Stanisław Michalkiewicz Q&A5: nie przystąpię także do partii prof. Gwiazdowskiego asmeredakcja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UFBT2uSBr8wNajlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Tomasz ... Pan Stanisław z tego co pamiętam jest teraz a Australii a w naszym bantustanie tyle ciekawych rzeczy się dzieje... Historia zatoczyła koło, otóż wyzywany kiedyś przez Niesiołowskiego od pornogrubasa Rysio Kalisz dziś został jego obrońcą w seksaferze. Kto wie czy czasami młody Rysio w ramach praktyk studenckich, pod czujnym okiem doświadczonego oficera nie przesłuchiwał dzielnego opozycjonisty Stefcia, podczas gdy ten sypał równo nawet swoją ówczesną narzeczoną... Ojjjj wówczas chichot historii byłby jeszcze większy ?
Yar Moo... Najlepszy prawicowy felietonista w Polsce!
Marcin ... Szanowny Panie Michalkiewicz, panią Monikę Płatek należy wychować seksualnie. I już.
Pawe? A... Pan Michalkiewicz odpowiada mądrze i na temat. Miło się słucha:)
daihat... najpierw było jajko i jest to oczywiste.
Moto... Panie Stanisławie, sprawa samobójstwa (przytoczony skok z pałacu kultury) jest sprawa bardziej skomplikowaną psychologicznie... Odnośnie zmiany płci nie będę się wypowiadał natomiast wychowywanie dzieci w tym duchu tez uważam za skrajny debilizm
Arnold ... Gwiazdowski wspaniały w zarządzie ZUS
Bart?om... W kwestii pytania o Transseksualizm polecam amerykańskiego dyskutanta Bena Shapiro ew. Pana Stevena Crowdera - Oni to robią chyba zawodowo. Ale żadne argumenty nie trafiają do zwolenników tej ideologii - dlatego Pan Michalkiewicz ma trochę racji. Problem w tym, że oni się biorą za nasze dzieci i naszą świadomość, dlatego trzeba dyskutować i po prostu mówić prawdę. Polecam metodę sokratejską i trzymanie się konkretów.
Piotr K... Tak, Panie Adam Król, ma Pan rację
Micha? ... Broń w Polsce jest powszechnie dostępna dla każdego zdrowego psychicznie i nie karalnego obywatela. Wiąże się z tym czas, nie mniej jednak w przedziale czasu 8-9 miesięcy każdy może zdobyć pozwolenie na broń ( każdy zdrowy i niekaralny obywatel) - pozwolenie na broń sportowa i kolekcjonerska. Jest mitem fakt ze tak trudno zboczyć pozwolenie na broń.
konbie ... pytanie: czy nie uważa pan że te masową imigracje wywołali i dopilnowują amerykanie ??? bo często pan mówi że to mógł zrobić sorosz ale pytanie czy CIA pozwoliła by jakiemuś filutowi z paroma zaskórniakami na rozwalenie całego kontynentu pogrążenie go w krwawej walce, wydaje mi się ze to amerykanie zrobili bo muszą odejść na pacyfik i przecież oczywistym jest że jak odejdą to niemcy znowu będą chcieli podbić Europę a usa nie jest w stanie prowadzić dwóch wojen jednocześnie z takimi państwami jak chiny i niemcy jednocześnie, to usa pomyślało że europę pogrążą w krwawym chaosie w tym czasie rozegrają temat z chinami i wrócą potem na kontynent europejski jak na białym koniu ratując ją przed nachodzcami i wszyscy będą im jeszcze wdzięczni jak po pierwszej i drugiej wojnie światowej, proszę zobaczyć jak ostatnio zamachy ucichły przestali się wysadzać i mordować ludzi na ulicach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki a przecież oni z europy nie wyparowali a coś takiego mogło by robić CIA a nie jakiś filut w postaci sorosha CIA mogło go użyć żeby przez niego to finansować żeby nie kierować podejrzeń na siebie, to by też tłumaczyło ten stupot przywódców europejskich i zachowanie naszej złotej pani dostali propozycję nie do odrzucenia albo inaczej ktoś ich odstrzeli i dla tego jeden przez drugiego się przeganiają w zapraszaniu uchodźców, proszę tez zauważyć że oni nie gnają do krajów o wysokim socjalu tylko do krajów które mogły by chcieć wybić się na mocarstwowość jeśli wpływy usa by osłabły niemcy,wielka brytania,francja a np już nie wchodzą drzwiami i oknami do norwegi w której to socjal jest jeszcze wyższy niż w niemczech czy we francji a tam jakoś uchodźcy nie gnają
Chris... Slyszalem, ze: Jezeli ktos swiadomie traci wolnosc na rzecz bezpieczenstwa to w efekcie traci jedno i drugie.
Chris... Pierwsze bylo jajko. Rodzice osobnika jakiegos gatunku niekoniecznie musza byc tego samego gatunku. Np. rodice mulata nie musza byc mulatami.
Zbyszek... Dokładnie. Egipt to kolebka przyszłych cywilizacji i pierwszy monoteizm. Nawet postać Chrystusa została żywcem przeniesiona w kanon chrześcijaństwa z wierzeń egipskich.
qica7p... A dlaczego razem się nie połączycie wszyscy w jedną partię Panie Michalkiewiczu?
Zbyszek... Ojciec Józef Maria Bocheński chyba?
sceptyk... Czcigodny Panie Redaktorze, jakieś 2 miesiące temu trafiłem gdzieś w necie (nie pamiętam dokładnie źródła, ale to się da zrobić), że jakimś amerykańskim uniwersytecie przeprowadzono NIEPOPRAWNE politycznie badania naukowe(!) z których wynika, że TERRORYZUJE NAS ZALEDWIE 8% krzykaczy i awanturników poprzebieranych za fiministki, posTEMPAKÓW, polityczków itd. itp. Czy gdyby powstała organizacja (partia) 92%, to włączyłby się pan do formalnych struktur? Bo pańska publicystyka od 1988 roku (poznałem pana w pierwszych numerach NCz!) jest głosem tych 92%! Pozdrawiam i życzę sił i odwagi w głoszeniu zdrowego rozsądku!
piotr c... Piramidy, a dokładnie ta największa nie pochodzi z rąk naszej cywilizacji!! To jest zegar gwiezdny stworzony przez poprzednia cywilizację na ziemi - a wskazuje obieg Naszego układu słonecznego wokół drogi mlecznej !!!!
Ivan Ru... Dobrze pan mówi, że ze SS tarymi niszczącymi kRaj i przyszłość-młodych, nie ma się co zadawać, ale pan chce się pochować jak oni..

Co mamy zrobić my młodzi ? Pomóc niszczącym nas SStar com się pochować czy czekać aż wymrą zabijając nas?
asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3200 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 57001749 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 80400 użytkowników.