W. Bonkowski: Prezydent jest pierwszym obywatelem Polski i powinien siedzieć w pierwszym rzędzie Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CgHyh_IvYygNajlepsze komentarze:

marek l... a wiec obiektywny widz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! liberadzki ostatnia szuja z ciebie
marek l... a prezydent niepowinien zajac tego miejsca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sam wystawil sobie prezydent laurke
Janusz ... W pierwszym rzędzie siedzieli na czele ze starym szczurem tuskiem pucybutem junckera zdrajcy polski ubeckie szpicle złodzieje publicznych pieniędzy czyli peowsko eseldowsko peselowska jebana w ryj zgraja i co prezydent Duda miałby usiąść z tym scierwem, widać było po ich szczurzych starych ryjach że nareszcie zdychaja smierdzace pelzajace trupy
Krzyszt... Pan Bonkowski wcale sie nie musi tlumaczyc; ze nie jest antysemita. Dzisiaj wiekszosc Polakow jest tak okreslanych. I co? Nic, pierdoly.
Dorota ... Poprostu tego jadu soczacego sie z komentarzy nie da sie zniesc .Karma wraca.
starr d... prezydent duduś to powinien siedzieć w pierdlu
iDerp i... JA tam nic nie mam do Owsiaka ale to wina organizatora i ochrony ,a wszyscy Owsiak cudowny kupuję wszystko no dobra tylko on kupuje nie za swoje tylko za nasze narodu .
Christo... Prezydent i Premier jako obecni najwyzsi hierarchia w IIIRP zgadzajac sie na ich imiejscowienie na pogrzebie Adamowicza ponizyli panstwowe urzedy ,to nie Pan Duda i nie Pan Morawiecki uczestniczyli w tej farsie ,ale Pan Prezydent IIIRP i Pan Premier IIIRP ,z tego wynika ze daleko im do reprezentowania tych urzedow !!! Prawdziwa elita tak sie nie zachowuje .
Elzbiet... To nie obywatel Polski ani Prezydent Polski. To Żyd Chazar potomek UPAnca i mordercy Polaków. To Żyd który ma siedzieć w Izraelu a nie wtrącać się z bandą innych zydow w sprawy naszej ojczyzny. Won do Izraela. Pierwsze miejsce w Polsce jest zawsze tylko dla Polaka.
Tadeusz... juda powinien przeprosić i zrezygnować z urzędu na zawsze
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.