Czy fizyka kwantowa stanowi źródło wolnej woli? - callmeblondieee


W dzisiejszym odcinku usłyszycie między innymi na temat nowychanów Towarzystwa Płaskiej Ziemi, ciekawej obserwacji poczynionej przez fana piłki nożnej ze Szkocji oraz o ciekawym spojrzeniu ludzką psychikę, która ma operować zgodnie z fizyką kwantową. :::
Najlepsze komentarze do filmu "Czy fizyka kwantowa stanowi źródło wolnej woli?":

Jan Cuprian: Może w końcu płaskoziemcy zrozumieją swoją głupotę.
anaksa85: Największe zagrożenie dla życia płaskoziemców stanowi wypadnięcie za krawędź ;-)
Mik O?aj: Jak ci płaskoziemcy zginą na tym rejsie to inni beda gadac ze spadli tam za kraniec świata
Adam S: Zrzeszyć tysiące ludzi, wcisnąć im jakąś głupotę tak by uwierzyli że sami na to wpadli, i wyciągnąć kolosalną kasę na rejs bez celu. Rejs się nie uda bo pewnie jakieś "tajne siły" nie pozwolą a kasa wpadnie na konto. Powstanie kolejna teoria jak to im przeszkodzono. Jak tak sobie myślę to wychodzi na to że to ja jestem idiotą bo codziennie chodzę do roboty zamiast wpaść na taki plan.
Arek Arek: Niech płyną.powodzenia przyjaciele.
Egros: Ani duch, ani kosmita. Jesteśmy w Szkocji. To leprechaun. Tylko zdjął fartuch i kapelusz. Też chciał pograć w piłkę.
Arkady Sheepskinner: Z utesknieniem czekam na ten pierwszy (i za razem ostatni) projekt plaskoziemcow :P
Retro Tub: Debilni płaskoziemcy xD
john brawo: ten duszek to walek ! biegl prosto. gdy kamera zaczela isc ku górze duszek byl dalej w takiej odległosci od dolnej krawedzi co dziwne dalej biegl prosto! i nie mial cienia WNIOSEK montaz
Seba Matej: a inne kamery jakos nie nagrały tego ducha?
Gonzago: Płaskoziemcy to największe dzbany jacy mi przychodzą do głowy xD
Patryk Chwat: Zwróćcie uwagę na tego rzekomo ducha że w momencie gdy kamerzysta przesuwa kamerę, duszek również przesuwa się proporcjonalnie do ruchu kamery.
aga aga: Jak kiedyś miałam lustrzankę to przez rosteagnienie zrobiłam 2 fotki na tej samej klatce i efekt był podobny jak z tym " duchem" ☺
ForeverAloneGirl: Japierdole znów te cioty coś wymyślą, że ich zestrzelą, że zabraknie Paliwa, że to, że tamto.. który raz robią tą wyprawe? 20?
Wilk Lesny: Ziemia jest plaska! Dowodem sa mapy, ktore tysz som plaskie. Kto nie wiezy ten debil!
Naturalny_Kacper: Dziwne to trochę dla mnie. Przecież wiesz jak wygląda mapa płaskiej ziemi. Przedstawia ją logo ONZ. Sugerując się mapą płaskiej czy wypukłej ziemi i tak znajdziesz się na tej samej szerokości i długości geograficznej więc nie jest to problem nawigacyjny...
Janek Jan: Rosyjskie przysłowie mówi że każdy głupek głupieje na swój sposób, ale czy to zasługuje na zajmowanie się tym jeżeli jest to nieszkodliwe? Inny bzdet to ta fatamorgana na ekranie.
B Mo: jest okragla ale w urzeczywistnic jest ziemi I jest sklepienie niebieski I to tak pozornie wyglada
kazik kozik: Dla idiotow od plaskiej ziemii mam rade.Jak juz bedziecie na krawedzi to zlapcie sie za rece i smialo skakac hahahaha:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DZcp2FRQkaQ