Nie ma żartów Jacek Dubois 23.01.2019 Superstacja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xqrZ6BETx04Najlepsze komentarze:

S?awomi... Dwoje totalnych hipokrytów.michalik szczujnia 100%.
Mieczys... W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM,a szczególnie na Wołyniu,brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA.
Michael E.Jones: WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
Bóg MAMONA patronuje rozwojowi CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI,pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
Theodor... a najgorsze jest to ze debile nie wyciagaja wnioskow… jeśli picz wygra znow po 8 latach rzadow tych złodziei kolesiow i xiezy pozostanie spalona ziemia.... 8 lat cofnie nas o 18
Krzyszt... ,, Wszystko już było a moglo być więcej " , to zgodnie ze słowami piosenki te ,,więcej " będzie teraz w roku wyborczym bardzo duże i to z każdej strony politycznej .
PROMUJC... Co za obco brzmiące nazwisko.
Loz Bok... W sumie ciekawe jak długo jeszcze będą rozmawiali o zjawisku przemocy. Ja uważam że ona zaczęła się od lat 70 tych. Ludzie zaczęli kląć, ale można było wtedy zwracać im uwagę. Potem przyszła demokracja i słyszałam że teraz możemy zrobić co się nam podoba. Ciągle to narastalo aż mamy apogeum.
Wanda H... O właśnie szanujmy własną inteligencję
Superstacja ciekawostki

Superstacja ciekawostki

Historia kanału Superstacja zaczyna się w dniu 2010-05-15 14:43:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6242 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 82115427 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82500 użytkowników.