Czego boi się STEAM? Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7KuA5SWj1ycNajlepsze komentarze:

marsels... no ale chwila kolego ocenianie gry przez kogos kto ma przeorane 800h a kogos kto ma ich 8 tudziez 80 jest jasen ze zaufam temu z dluzszym stazem bo w jego ocenie zawiera sie wiecej anizeli tych drugich. Jest w stanie ocenic gre z perspektywy czasu nawet jezeli ta opini jest okraszona znudzeniem.. jezeli kogos interesuje opinia kogos kto pogral 50h bo tyle chce na produkt przeznaczyc to juz wybór indywidualny. Developer ktory blokuje opinie ewidentnie w mojej opini probuje cos ukryc, TYLE!
Heidi... Może pomyślicie o wrzucaniu programu jako podcast na Spotifaju? Słuchałoby mi się dużo łatwiej ^^
Zbyszgg... Wystarczy zrobić Fortnite 2 i wygrają wojne
oneUNlu... Można na steam ustawić zakładki tylko trzeba TK zrobić za wczasu
Piotr S... nagrywane w ZEBERCE? ;)
Janusz ... Co z tego że miałem ponad 1000h w grze i dałem negatywa ? Oszukano mnie, na malutką kwotę ale oszukano. Piszę o grze Coh 2 gdzie można było dokupić dowódców za cenę 2,5 -3 $. Grę zaczęto balansować a co z tym im idzie zbalansowano ( znefriono) tych dowódców. Rozumiem to , tylko nie rozumiem czemu gracze nie dostali zwrotu pieniędzy gdy zmieniono właściwości tych dowódców ? Według mnie to jest oszustwo a oszustwo niezależnie od kwoty podlega karze. Oszustwo które jest często a może było często praktykowane przez producentów gier multiplayer. Wypuszcza się gadżet (broń, czołg - world of tanks - nie grałem, znajomi grali i słyszałem) który daje przewagę graczowi a potem zmienia się właściwości tego przedmiotu. Już widzę co zrobiłby klient który kupił Ferrari a fabryka po jakimś czasie wstawiła mu silnik od fiata 126p. (jakakolwiek przyczyna, np nowe przepisy o zanieczyszczeniu albo o prędkości na drogach). Tylko gracze to przeważnie ludzie młodzi i dają nabijać się w butelkę. Ja zachęcam do pozwów zbiorowych , zwrot pieniędzy i odszkodowania za stracony czas i nerwy.
AQUA Sa... Wciągnęła mnie ta pogadanka a ciężko unies się z clopa heh
Arexio... Niech ten steam zacznie zmniejszać ceny a nie algorytmy dodają, Średnio mnie obchodzi oglądanie gier za 100, 200 zł.
Saio ??... Rock zegarek który masz to Garmin czy Samsung >?
?ap za ... 31:24 opcji wypłaty może nie ma, ale jak zapłacisz kartą zamiast z portfelu steama to zwraca ci bezpośrednio na konto i pobiera od tego jakąś tam opłatę (bodajże 5% wartości gry?)
sergius... no faktycznie. z biblioteką jest problem
Kashimo... Epic store better
Adam Bi... Kiedy zwracasz grę możesz wybrać opcję zwrócenia pieniędzy na kartę kredytową
Diabeln... 10:10 przeciez jest opcja dodania kategorii do danej gry, fakt caso chłonne, ale samodzielnie dopisuje się daną gre do cczzego chcemy.
Callvix... Ja właśnie używam z moim zespołem discord'a zamiast slack'a :D
Nsuidar... Discord ma webową wersję też :P

edit. ale jest decyzja w stam gdzie pieniądze ze zwrotu mają iść :O
Mystyfi... Na pewno nie epic launcher
MrValga... w końcu zmiany w bibliotece, już 10 lat temu mogli by dodać drzewko folderów znane z exploratora - np kategoria gatunek+ podkategoria itd
Rafal R... Archi sam chyba jestes debilem nie obrazaj ludzi bo chyba sam nim jestes skoro nazywasz tak drugich
Artix91... słuchaj mam do ciebie pytanie rock mogę używać twoich miniatur do uncharted 4 kres złodzieja pls odpowiedz to dla mnie bardo ważne
Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Remigiusz Maciaszek ciekawostki

Historia kanału Remigiusz Maciaszek zaczyna się w dniu 2010-07-22 07:46:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6421 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 505606271 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 1480000 użytkowników.