Nie będzie ronda imienia Pawła Adamowicza? zvami.tv

Subskrybuj nasz kanał by nie przegapić nowych filmów: będzie ronda imienia Pawła Adamowicza? zvami.tv


Najlepsze komentarze:

Adam Ba... Najpierw niech ustala o co chodzi? Dzisiaj w necie widziałem film w którym po rzekomym ataku Adamowicz bez żadnych śladów krwi, siedział sobie, uśmiechała się, machał do znajomych ręką i wycierał sobie okulary jakby nigdy nic? Dlaczego ten film jest usuwany z sieci? Przecież to dowód na to, że to wszystko to był teatrzyk?

Najnowszy filmik jest finalnym dowodem, że była to fałszywa flaga. Nikt już tego niczym nie przykryje. . Aorta przecięta w dwóch miejscach do tego przebity komora serca 15 cm nożem a on sobie po 20 sekundach od zdarzenia siada, poprawia sobie okularki, uśmiecha się, podnosi rączkę i gestykuluje. Spytajcie się każdego chirurga i ci powie, że z przeciętą aortą po 15 sekundach jesteś trupem. Do tego dochodzi akcja reanimacji z uciskaniem serca. Kiedy do was dotrze, że PO i PIS grają w tej samej drużynie?


Proste pytanie. . 1. Ktoś widział zwłoki Adamowicza?

2. Czemu nie ma nagrań z kamer telewizyjnych całej sytuacji tylko trzęsące się nagrania z telefonów?

3. Dlaczego ofiara (rzekoma) ataku nożownika, z ranami kutymi w okolicy serca jest reanimowana przez pogotowie (?) jeszcze na scenie przy pomocy resuscytacji? Przecież przy ranie (kłutej) nie ma ciśnienia w krwiobiegu i „masaż serca” spowoduje jedynie szybszy upływ krwi.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6PzB3VTUNhuacrNFXtFEJg