W Waszyngtonie mieszkają Bogowie ukryta symbolika Capitolu Agnieszka Zell. niezaleznatelewizja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=stpom_72ZugNajlepsze komentarze:

Kiryn K... bardzo ciekawa audycja ukazująca głębie ludzkiej głupoty
Kiryn K... kundelini - największy poziom zdemonizowania
Fanta Z... Kundalini to wejście demona w ciało człowieka. Wiele osób po takich "eksperymentach" trafia do egzorcysty. Czemu dostają spazmów ja polecam porównać to z opętaniem demonicznym. To prowadzi do zaawansowanego opętania. Wiem co piszę.
S?awomi... W języku angielskim inaczej niż w języku polskim, wyraźnie można odczytać wpływy jakie wywiera Dusza George’a Washingtona na cały świat, nie tylko na USA. Notatki prasowe są tu zgodne z wypowiedziami zarejestrowanymi w telewizji. Brzmią one mniej więcej tak;

Washington podjął w sprawie ataku na Libię następującą decyzję....

Washington podjął w sprawie Saddama następującą decyzję....


Washington podjął w sprawie obligacji śmieciowych następującą decyzję....
Washington podjął w sprawie stóp procentowych następującą decyzję....

Washington podjął w sprawie stacjonowania swoich wojsk w Europie i w Japonii następującą decyzję....

Washington dla 40% obywateli w USA, nie finansuje świadczeń medycznych

Washington działa tak, że 40% obywateli USA żyje poniżej progu ubóstwa

Osoby które nie widzą Dusz, które nie mają wiedzy o prawach karmy przyjmują, że to politycy z miasta o nazwie Washington podejmują się działań zwykle destrukcyjnych dla własnych obywateli lub dla innych narodów. Jednak reporterzy gazet i telewizyjni mówią prawdę o działaniu Duszy samego George’a Washingtona, podejmującej kluczowe decyzje ot choćby w polityce monetarnej, ekspansji militarnej wobec tych, którym przeszkadza nieuzasadniona dominacja dolara itp.
S?awomi... Monument – biały obelisk znajduje się w parku National Mall w Waszyngtonie, upamiętnia prezydenturę George’a Washingtona. Został zbudowany z marmuru, piaskowca i granitu. Należy do najwyższych tego typu obiektów, jego wysokość wynosi 169,3 metra. Szacuje się, że waży około 80 tysięcy ton.
Z uwagi na powszechny obowiązek szkolny w USA, lub poprzez telewizję, wszyscy amerykanie począwszy od przedszkolaków, oraz wszyscy inni chętni, mogą pozachwycać się, tym samym kamiennym penisem co on. Jego wielkością, a nawet tym, że w stolicy cała Mleczna Droga zdaje się być strugą, zrzuconą na niebiosa w prost z trwale sztywnego Obelisku. Wewnątrz pomnika znajduje się winda, którą można wjechać na jego szczyt, skąd w zależności od przezroczystości powietrza rozciąga się widok nawet na ponad 60 km. LinkKiedy latem jest ciepło, to każdy budynek obsiadają muchy i inne owady. Czy wiesz ile much obsiada dziennie monument o wysokości 169,3metrów ? Jeszcze w czasach socjalizmu, dowiedziałem się, że więźniowie uprawiają seks z muchami. Co by nie powiedzieć, jest to zoofilia. A co powiedzieć o duszy i postaci, po której klejnotach tupie naraz tysiące much? Nie mówiąc o rozmaitym ptactwie. Tylko osoba nieświadoma, nie zobaczy tu wzorców zoofila i dewianta. Prezydent nie pozostawił jawnych informacji, dlaczego klejnoty są aż tak wielkie. Jedynak uważni badacze masonerii ustalili, że monumentalny penis przewyższa nawet piramidę w Gizie. Obliczono poprzez analizę proporcji, że wysokość ma zakodowaną informację, o jakimś istotnym wydarzeniu, mającym nastąpić w roku 2021. Nie trudno jest odnieść to do kolejnej inkarnacji duszy prezydenta, która może wówczas stać się ponownie kimś ważnym dla losów świata lub USA. Z racji wielkości klejnotów, musi to być ktoś najważniejszy. Boginią i faraonem ta Dusza już była jako Hatszepsut. Inna jej inkarnacja G. Washington został prezydentem USA , gdzie wybudował sobie stolicę własnego imienia. A więc co jeszcze wielkiego można dokonać na Ziemi? Może kolejna inkarnacja uzna siebie za boga jedynego, albo za mesjasza.Wielkość tego penisa, świadczy o gotowości do zaspokojenia wszystkich min. seksualnych potrzeb, ogromnej ilości boskich stworzeń. Pojawia się jednak pytanie gdzie i jak,w jakie otchłanie może coś takiego być wetknięte i jakie potrzeby ma zaspokoić? Może się to ponownie skończyć szukaniem w seksie i dopadaniem w seksie, wszystkich i wszystkiego, co posiada puls i nie tylko. Trzeba się przecież jakoś zrewanżować muchom i ptakom obsiadającym lingam przez 150 lat. Stada wyposzczonych kur, kaczek, owiec, kóz, zwierząt egzotycznych, oraz kobiet zawsze są w zasięgu ręki. Możliwe, że przy takim rozmachu, po roku 2021 niczym boski Zeus, zapragnie za jednym zamachem dogodzić również populacji mężczyzn, ogierom, koziołkom, żyrafom, afrykańskim strusiom i nie tylko. https://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=1913
ELIAN 2... Z Washingtonem to stoczy dziś pojedynek Adam Kownacki.
A Bogami ludzie nazywali Gwiazdy i Planety
Więc jak kurka rurka gwiazda ala słońce czy też planeta może mieszkać w mieście??
Black V... Agnieszka Zell dziwna postac ....zestresowana czy co???
Mistik_... Wolność od wszelkiej religii, dogmatów, oraz od problemów tego świata.
Malwa H... Co za okropne komentarze ...
Okropne te polaki. Wasz kanal przyciaga coraz wiecej choloty a wielu w miare czystych osob odbilo stąd . Sporo waszej winy bo podajecie sie dwulicowo, nurty rozne a la alternatywny i 2ie lico katole, wigilie, sylwestry, swieta wiec dajecie prawo do pojawiania tu zimnych orto-katoli i innych nazi-christian.
J do tej pani nie mam nic, wogole nic, gdybym chciala prof-propagandystke to kupilaby tv.
Skad ten wasz falsz ?
1BEATTA... aż muszę oglądnąć
Stanis?... Wrażenie kluczenia, gmatwaniny, toporności. Potrzeba szklanki wody i prezentowania treści bardziej płynnego.
marcysi... Czy Pan Janusz Zagórski wytłumaczył się z tego że nie jest wielbłądem? Napewno musiał się odnieść do tych spraw bo pewnie te informacje już dawno do niego dotarły:
Panie Januszu czy wytłumaczył się Pan ze swojej potencjalnej
agenturalnej przeszłości?:)))
https://www.wykop.pl/link/3636737/kim-jest-janusz-bieszk-guru-lechitow-to-agent-wojskowych-sluzb-prl-i-ufolog/
i cytat z tej strony "Poczytałem sobie na temat polskich "ufologów" i
sprawy Wolskiego w Emilcinie. Jeden z "ufologów", którzy się tym
zajmowali, na pewno był tw. To Mirosław Bem, ps "Zenek", zarejestrowany
1983-89 (IPN Kr 00100/1691/J). Ten z filmu, czyli Janusz Zagórski często
gości w swojej NTV esbeckie indywidua, ale to jeszcze nie dowód. Choć w
inwentarzu IPN jest Janusz Zagórski, ps. "Jawor", też z Dolnego Śląska
(Wałbrzych), ale nie zgadza się data urodzenia. Choć, kto to może
wiedzieć... fakt, że Bieszk był agentem wojskówki dużo wyjaśnia. "
Zresztą osoba o takim samym imieniu i nazwisku jak Pan znalazła się na
liście wildsteina.... https://glos.com.pl/Archiwum_nowe/Rok%202005/006/strona/jak%20czytac%20liste.html

Więc stawiamy hipotezę: Janusz zagórski to agent sbecki. Teraz niech się tłumaczy z tego:))https://osobovo.pl/ipn/Zagorski-Janusz Ja wiem, że nie jednemu psu Burek na imie ale ....
Renata ... Mam taka refleksje...Juz od dawna jest mi trudno Pani sluchac.Po prostu moje uszy tego nie znosza...Teraz juz wiem dlaczego...
Marcin ... Ten frez to nic innego jak niebocentryczny schemat ziemi w Sammy srodku mieszka nasz stworca a my tam nazewnatrz w wnetrzu zamknietej kuli oni zwas sie smieja w twarz tym pokazujac wam ze oni wiedza to nasz Stworca tam mieszka nie ich Bog
Mario... A moze pani wie co w Moskwie za cudowne obrazki maja.Chyba jednak nie bardzo dzialaja bo bieda az piszczy w tej Rosji.
Mimi Ja... Właśnie skończyłam oglądać wykłady adwentysty b.wyksztalconeo o niesamowitej wiedzy dr.Walter Veitha o podobieństwach budowli w Watykanie ,Waszyngtonie i innych miastach jak wiele jest symboli pogańskich i masońskich w wielu kościołach ,naprawdę warto go posłuchać,Bardo podoba mi sie tez Pani wykład ,pozdrawiam
kTube22... Haram na tych bożków na ryj, tfu kurwa, do kogo się polacy podporządkowywujecie? Na przyszłego Faraona? Czasy nastąpią że z powrotem do niewoli wszystkich wezmą Macie chociaż poczucie wstydu? Rozprawię się z tą Ameryką, Tym filmem chcecie zastraszyć dość mądrego człowieka?
Bolesla... https://youtu.be/BXkREFuQYbk dla opamiętania dla ślepych przewodników ślepych. Widać, że Matka Boża Cię prowadzi.

Wejdźmy wszyscy do Arki, do Maryi , Pogromczyni wszelkich herezji.
Sebasti... Właśnie jestem w Peru po dwóch tygodniach Ayahuaski która to tez mi przekazała że wkrótce będziemy umierać jako ciało fizyczne i będziemy się stawać światłem ?
A tak ku ścisłości 75x5 jest 375 ?
niezaleznatelewizja ciekawostki

niezaleznatelewizja ciekawostki

Historia kanału niezaleznatelewizja zaczyna się w dniu 2011-05-26 13:28:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 7597 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 111395012 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 204000 użytkowników.