają nam gry TVGRYpl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0ChmtxDdCM4Najlepsze komentarze:

aleksan... Medieval 2 total war 3 razy straciłem miasto w wyniku powstania i 3 razy podbijając dokonałem exterminacji ludności
MrBlues... 5:53 "Hot Cunt" :D
Arcani... jak sie nazywa ta gra z 2:07?
juz wie... mi w simsach nie chcialo sie pracowac wiec szukalem bogatych ludzi z mojej okolicy wychodzili za siebie a potem zabijalem ta bogata rodzine i mialem ich siano
Felidir... Najlepsze co w życiu odjebalem to w GTA San Andreas: bardzo smutno było mi, że nie można wozić autem nikogo oprócz prostytutki a bardzo chciałem mieć jakiegoś kolege do jeżdżenia razem tak jak niektóre npce razem jeździły. Więc szukałem jakiegoś auta w którym jadą dwie osoby, zatrzymywałem się przed nim, odstrzeliwałem głowę najpierw pasazerowi, potem kierowcy i czasem gdy szybko się zareagowało wtedy trup z siedzenia pasażera nie wylatywał i w ten sposób mogliśmy we dwójkę jeździć po całym mieście razem :,)
lily Wi... The sims 4 I historia inspirowana filmem,, pokój"
Stary Mężczyzna uwiódł młodą bogatą kobietę a gdy ta mu zaufała, zamknął ją razem z jej córeczką w malutkiej szopie a sam zamieszkał w ich willi. Codziennie Gwałcił dziewczynę aż ta urodziła mu syna. Wiele lat, młoda mama wraz z dwójką dzieci, mieszkała w domku z tylko dwoma pokojami i jednym oknem. Gdy jej córka dorosła , porwał ją do swojej willi, uwięził w specjalnie przygotowanym pokoju i od tamtego momentu gwałcił ją na przemian z jej matką. Dziewczyna również urodziła mu syna. Długo by gadać o dalszych losach tej rodzinki?
Mario C... A noszenie własnej podobizny na koszulce = 110% creepy :D
L10N... Mój kolega zrobił armię z awanturników jego państwa w Europa Universalis IV
W?adimi... W Simsach 3 zbudowałem 4 wieżyczki, połączonymi kładkami (mody autorskie) i jak udało się wywołać pożar w każdej wieżyczce to Simowie biegli na kładki, gdzie spadali do basenu z aligatorami.

A w Cities Skylines to w każdej dzielnicy (malutkiej) dałem elektrownię jądrową i odłączyłem wodę. Wszystkie wybuchły, skażenie promieniotwórcze sięgało zenitu
Krzysie... przerażające niczym twoja podkoszulka ;)
Boczek... Emm, w the SIms 3 stworzyłam postać, która przez pewien bug nie chciała umrzeć. Była ona opiekunką do dzieci, która nigdy nie mogła znaleźć nikogo jej zdaniem atrakcyjnego (gdy sims spotka kogoś, kto mu się podoba, pojawia się komunikat). Przez karierę, zaprzyjaźniła się ona z KAŻDYM dzieckiem, które urodziło się w mieście.
Z biegiem czasu dzieciaki podorastały a moja simka rozwinęła różne przydatne umiejętności. Dzięki eliksirom została ona potężną czarownicą, która rzuciła czar uroku na prezydenta miasta (poślubiła go) i cesarza zła (romans). Codziennie organizowałam imprezy, na które zapraszałam jej byłych podopiecznych. Tam faszerowałam ich różnymi eliksirami, przekonywałam do zerwania z osobami, które gra im przeznaczyła jako partnerów, zachęcałam do postarania się o dziecko z simami, które wybrałam im na partnerów, mąż wyłudzał pieniądze na swoją kampanię prezydencką itd. Jeśli któryś z podopiecznych mi się sprzeciwił, zamykałam ich w piwnicy jako jedzenie dla męża i kochanka (ci zostali wampirami, by nie umarli zbyt szybko) lub umieszczałam ich w małym szklanym pomieszczeniu w środku wielkiego zamku, gdzie mieszkałam. Oczywiście w sali gdzie odbywały się imprezy.
Stare pokolenia umierały, nowe się rodziły. Każdy nowy członek społeczności UBÓSTWIAŁ moją simkę. W tym momencie miałam pełną kontrolę nad dzieciakami, bo znałam wszystkich. Nie musiałam już być opiekunką.
Postanowiłam więc zabić męża, zaciągnęłam go do pomieszczenia gdzie nie było dachu, zerwałam z nim, wyszłam z pomieszczenia, zastawiłam drzwi i zorganizowałam ślub z cesarzem zła gdy w tle mąż płonął żywcem na słońcu (przypominam, to był wampir). Teraz moja simka została prezydentem miasta i była związana z szefem wszystkich kryminalistów.
I tak to szło do momentu, gdy jeden z simów dorósł i po raz pierwszy pojawił mi się komunikat, że wiedźma uważa kogoś za atrakcyjnego. Cesarz zła skończył tak samo jak wcześniejszy mąż. Czarownica poślubiła tego sima. I tak sobie żyli, przez chwilę, w prawie wyludnionym mieście składającym się z potoków dzieci, które wychowywałam na początku. Ten jej nowy mąż był całkiem ładny, niestety bez ciekawej osobowości, wychowany w kulcie (?). Głównie zajmował się domem, nie miał pracy, nie miał znajomych których bym mu nie wyselekcjonowała.
Pewnego razu, moją simkę trafił piorun i ta umarła ... po tylu latach! To chyba była najbardziej przypadkowa śmierć w całej historii mojej gry! Idealna dla niej. Kontrolowała cały świat, by umrzeć od czegoś tak losowego.
Nie wiedziałam, co robić. Jej mąż bez niej był nikim. Wszystko kręciło się wokół niej! I nagle jej zabrakło. W opcjach zablokowałam więc wolną wolę simów. I tak stali czekając na jakiś rozkaz, który nigdy nie nadszedł.


Taaaaa, koniec spowiedzi. :>
Igor... Co to za gra z jeńcami ?
M IAMI... najprostsze rozwiązanie w Don't starve przyzywasz bossa w wiosce świń one go atakują przy czym same giną lootujesz wszystko a z świńskiej skóry i drewna stawiasz kolejne haty które spawnują kolejne świnie i tak w koło. Dzięki temu jest loot z potwora i mięso ze świń które można wykorzystać by świnie za tobą podążały dzięki czemu poprawia się stan psychiczny bohatera gdy zabraknie potworów można zrobić sobie ekipę świń i zmusić je do walki z innymi mieszkańcami zwierzęcej wioski
Marcin ... Wybijanie w Twierdzy wszystkiego u trudnego przeciwnika, zostawienie jedynie krola, obserwowanie jak sie powoli odbudowuje, by wraz z pojawieniem sie pierwszego wojownika i tak az do pokonania pozostalych przeciwnikow.
MrGrego... 3:36
Ale jaka gra? Nie podałeś tytułu
Mateusz... Całom wioske w mc wybiłem i spalilem ?? sorki noch
Georgin... W The Sims 3 adoptowałam dzieci i zabijałam je by potem pojawiał się Mroczny Kosiarz by rozkochać go w sobie i mieć z nim dzieci. Kiedy opieka społeczna stwierdziła najpierw że zabiera mi któreś dziecko bo je głoduje i nie pozwala mi adoptować więcej zaczęłam też uwodzić jakiś mężczyzn, a potem ich mordować. Czego się nie robi z miłości ;)
?ukasz ... ARK: Survival Evolved.
Każdy kto grał dość długo w celu wychodowania najlepszej maszyny do zabijania staje się psychopatą.
"Nowe (T)Rexy dorosły, co z nimi zrobić?" "Jakie statystyki?" "Większość 20k życia i 300% melee, jeden chyba miał 22k HP i 370% melee" "Oj dużo tego mięsa będzie... Samiec czy samica?" "Samica." "To do ojca zaprowadź, kolejne pokolenie hodujemy..."
Jasiam ... Jeżeli chodzi o CK2 to przez jakieś 200lat mordowalem wszystkich następców księcia Śląska żeby go w efekcie zająć ??
Mi?osz... W the sims średnioweicze można ludzi masowo do padołu kazać żołnierzom wrzucać cywilów.
TVGRYpl ciekawostki

TVGRYpl ciekawostki

Historia kanału TVGRYpl zaczyna się w dniu 2007-10-25 14:05:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2563 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 646623525 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1070000 użytkowników.