Kuba Wątły TV odc. 179 wszystko sporowadzxa się do hajsu Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KDq3F0MOjuANajlepsze komentarze:

fafaraf... WĄTŁY PAJACU NA PIS MAM TAK SAMO WYJEBANE JAK NA CIEBIE...MOZE POSZCZEKASZ TROCHĘ O STEFANIE??? PONOĆ TROCHĘ SOBIE ZA NASZE PODUPCZYŁ?????
Zazula ... Zawsze, ale to zawsze reaguję! Skutek , parę banów, ew, "zamknij ryj głupia kurwo". Coś się stało. I to coś dzieli nas na 2 skrajnie różne obozy. Tak jeszcze nie było! I wiem, że wiecie o czym mówię. Czujemy to wszyscy. Argumenty straciły moc. Nagle część ludzi zaczęła mówić jakby innym językiem. Nie ma szans na porozumienie. Nie ma styku. Powstają dwie armie....
Krzysie... Dotrwałem do 15 minut, masz rację absolutnie, ale mogłeś to powiedzieć w 5 minut.
Bob Bob... Kuba dobrze mówi, niestety obecne społeczeństwo jest w strachu. osobiście znam wielu lewicowców, i wiele osób, które myśl podobnie jak Kuba, ale większość z nich nie chce się wychylać, bo kościół, bo praca, bo sąsiedzi.
zobaczcie w jaką wpędziliśmy się paranoję. a tymczasem zakłamana prawica rości sobie prawa do decydowania co i jak w tym kraju.
Mariusz... Odnoszę się do jednego programu w Superstacji:
Rozbiorów nie dokonali Niemcy tylko Prusy.
To nie była wojna z Niemcami tylko z krzyżakami.
Druga wojna światowa to atak nie Niemiec tylko hitlerowców.
Druga wojna światowa to nie Rosja wbija nam nóż w plecy tylko ZSRR.
To nie atak Rosji tylko bolszewików...
To nie Szwedzi robią potop tylko skandynawowie..
Ja pierdolę..
Gadaj takie głupoty to będziesz miał większy posłuch.
karetmi... kiedyś oglądałem Kubę bo był to jeden z głosów o współczesnej polityce które lubiłem posłuchać. Teraz zaczynam widzieć jego oczami. Mam wiele pretensji do prowadzenia kanału ale przekaz jest jasny i chyba o to chodziło.
BART84... A cóż to za ubeckie wymiociny... Hmmmm jak tu postepowo haha haha powinniście wypchac Jaruzelskiego watą jak lenina i modlić się do niego hehehe
Tadeusz... Może musi być "po szkodzie" żeby Polak był mądry (fatum takie). Może rzeczywiście wystarczy nam ciepła woda w kranie i posadka w korporacji. Czy musimy coś tracić żeby oprzytomnieć? Czekamy na "Zorro" który przyjdzie i zawalczy o nasze dobro? Podwoję swoją miesięczną deklarację.
Alert f... Po naszej stronie - "Drugi Sort" syty i zamożny, zajmuje się wożeniem dzieciaków na angielski, karate i garncarstwo. Wieczorem zasłużony drink i Netflix, siłka, "skłosz" lub Yoga. "Drugo sortowe " single planują wyjazdy do Tajlandii i klikają w Tinder'a. Panie Kubo. Będziemy oddawać pieniądze.Po wakacjach (za chwilę) wybory i nie ma ŻADNEJ alternatywy dla pis. Co ? Schetyna Reaktywacja ? Smutne ale prawdziwe. W tym samym czasie kanał "Abstrahuje" - kilkanaście milionów wyświetleń, co filmik. Masny w Onet Rano, "wyznał" ostatnio że zatrudniają ok 200 osób ekipy "zaplecza" Bo nie dają rady bidulki. Jeszcze za mało krwi. Bogata burżuazja w Niemczech, też przespała temat, bankietując, żartując z brunatnych i wierząc w starego Hindenburga. Symptomatyczne. Jak śpiewał inny Kuba, S. - 'Wyszków Tonie" Dobranoc.
Bob Woj... Kuba Wątły TV, kiedy zrozumiesz, że Twoje wypowiedzi są skrajnie lewicowe, co jest tak samo niebezpieczne jak skrajna prawica, jeśli mówisz o Żydach, LGBT, sporcie , gospodarce zmianach klimatycznych to odpychasz ludzi myślących od siebie, ludzi którzy Cię popierają, popierają Cię w kwestii KK, a tym którzy nie zgadzają się częściowo z Twoją opinią nakładasz "bana" Mnie banowałeś trzykrotnie a nigdy nie byłem agresywny, ani wulgarny, przez takie filtrowanie ludzi masz takie poparcie jakie masz. Wole wspierać MAXTVGO albo w Realu24 Gdy przestaniesz się w pieprzyć w gospodarkę i politykę o której nie masz zielonego pojęcia, a wrócisz do tego co zacząłeś, czyli odsunięcia KK od pieniędzy publicznych to znowu odzyskasz poparcie. ps, nie używaj zwrotu "niewierni"
MARCINW... Nie trzeba było być Einsteinem żeby przewidzieć że pieniądze na medium obywatelskie nie zostaną zebrane. Więc po co w ogóle zaczynać taką zbiórkę jak jest oczywiste że widownia tego kanału to za mało żeby zebrać 500 tys. Najpierw Pan Wątły powinien zadbać o to żeby jego kanał subskrybowało nie 20 tys ale 200 tys ludzi a później zaczynać zbiórkę.
Egon Sz... Weź swych bolszewickich profesorów, czarne okulary i białe laski. Idźcie żebrać pod kościół.
Lewactwo tylko żebrać potrafi. Prędzej Lenina zobaczysz niż swój obsrany projekcik.
Racjona... Pomysł świetny, ale w obecnych realiach - nieco spóźniony!
...albo będziemy się martwić jak PiS znów wygra
Marta U... Po stronie chorych psychicznie są miliony a po naszej zdrowy rozsądek i idea żeby w końcu skończyć z kretynami w sutannach. Do dzieła - musimy ruszyć z medium w maju!
Sylwest... Lewactwo to straszna choroba. Polacy to zrozumieli i Europa na szczęście zaczyna brać od nas przykład.
TheMaci... ...jeżeli coś pan robi i to nie działa to proszę przestać to robić i zacząć to robić inaczej .
TheMaci... Dzień dobry panie Kubo.

Obejrzałem powyższe video za namową kuzyna.
Mam 42 lata i przez ostatnie 20 lat mieszkam poza granicami naszego kraju. Nie siedzę za bardzo w polityce ale śledzę na tyle by widzieć ze dzieje się źle. Wiem co chce pan osiągnąć i podoba mi się to, ale...!
Ale popełnia pan zasadniczy błąd !
Pan poprostu ŹLE MÓWI !!! Ja nie jestem żadnym specjalistą od PR ale widzę sam, ze w ten sposób pan daleko nie zajedzie- te osiemset kilka osób to jest garstka tych którym najbardziej zależy.
Żeby podźwignąć Naród z siedzenia na dupie pan musi zacząć być trochę „showmanem” - wtedy zacznie pan wzbudzać większe zainteresowanie. Sama ideologia i walka z „tamtymi” nie wystarczy.
Proszę zwrócić uwagę na sukces Owsiaka, jaki on był na podatku swojej kariery, przecież mówiono ze wariat jakiś :)
Nawet Kolonko mówi dość ciekawie, proszę się przyjrzeć jak mówili M. Thatcher, , czy tutaj to już skrajność ale A. Hitler.
Proszę zmienić wizerunek i sposób wypowiadania się, więcej energi a zobaczy pan ze sie ruszy.

Pozdrawiam i wpłacam ??
LESZEK ... Kurcze, niektórzy zadają tu ( przepraszam ) naiwne a nawet śmieszne pytania ! Gość, który mniemał, że Unijne pieniądze spowodowałyby , że Medium również byłoby Unijne, zapomniał chyba zapytać sam siebie, czy np. szkoły albo drogi i mosty wybudowane za Unijne, też są Unijne ??
zxcvbnm... Fakt, lewactwo to ignorancki syf
qwerty... towarzyszu jest tjefałen po co nam kolejne radio
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.