Prowokacje na marszu LGBT w Lublinie! Czy narodowcy w Polsce są szykanowani? wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=su4567ie_nINajlepsze komentarze:

Black W... Naprawdę to ten kanał to jedna wielka manipulacja i nie jestem ani po stronie LGBT ani po stronie narodowców tylko że to narodowcy przychodzą i zachowują się jak małpy na marsz równości czy jak to się tam nazywa a nie będę bronić LGBT bo myślę że kto bardziej normalny to nie chodzi i nie robi z siebie Klauna na ulicy .
Borsz 4... Obie strony są siebie warte!
Jolanta... jak was traktować poważnie skoro wyglądacie jak pajace, wygląd dużo mówi o człowieku
Jan Now... JEB*** CWELOWNIA
wykl?ci... W Katowicach narodowcy protestujący zostali skazani na kary 1170 zł kary za udział w zgromadzeniu
Adam Po... To jest rzecznik prasowy ?!
Helena ... Drugi Korwin ...Ozjasz Golderburg .


Muszki na topie ..
Nie w smokingu ale myszkę ma
rozpadl... To te spedalone cioty wychodząc na ulicę prowokują normalnych ludzi..... to spodziewajcie się takich reakcji....proste....a nie na odwrót ...
Muhamme... Policja bardzo dobrze robi że walczy z narodowcami. Nie powinniście utrudniać LGBT ich marszu bo ich postulaty są słuszne a wy dajecie obraz nietolerancji wobec tych ludzi.
Maksi K... Zboczone lewackie spierdoliny powinny byc utylizowane,zanim sie rozmnoza.EUGENIKO WRÖC! Tylko narodowcy i heteroseksualne spo£eczenstwo ma szanse na przezycie i rozwöj.Stop imigracji,stop okradaniu Polski.Stop marksistowskim dewiacjom i ideologii euroburdelu!Stop hegemonii usraela!
Barosz ... Brawo Panie Pawle, popieram i dziękuję za obronę naszych wspólnych wartości i pokazanie tej patologii, że nie ma zgody na publiczną "promocje" zła.
Bart?om... *8:39 ul. Wodopojną, następnie Świętoduską
Reality... Co za bzdury. Próbowaliście zablokować ten marsz i się dziwcie, że policja zaczęła wykonywać swoją prace? Mieliście robić kontrmanifestację, przynajmniej 100m od marszu równości, a nie bawić się w blokadę.
El?biet... a może zamiast organizować kontrmanifestacje ignorować różne marsze z którymi się nie zgadzacie, Przejdą sobie i się rozejdą. ludzie popatrzą i pójdą swoją drogą, Nie da się zwalczyć LGBT bo taka opcja istnieje od wieków
Adam Ja... Oczywiście władzę w TP muszą wybierać obywatele w wyborach powsechnych
Adam Ja... Należy zniszczyć Fb zlikwidować TVN Polsat i wprowadzić nadzór obywatelski w TP.We wladzach telewizji Polskiej muszą zasiadać ludzie ktuzy gardzą politykami a kochają Narod I POLSKĘ
Adam Ja... Pisiory to zdrajcy musimy po wyborach w 2019r wypierdolic na Ukrainę lub do Izraela
Adam Ja... Wszystkie śmieci z LGBT DO GAZU
Galaxy ... kto te Pedalstwo i Zwyrodnialcuw Promuje ?
Ilona I... Jezus mówił, żeby kierować się miłością do każdego, a nie samym współczuciem. Ponadto nie my mamy prawo tu osadzać drugiego człowieka o czym katolicy chyba zapominają. Cywilizacja śmierci absolutnie nie wynika z tego że mają zalegalizowane małżeństwa homoseksualne. Jaką my będziemy cywilizacją, jeśli będziemy nienawidzić innych ludzi za to na co nie mają wpływu, za to co im przynosi szczęście. Walcząc zacięcie z tym co sprawia, że są szczęśliwi, że nie chcą popełnić samobójstwa. Chcecie pozwolić na takie komentarze jak poniżej, że oni nie powinni istnieć i o wiele więcej obraźliwych rzeczy. To jest naprawdę okropne. To jak wspieranie samobójstwa i zabójstw i pomówień, oszczerstw, nienawiści. I to już nie jest wolność słowa. To okrucieństwo i poniżanie. Każdy ma inne zdanie i to jest wolność słowa, której nie zniszczy prawo do zawarcia związków homoseksualnych. Każdy z nas w końcu ma wolną wolę i wolny wybór, tak? Pan Bóg dał nam wolną wolę, a kim my jesteśmy, żeby odbierać to innym, zamiast sprawić, że każdy będzie miał równe prawa. Nie odbierajmy tego innym. My nie mamy prawa osądzać innych. A taka niby akceptacja czy tolerancja nie prowadzi niestety do zatrzymania tej fali nienawiści.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.