Google Pixel 3 recenzja, Mobzilla odc. 472

Pixel 3 od Google to kompaktowy flagowiec a ja dziś zastanawiam się, czy warto go kupić. Aktualnę cenę Pixeli od Google możecie sprawdzić w sklepie x kom: i Specjalne podziękowania dla Roberta Nawrowskiego, za użyczenie telefonu do testu :) Robert jest fajny, zapraszam na jego kanał: W materiale na mocy prawa cytatu wykorzystano fragment filmu z kanału JerryRigEverything. Nie inaczej niż zwykle, zapraszam też na mojego: Twittera Facebooka oraz Instagrama Odcinek powstał przy współpracy z x kom. Play jest partnerem kanału. Wszystkie opinie, przemyślenia i oceny zawarte w filmie są moje własne.Google Pixel recenzja, Mobzilla


Najlepsze komentarze:

Mobzill... Aktualnę cenę Pixeli od Google możecie sprawdzić w sklepie x-kom: http://bit.ly/Pixel3_x-kom i http://bit.ly/Pixel3XL_x-kom :) Napiszcie też koniecznie co o nim sądzicie :)
Jimmy 6... Telefon gdyby był wydany w 2010 roku to może i byłby charakterystyczny, a tak to po prostu gówniany design, jeden z najgorszych jaki istnieje.
Stefan ... Każdy ma inne zdanie co do google Pixel 3
grzegor... Mobzilla zrob recezje Huawei Mate 20X.W tobie nadzieja bo nigdzie nikt nic nie mowi na ten temat.
Mati Ma... 4500?! Jezu. Zostanę przy Xs
Kuchar ... Witam. Kiedy recenzja View 20?
Krzyszt... Mam ten telefon w wersji xl i właściwie wszystkie problemy wymienione w tym filmie zostały naprawione nawet te plecki bez zabezpieczenia się nie rysują
Uncommo... Nawet iphony lepiej leżą w dłoni.
daniel ... plecki jak stare HTCki
Micha? ... Byłem w tych samych miejscach co tą na Słowacji ?
ProBig ... Zrób odcinek o Google aparat :P Teraz można instalować na innych urządzeniach, ciekawe!
Tomasz ... On wygląda jak zwykła plastikowa zabawka ?
rosmary... Ten Pixel to trochę taki sleeper. Wygląda jak telefon sprzed 5 lat, a działa jak najnowsze flagowce
Kielich... Błagam daj serduszko
Ernest ... Mam pytanie, Pawle Ty te telefony po dostaniu masz już dla siebie, tylko nie które, sam wybierasz, czy nie zostają Ci one, a może to zależy od czegoś?
Pytam, bo przyznam, że mnie to ciekawi >:D
Matteri... Myślałam, że za mate 20 pro dużo zapłaciłam ale on przynajmniej wygląda jak flagowiec a ten pixel jak telefon kilkuletni przez te ogromne i brzydkie ramki z przodu. W życiu bym nie dała tyle kasy.
PolishK... Cześć mobzilla mam prośbe mógłbyś zrobić recenzje ouklitela u18 ? Chcialbym go zakupić lecz nie znalazłem zadnej rcenzji po polski i jest jednak troche trudniej pomógłbyś ?
Jarosla... Polecam zajrzeć na bestcena.pl cena jakaś taka bardziej normalna xkom ostro sobie marże dolicza ?
Kuba R.... Bardzo mi się podoba ale dopóki Google Store nie wejdzie do Polski to podziękuję
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6NFFT5qOAvgO_NQomkRvSw