Gdzie się ukrywa Rudolf Skowroński? Piotr Woyciechowski, Witold Gadowski, Witold Bagieński Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_mFi8A2SgscNajlepsze komentarze:

Lord Mi... Hihi nikt nie ochranial opozycji... Nie sądzę ze CIA MOSSAD ITD nie wiedzieli kim był Imc..Skowroński Może był podwójny agent..
Jan Pe... W 2016r. Macierewicz wsadził Woyciechowskiego na prezesa PWPW a ten z SB-kiem Piotrem Wrońskim nagrywał podłuchami swoich zwiazkowcow w kawiarni. Zrobił się dym i wyrzucono obu. Dobry herbatnik, ze słuzbami za pan brat?
Galaxy ... b. ciekawy Program , Wielkie dzieki .
Wojciec... Byly - byly fundusze - macie informacje na ten temat bardzo bardzo slabe - wrecz zadne ........( chodzi tu o fundusze na technologie ) to co moge powiedziec panstwu ...........................
Dr ZIME... Bzdura robicie spektakl czlowiek mieszka na wyspie w BC Canada legalnie
Jerzy R... W wytropieniu i ujeciu Oussamy Ben Ladena oprocz Severskiego i Makowskiego udzial brali m.innymi kpt. Hans Kloss J 23, wojak Szwejk i pies Szarik, to on wpadl na trop Oussamy. Niestety cala operacja skonczyla sie fiaskiem. Czolg Rudy 102, odmowil posluszenstwa, mowi sie o sabotazu za ktorym stoi podobno byly minister obrony narodowej. Tak twierdzi TW Bolek. Prosze Panow o doglebne sprawdzenie tej calej niesamowitej bzdury.?
gate ja... Three Stooges
Supervi... Reasumując, my sami płacąc, na media Polskie — dobrowolnie składki, w Necie .. Tworzymy sobie wspólnie, wszyscy, coś, czego jeszcze nie było, w żadnym projekcie społecznym w Historii — Elektroniki, jaką znamy, nie będzie dla nas żadnych tajemnic, i czarnych szwindlów, czy zwykłych brutalnych mafii ... Wiszących na nas, wszystkich, jak parszywe pasożyty po prostu ..... Pozdrawiam służby Polskie , które też przecież opłacamy - GL.
Mariusz... Czyżby dziedzictwo sp.A.Leppera jest ciągle aktualne?!
?ycie j... Za 12 lat będą pytać: ''gdzie się ukrywa prezydent Gdańska?''
Ignac G... Ciekawe opowiesci Panow, ktorzy maja dostep do glebokiej wiedzy i zadaja pytania , na ktore sami nie moga odpowiedziec. Ja moge wyciagnac z tego taki oto wniosek, ze pan Rudolf Skowronski nie jest osoba nieznaną sluzbom polskim. Nie wierze, ze nie wiedza o jego pobycie i nie wierze, ze gdyby chcieli to bylby juz w Polsce. Bez wzgledu na to kto w Polsce sprawuje rzady, nie jest zainetyresowany sprowadzeniem tego pana w nasze granice. Byc moze wcale nie jest tak wazny i szkodliwy dla Polski, dlatego nikt go nie szuka, bo po co? Gdyby przyjac, ze nasze sluzby nie potrafia znalesc Skowronskiego to jakby powiedziec, ze nie mamy sluzb. Reszta jest trescia wypracowania na temat.
Dr Neko... Nazwisko Skowroński jest dosyć popularne, a więc, jak rozumiem, wszelka zbieżność nazwisk, z osobami znanymi publicznie, oraz moment emisji tego materiału, są oczywiście, absolutnie przypadkowe ??????
Zofia C... Ciekawe, z panów wypowiedzi zdaje się wynikać,. że ta okrutna SB i następujące po niej struktury miały niezłą "zabawę" dostarczając materiały poligraficzne,nielegalne wydawnictwa, środki finansowe itp.itd. podziemnym strukturom Solidarności, która to struktura była doskonale rozpracowana.I ten chocholi taniec trwał i nadal może trwać. Czy zamiast "gonić króliczka" nie należałoby zostawić tego całego bagna i zająć się po prostu bieżącymi problemami, które mogą mieć istotny wpływ na przyszłość?
cz?ek... a w wolnych chwilach, jeszcze pozostaje plucie na harujący i manewrujący PiS mający wielkich ustawionych wrogów dookoła (z którymi nawet ważniacy w USA nie poważają się zmierzyć). A wy, zamiast wiarygodnie pomagać synergicznie tam gdzie macie wątpliwości, to dokładacie się do kampanii wrogów i jeszcze dziwicie się, że tak ciężej wszystko idzie w tych warunkach ludziom pracującym z PiS, chore i małe są wasze tłumaczenia, że macie prawo do tego bo w tym sprzężeniu Polska ginie po kawałeczku, bo pomagacie wrogom bijąc tak naiwnie PiS i nie widząc wpływów i wykorzystania.
Tadeusz... tak długo dagdacie nic nie mając (poza pamiętaniem tabelki z historii), znaczy w Polsce obecnie nie ma żadnych ważnych tematów o których coś wiecie i macie jakieś propozycje realne i dopasowane w całokształt trudności i możliwości i hierarchii potrzeb.
Prezes... Co tam Pan robi Panie Witoldzie?jak pierdoli głupoty ten Wojciechowski nie dając Panu Witoldowi głosu.
Kamil B... Omawiany Skowroński to symbol Solidarności i tzw. transformacji ustrojowej. Wałęsa to zewnętrzny, widoczny słup takich ludzi jak Skowroński.
Stan Z.... Można powiedzieć i można powiedzieć! Gadaj śmiało!
drania7... Służby specjalne każdego kraju to jest creme de la creme spośród wszystkich służb, ludzie niezwykle inteligentni, charyzmatyczni i przebojowi. Można się oburzać na to, co i jak robią ale to są ludzie, którzy mają jakąś misje do wykonania a prace mają bardzo niebezpieczną. Pomstowanie na agentów służb specjalnych za to, że robią to co robią jest jak oburzanie się na pilotów za to, że latają samolotami albo policjantów z drogówki za to, że łapią uczestników ruchu drogowego, którzy łamią przepisy, świadczy wg mnie o niskich horyzontach intelektualnych. Świat jest tak urządzony a nie inaczej, zawsze tak było, nikt tego nie zmieni, nie ma się co oburzać, trzeba to zaakceptować a ludzie, którzy nie chcą być wmieszani w afery szpiegowskie po prostu powinni bardzo ostrożnie dobierać swój krąg towarzyski.
Blogpressportal ciekawostki

Blogpressportal ciekawostki

Historia kanału Blogpressportal zaczyna się w dniu 2011-05-08 01:41:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3386 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 28912904 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40800 użytkowników.