Wstawaki 125 Jak dziecko Vanila Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CG0YujrutFgNajlepsze komentarze:

Katarzy... Ale jakie to jest cudownie uwalniające, że nic ode mnie nie zależy, a wszystko od Boga! ❤️
Gravity... Dziękuję, bardzo mądre.
Marzena... zmeczony jestes, musisz troche odpoczac, ja wiem jak ktos jest zmeczony to czasem bredzi, niepotrzebny poczatek, jestes gdzie jestes, potem wybrnales adas, ale nie jedz wiecej w cieple kraje, bo ci nie sluza, poloz sie wyspij, jutru bedzie lepiej, pozdro z zimnej krainy
Lucynka... Dziękuję ?
Lucynka... Pozdrawiamy ???
Edyta K... Tyle energii, radości ,szczęśliwości .....i to wszystko w O. Szustaczku.......emanuje z Niego sama radość, niech i nam również się udzieli......pozdrawiam wszystkich oglądających :)
Maria M... No to kto jeszcze nie spi? Moje dziecko juz sie wyspalo ka nie zdazyl zasnac No to jedziemy do jutra do wiczoraBoze dodaj sil innaczej nie dam rady ♡♥♥
Karolin... Nie wiem czy wiecie ale zostały równo 2 tygodnie do Błogosławionych!!!!
Mateusz... Mam takie durne pytanie. Skoro Bóg jest dobry i bierze tylko dobrych ludzi i mają tam super i wspaniale. A Szatan to jest ten zły nie trawi Boga i bierze tylko tych złych to dlaczego oni się nie kumplują ze szatanem i nie robią co chcą jak on, tylko oni się smarzą w ogniach? W takiej sytuacji wygląda tak jak by Szatan popierał Boga i robił coś dla niego a nie przeciwko niemu..
Ma?gorz... Nic nie zastąpi witalności i smaków zmiennych pór roku. Każda z nich jest piękna. Zima też, choć nieraz dokuczy. Potem jednak radość z nowej przyrody wokół tym większa ?
Katarxy... W Nim żyjemy,Poruszamy się i Jesteśmy ...❤ Jej jak cudownie być dzieckiem Bożym...❤❤ Sama sobie tego zazdroszczę,???Dobrego dnia,weekendu i życia Kochani ???
Pierwsz... Niestety film obejrzałem dopiero teraz więc jak dziecko to pójdę spać = ]
Ale jutro....
Iwona H... Boże pomoż mi się wyzbywać tej Zosi ze mnie Iwony?? Dzięki Wielkie za każde słowo które trafia w moje serce???
Urszula... BOŻE OJCZE DAWCO "" NASZEGO CHCENIA I DZIAŁANIA NIECHĘCI "" PROSIMY CIĘ ?❤️??DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I BŁOGOSŁAW NAM PANIE?❤️???❤️?
Ella Pe... Mam nadzieję że jest cudownie jak 3 lata temu:) Tak było super dostawać jadło gdy się „uda” i co łaska, takie życie pielgrzyma, coś wspaniałego. Hihi, pozdrawiam:)))))))
Agniesz... Drodzy Langustowicze! potrzebna modlitwa...duuuużo modlitwy za pewną osobę, szczególnie dziś. O nawrócenie, Światło Ducha Świętego i podjęcie dobrej decyzji. Niech Pan dostrzeże to swoje zagubione dziecko i poprowadzi... Dziękuję za każdą modlitwę <3
Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.