NOBELdlaWOŚP to dla mnie symbol polskiej solidarności Rafał Sonik | OnetRANO Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DxN7NiFTRJ0Najlepsze komentarze:

nikt wa... Ja, nie znam się na dziennikarstwie. Nie jestem polonistą. Od Jakiegoś czasu jestem zafascynowany osobą Pana Rafała Sonika. Oglądam wywiady, blogi, vlogi itp. Trafiam na ten "wywiad" i mnie szlak trafił. Zwrócicie uwagę, jak się wysławia Pan Rafał.
Jak można wypowiadać w taki nie umiejętny, niechlujny sposób? Jeszcze prowadzić "wywiad" z osobą, która ceni wszystko co jest związane z Polską. Mam na myśli język tego Pana, który prowadzi samochód. Przecież tego nie można słuchać. YYY....EEEEE.....YYYY. Przycina się zacina yyyymmmm eeeeemmmm. Z wielkim trudem przez to przeszedłem. Jest tylu młodych ambitnych, oczytanych ludzi, a dlaczego ten Pan jest tu ?
pietrek... Kędzior skończ w tym nosie dłubać podczas rozmów!
Krzyszt... Nie wszyscy rozumieją jak funkcjonują fundacje.Np:W USA fundacja która oddaje 40% na dany cel to jest b,dobrze, 60% idzie na obsługę, ludzie muszą z czegoś żyć i gdzieś pracować.Polaczki,cebulaczki, pierdolaczki,którzy krytykują J.Owsiaka,nie wiedzą jak wyglądają akcje charytatywne.Przez WOŚP przechodzą olbrzymie pieniądze, naród polski jest biedny,dlatego zachodzi nieuzasadnione podejrzenie, a niektórzy nawet wskazują przekręty.Jurek przekazuje 90% na zakup sprzętu.W amerykańskich warunkach byłaby to super fundacja.
ezehiel... Zakład ze Owsiak nigdy nie odejdzie ? To była typowa manipulacyjna akcja pod publiczkę :) a jeśli tyle ludzi mu wierzy i coraz więcej to ja tymbardziej w niego nie wierze i w ta cała akcje pomocy pranie pieniędzy i tyle
Ma?gorz... Wspaniale cudowna rozmowa, Piotr jak zwykle znalazł fajny temat, mistrzowsko poprowadził rozmowę , pokazał, że o niebanalnych rzeczach warto niebanalnie rozmawiać.
Pawel K... Lizusostwo
Jarek M... Owsiak odejdź
Beata M... Czy naszła Ich refleksja? Nie, wystarczy poczytać komentarza w internecie.
Dejwide... Po prostu Jesteście kochani :) Więcej takich ludzi bo Pan Jurek naprawdę zasługuje na szacunek Życzył bym każdemu żeby chociaż 1/ 1000 dał z Siebie tak jak Pan Jurek #NOBELdlaWOŚP Zasługuje na to Tak jak wszyscy którzy zbierają produkują i potrafią dać żeby uratować
TheMadm... Szacun!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leon Ra... Zydomasoneria chętnie stosuje starą leninowską zasadę: wszystkiemu zaprzeczyć, wszystko zakrzyczeć, natychmiast wskazać wroga.
Ten 'numer' wywinęła przy okazji masońskiego cyrku z 'zejściem' Adamowicza w Gdańsku i nadal nim wywija
Sabina ... Podpisane!!! więcej takich ludzi :-)
shinay ... fajnie sie slucha
peter c... panie Sonik. nie jestem gejem ale KOCHAM CIE :) :)
PROMUJC... To ten rajdowiec?
Mario... Piękna akcja!
To co się ostatnio dzieje sprawia że włos jeży się na głowie.
Ostatnio w Lublinie, w przeciągu zaledwie kilku dni, 3 alarmy bombowe: na KUL-u, w Urzędzie Wojewódzkim i w siedzibie Platformy
Trzeba działać!
Antoni ... Kędzor dobry? Chyba w "Call of Duty";-).A poważnie mówiąc to uważam pomysł p.Rafała Rajdowca za "niezbędny" do aktywowania.Nie będę teraz przywoływał wszystkich kontrowersyjnych laureatów PNN.Jak dla mnie wystarczy ostatni(kontrowersyjny) i Sacharow. Cóż...,My w naszej polskiej rzeczywistosci "dorobilismy się narodowego dzieła wzajemnej pomocy".Pokojowy Nobel dla WOŚP-u to nie będzie ani "Nobel dla Owsiaka" ani "Nobel" dla fundacji. To będzie nasza i tylko nasza (absolutnie społecznie wspólna!!!)nagroda jako nobilitacja naszego wieloletniego zaangażowania oraz naszej dobroci, empatii i miłosci:-).Dlatego wszyscy, niezwłocznie, powinnismy rozpocząc intensywny ( może nawet zachaczający o natarczywosć) lobbing.
Inaczej mówiąc polskie antyszambrowanie czas zacząć!!!;-). Pzdr
Ps.: Słowa uznania dla p. Rafała Sonika:)
Domi D... WOŚP Nobel
Thomas ... Będzie dobrze Panie Redaktorze Kędzierski :D... jakby premiera, nerwowo... ale spokojnie... będzie dobrze... wyrobi się Pan...
Marcin ... Ci wszyscy celebraci niech pochwalą się ile pieniędzy biorą za pomaganie dzieciom?
Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.