Porażka Gazety Wyborczej Taśmy Prawdy Kaczyńskiego Pomogły...

► Mój Twitter ► ► Analiza Zawartości Taśm ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Porażka Gazety Wyborczej Taśmy Prawdy Kaczyńskiego Pomogły Rządowi PIS Analiza Komentator Pieniądze Bank Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► SZOK Morawiecki Powiedział JAK JEST ► 2. ► Specjalny Tramwaj z Gwiazdą Dawida w Warszawie w Polsce ► 3. ► Emerytura 1600 zł dla Każdego Biedroń i PIS Robią w Polsce Socjalizm ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► 75398,24408844,tasmy kaczynskiego partia buduje wiezowiec nagranie audio.html Gazeta Wyborcza #pis #polityka #kaczyński #pieniądze #polska #afera #komentator #ator #bankPorażka Gazety Wyborczej Taśmy Prawdy Kaczyńskiego Pomogły Rządowi Analiza Komentator


Najlepsze komentarze:

Darek P... Złapali złodzieja za rękę, a on: to nie moja ręka :-) Autorze tego shitu, nie ma w języku ludzi kulturalnych słów tak obelżywych, żeby określić twoje postępowanie. Ten mały cwaniaczek najpierw "znacjonalizował" prywatny bank, później wyznaczył jego prezesa, który latał w podskokach do siedziby partii by usłużnie udzielić kredytu na miliard i 300 tys. zł - kredytu któremu na takich warunkach nie udzieliłby żaden bank na świecie. Już nawet nie wspomnę, że Kaczyński nie chce zapłacić faktury za wykonane usługi na 1,5 mln zł i wysyła oszukanego przez siebie człowieka do sadu, w którym sam wyznacza sędziego. Taka patologia jak Kaczyński prędzej czy później trafi za kraty, bo tam jest miejsce ludzi, którzy permanentnie łamią prawo.

Pozdrawiam wszystkich czubków broniących wałkarza z Żoliborza. Będziecie mogli mu do pierdla przysyłać czekoladki :-)
Wiktor ... Weź sie bracie za uczciwą robote, dziennikarstwo Ci nie idzie...
Monika ... Suchar


" Mały dinozaur spaceruje z mamą i pyta jej :

- Mamo, czy po śmierci pójdziemy do nieba ?

- Nie synku, do muzeum.
damianz... Nie kupujmy w Lidlu! Jeśli to możliwe to wybierajmy Polskie markety i produkty!
Kamil K... Udostępnienie dla zasięgu.
https://youtu.be/O27wfW4UxCU
Pitr Ma... Żeby ten pis tak zręcznie bronił racji stanu Narodu Polskiego co samego siebie, to by było cudownie.
Piotr K... KDS. No i reklamy są normalnie :)
EmiterT... miły komentarz ;)
Radek N... DONOS do naczelnego ogiera Gazety Wybiurczej . Dnia 32 stycznia b.r Pan Jarosław Kaczyński wbrew zaleceniom mumi europejskiej miał nieprawidłowo zawiązany but na lewej stopie co jednoznacznie sugeruje zamysł korupcyjny, wierze że ta wiadomość stanie się po waszej publikacji strzałem z korkowca? Z poważaniem obywatel RP.
Jako Bo... Kds
p s... nudziarz
Tomasz ... spoko
Buczu... W sklepie nie chciałem zapłacić za wędliny i powiedziałem sprzedawczyni żeby mnie pozwała. Wszyscy klienci sklepu zaczęli bić brawo i mówili, że nie widzieli tak uczciwego człowieka jak Ja!
Przemek... Krzysiu , to za kim Ty w takim razie jesteś . Mam wrażenie , że nie umiesz lub nie chcesz się określić , a może nie możesz .
MikeIs0... A skąd masz informacje że PIS się uwłaszczył na majątku PRL? Bo z wywiadu wczorajszego wynika, że ziemia została zakupiona ze składek członkowskich w oficjalnym przetargu.? A spółka będzie kierować pozwy za szerzenie kłamstw, czyżby następny pozew się szykował?
Kacper ... ksd
Jerzy D... A jakby Rudy budował dwa wieżowce, to był by ,,, zaradny , czy złodziej?
dariusz... Ator, pomyśl trochę jak to możliwe, że zagraniczny biznesmen chce kasę od Kaczyńskiego bez rachunków???
Czy ten biznesmen nie wie o tym, że na wszystko trzeba mieć rachunki? A może wie, tylko że to tak miało być...
Ten zły biznesmen, który chce kasę pod stołem, skarży do prokuratury uczciwego Kaczyńskiego który chciał zapłacić legalnie......Ator, nie widzisz, że coś tu się kupy nie trzyma! Przecież powinno być odwrotnie!
Michal ... Jak spolka z o.o. z kapitalem 10 tys zl hehe to oglasza bankructwo i tyle firmy nie ma hehe.
RAPTORI... To jest śmieszne! Kaczyński nie jest biedakiem, na jakiego pozuje, a PiS to mafia. Tak samo było z norkami w Polsce: już była ustawa, że do 2021 norki mają zniknąć z Polski, aż wreszcie poszła wpłata grubej sumki na partię i okazało się, że cichcem ustawa została zmieniona. PiS to skrót od Płać i Spier.....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g